Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu incir ve soğan kürü

ben soğan kürüyle başladım eşimede her akşam keçiboynuzu yedirdim her ilişkiye girdikten sonra 1 saat ayaklarım havada bekledim ha bide vajınısmustum emla krem olmadan ilişkiye giremiyodum emlanın acısı bir yandan ayaklarım yukarda ağrısı bir yandan soğan yaktı mahvetti miğdemi bir yandan ama olsun hamile kaldım ya o bana yeter çok uğraştım ne çektiğmi bir allah bilir birde ben gece sabahlara kadar uyuyamıyordum sonra hamile olduğmu öğrenince hepsini unuttum allahıma binkere şükürler olsun allah herkese bu duyguyu tattırsın...

arkadaşlar ben soğan kürünü uygulamıştım.Adet düzensizliğim yoktu çok şükür.Ama antiseptik ve iltihapa iyi gelen bir özelliği olduğu için kullanmaya başladım.Üstelik rahime çok iyi ve temizliyor.
sorununuz yoksa bile soğan kürüyle başlamanızı,bitince hemen incir kürüne geçmenizi tavsiye ederim.incir bitince yine soğan sonra yine incir...
erkeklerede aynı anda keçiboynuzu kürü uygulanırsa(ama pekmezi vs değil,kür olarak) başarı şansı dahada artacaktır.kendimden biliyorum:)) ilk yapışta hamile kaldım ben.Darısı sizlerin basına inşallah.Önce Allah sonra yardımcı şeyler...

kızlar bende soğan kürüne başlıycam regli olmama bir hafta felan var şimdi başlasam olurmu yaa?????????????????????????????????????????????????????????????????????????*

kızlar bende soğan kürüne başlıycam regli olmama bir hafta felan var şimdi başlasam olurmu yaa?????????????????????????????????????????????????????????????????????????*

canım regline 15 gün kala başlamalısın istersen bir sonraki adetini bekle, saraçoğlunun sitesinde SSS denilen yerde detaylı bilgilere ulaşabilirsin

arkadaşlar ben soğan kürünü uygulamıştım.Adet düzensizliğim yoktu çok şükür.Ama antiseptik ve iltihapa iyi gelen bir özelliği olduğu için kullanmaya başladım.Üstelik rahime çok iyi ve temizliyor.
sorununuz yoksa bile soğan kürüyle başlamanızı,bitince hemen incir kürüne geçmenizi tavsiye ederim.incir bitince yine soğan sonra yine incir...
erkeklerede aynı anda keçiboynuzu kürü uygulanırsa(ama pekmezi vs değil,kür olarak) başarı şansı dahada artacaktır.kendimden biliyorum:)) ilk yapışta hamile kaldım ben.Darısı sizlerin basına inşallah.Önce Allah sonra yardımcı şeyler...

canım ben kendime bişey uygulamadım ama eşime keçiboynuzu kürü uyguladım iki ay sonra tahlil yaptılar bi kaç tane yuvarlak hücre buldular bizimki benim midem bulanıyor falan demeye başladı içmek istemedi. 2 ay hiç içmedi sonrasında test yaptıklarında hiç hücre bulunamadı hatta tüp bebek için micro tese yaptırdık ordada hiç sperm hücresi ya da başka bi hücre bulunamadı. heralde ilk test yanlıştı falan dediler. eşim şimdi bebek meselesini açmıyor bile. aslında ben nohut kürü uygulamak istiyorum ama bunu uygulayıp başarılı olan birini duysam şevke geleceğim.

ya ben bişi anlamadımm sımdı regl bıtelı 2 gun oldu benım yanı adet duzensızlıgım falan yok cok sukur agrım sızım da yok ama bebış de yok çalışıyoruz ama yok daha 6 ayık bı calısmayla yok doktora falan gıtmedık bu ayın sonunda gıdıcez ama dıyorum kı bu sogan kurune baslasam sonra da ıncıre de ıste sımdı regl bıtelı 2 gun oldu ya hemen baslayım mı sogana 15 gun onu ıceyım sonra da ıncır öyle mı dogru anlamısım mıı kızlarr....akannehir

X