Pozitif İdrar Testi Örnekleri

merhaba kızlar adetim 6 gün gecikti ama vücudumda pek bir hamilelik belirtisi yok sanki.ve sancım var özellikle ayaga her kalktığımda sancı vuruyor sonra geçiyor.normalde adet dönemlerim çok sancılı geçerdi.gece de sancım oluyor ve sabah kesin oldum diyorum lavaboya koşuyorum ama yok olmamışım. sancım olduğundanda test yapmadım ha oldum ha olucam diye.benim gibi hiç hamilelik belirtisi olmayıp ta hamile olduğunu öğreneniniz oldumu :26: bebiş istiyorduk ama 3-4 ay kadar ertelemiştik bu isteğimizi hayırlısı olsun diycem artık:18:
bu arada eğer hamileysem , ben haziran 15 de adet olduğumda bir kaç tane ağrı kesicide içmiştim sancılarımı kessin diye onların yan etkisi olmaz umarım korkuyorum:KK43: uff şimdide bunu düşünmeye başladım.yok mu benim durumumda olan arkadaşlar:KK43:

Son düzenleme:
Arkadaşlap mrb.kizima hamileyken 2.cizgim silikti.cok erkense hamilelik bu sekilde cikiyo.kizim suan 5yasnda 2.bebegmi dusunuyorum ue adetimi 4gun gecti :)hepinize hayirlisi inş.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah canım :KK54: sabah sağlık ocağına gidip kan verdim yarın alıcam sonucu, birde dayanamayıp bir test daha alıp yaptım yine silik çizgi çıktı :KK52::KK9:

oohhoo sen hamilesin..2 testte de 2. çizgi varsa hamilesin..

testler şöyle bozuk olur..hamilesindir de 2. çizgi çıkmaz ..hata verir...

Son düzenleme:
Cnm sonuc ne oldu hamile misin :)

Canım şimdi sonucu aldım evet hamileymişim çok şükür :)
Ama daha çok yeniymiş hcg 54,24 çıktı. Doktor tutunmaya çalışıyo dedi.
İnşallah her şey yolunda gider :)

Canım şimdi sonucu aldım evet hamileymişim çok şükür :)
Ama daha çok yeniymiş hcg 54,24 çıktı. Doktor tutunmaya çalışıyo dedi.
İnşallah her şey yolunda gider :)

Ayyy cokk sewindm cnm benim insallah hersey yolunda gider :)

Insallah cnm adetini gectiginde mi yaptin idrar testini? Yoksa gecmeden cikti mi ??

Bir gün öncesinde ctesi günü test yaptım silik çıktı sonra ptesi sağlık ocağında kan verdim eve gelirken bir test daha alıp yaptım o da silik çıktı.
Bu sabah sonucu almaya gittim daha yeni olduğu için silik çıkıyomuş hcg 54.24 çıktı. Doktor daha çok yeni olduğunu söyledi.
O şekilde öğrendim canım :KK9::KK9:

Bir gün öncesinde ctesi günü test yaptım silik çıktı sonra ptesi sağlık ocağında kan verdim eve gelirken bir test daha alıp yaptım o da silik çıktı.
Bu sabah sonucu almaya gittim daha yeni olduğu için silik çıkıyomuş hcg 54.24 çıktı. Doktor daha çok yeni olduğunu söyledi.
O şekilde öğrendim canım :KK9::KK9:

Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin hayatm :) darisi basima artik :)

Hayırlı olsun insallah sağlıcakla kucağımiza alırız yavrularimizi

Hanımlar 14 temmuzda adet oldum.Geçen gün aldığım yumurtlama testi yanında gebelik testi vermişler yaptım pozitif gibi duruyor.İki gündğr kasık ağrım göğüs şişliğim var.Üstüne görmüş olabilir miyim ? Sizce de pozitif mi sonuç bakar mısınız meraktan ölecem lütfen

X