Primolut-n adet düzenleyici

Irenasun

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2018
198
40
34
Merhaba kızlar ben 2 hafta once kadın doguma gittim adetm 16 17 gun gecikti die tahlil yapti hamile deilim sonra adeti duzenlemek adina primolut n verdi adet geciktirici olrk da kullanilirmis ayri ama duzenlermisde
10 gun kullan dedi gunde 2 defa sonra 10 kullandikdan 1 hafta sonra adet olcaksin dedi ya i heralde ilaci 10 gun kullandıktan sonraki hafta icersinde olcksn demek istedi glb
3.gundeyim hala gelmedj ama agrilarim ara ara artio geciyor sbh majezik icmistm gerci belki ondan hissetmiorm agri ama blmiorm artk
Kullanan bu ilaci bilen tedavi amacla kullanmış olan varmi kacinci gunde adet oldunuz ve dier ayki adet duzeniniz oturdumu ne oldu paylasirmisiniz lutfen

Canim bem kullandim 3 ay once bu ilaci. Dogum sonrasi adeti duzenlemek icin vermisti doktor. Ben gunde 3 defa kullanmistim. Ilaci birirdikten hemen sonrasi gun kanamam basladi.

Canim bem kullandim 3 ay once bu ilaci. Dogum sonrasi adeti duzenlemek icin vermisti doktor. Ben gunde 3 defa kullanmistim. Ilaci birirdikten hemen sonrasi gun kanamam basladi.
Ben de adet duzenleson die kullandm birakali 3 gün oldu tik yok hafif agri ve ates oluo arada tam geldi diorm yok ..
Acaba adet olamama gibi durum olurmu ki doktor tamam 1 hafta icinde olursun dedi de olmazsam die endişe ettm şuan baska sitelere baktm millet 2 veya 3 gune adet oluo cildircm:mad::mad:

X