Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Postiş ve çıt çıt fiyatları?

• Konu Sahibi ajdapekkankoliqimey
  • Başlangıç Tarihi
prenseste de naylon karısımlı olabiliyormus dikkat ..!
bende alcam cumartesı ama nerden alcam bılmıyorum . kuafor turk sacını 45 tl den asagya alamazsın dedı :S

Merhaba bayanlar
uzun sure cıt cıt sac kullandım cok da memnun kaldım fakat bu halka boncuklu kaynak sac olayuı daha da dikkatimi cekti. internet yoluyla satın aldım ve super cıktılar. XXXXXXXXXXXXXXX İyi gunler

Son düzenleyen: Moderatör:
bende yeni aldım 5 parça 130 gr 125 tl

Nerden aldın canım gerçek saç mıydı?İstanbuldaysa hemen alıyım :KK34:

ben gg den aldım canım oldukçada kaliteli gerçek saç evet ilk başta tereddütlerim vardı benimde ama şuan çok memnunum kesinlikle öneririm

kızlarrrr benm elimde 4 adet kumral renginde çıtçıtlarım var 1 ya da 2 kere kullandım satmak istiyorum,uygun fyata vericem ilgilenleriniz olursa msnden konusablirz.:KK52:

kızlar istanbulda anadolu yakasında dudullu çekmeköy ümraniye tarafında bildiğinz uygun bi yer var mı bu konuda?

Ben aLdımmm 8 adeT cıT cıT 18o TL^ye caNımmmm Taa beNime geLiyorr TakTığımda çok memnunummm gerçek saçç bi kere boyattımmm düzleştiriyorum maşa yapıyorum falannn yıpranmadı Hiç gerçek saç gibi duruyorr

bende 8 parçayı tarlanbaşında yeni açılan bi yerden 130 tl ye aldım.. Kadın her ttürlü sorunun da biz burdayz dedi boyama yıkama ve fön işlemleri uyguladım hiç br sıkıntı yaşamadım.

bende yeni aldım 5 parça 130 gr 125 tl

canım kaç cm aldın ben uzun istiyorum 2 ay önce aldım 4 parça iyiki daha fazla almamışım gerçek saç ama hiç iyi çıkmadı :KK43:( belki sarı olduğu için bilemiyorum ben 80 cm istiyorum ama hiç biyerde uzun bulamadım bilen varmı kızlar site den alcam yalnız bi şöyle belime gelen bulamadım ya :KK43:(

benim aldığım 80 cm ama internet sitesi yok üzgünüm :KK43:

canım kaç cm aldın ben uzun istiyorum 2 ay önce aldım 4 parça iyiki daha fazla almamışım gerçek saç ama hiç iyi çıkmadı :KK43:( belki sarı olduğu için bilemiyorum ben 80 cm istiyorum ama hiç biyerde uzun bulamadım bilen varmı kızlar site den alcam yalnız bi şöyle belime gelen bulamadım ya :KK43:(

65 70 cm aralığında benimkiler ilk gözüme kısa gelmişti ama takınca kalçalarıma geliyor oldukça uzun yani

65 70 cm aralığında benimkiler ilk gözüme kısa gelmişti ama takınca kalçalarıma geliyor oldukça uzun yani

bendeki de 65 cm ama ne kalçası belime bile gelmiyo :KK43:( benim üst beden boyum uzun :KK43: 80 cm ancak bana gelir..herkes çıt çıt aldın bari beline gelseydi bu ne böle diyo :KK43:

bende 8 parçayı tarlanbaşında yeni açılan bi yerden 130 tl ye aldım.. Kadın her ttürlü sorunun da biz burdayz dedi boyama yıkama ve fön işlemleri uyguladım hiç br sıkıntı yaşamadım.

Bendenn iyi aLmıŞınnn :KK70:

taksim tarlabaşı yolunda ki perukçularda uygun fiyata çok kaliteli çıtçıtlar bulabilirsiniz.

saçın cumhuriyeti tarlabaşıdır...
eğer kaliteli bir şeyler almak istiyorsanız 250 tl yi gözden çıkarıcaksınız.
ucuz etin yahnisi kötü olur.ucuzdur diye çin saçları,yani fabrikasyon saçlar almayın.2 işlemde saç elinizde patlar:KK25:
postij fiyatlarıda 300 tl den başlar,tabi kaliteye göre fiyat yükselir:KK31:

Son düzenleme:
X