Progesteron, beta hcg

Ceycey12345

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2018
609
390
Kızlar merhaba, 1 haftadır beta hcg, progesteron takibi yapıyorum. Beta hcg; 13, 27, 64, 245, 595 olarak arttı. Progesteronum 8, 11, 14, 13.9 oldu.
4+4 olarak hesapladım sat göre. Fikirlerinizi merak ediyorum. Endişelenmeli miyim? Daha önce kimyasal gebeliğim oldu.

Beta hep 2 kat artmış. Benim kimyasal gebelik dediklerinde de 2 kat artmıştı. Kese görünmediği için kimyasal dediler. Daha fazla kan vermek yerine 1 hafta sonra kese görmeye gidebilirsin. Endişe edilecek bir durum yok gibi :)

Beta hep 2 kat artmış. Benim kimyasal gebelik dediklerinde de 2 kat artmıştı. Kese görünmediği için kimyasal dediler. Daha fazla kan vermek yerine 1 hafta sonra kese görmeye gidebilirsin. Endişe edilecek bir durum yok gibi :)
Hastanede çalışıyorum dayanamayıp veriyorum :) teşekkür ederim yorumunuz icin. salı günü gideceğim :)

Kızlar progesteronum 12 ye düsmüs ama betam artmıs endişelenmeye başladım bu durumu yaşayan var mı?
Endişelendirmek istemem. Bildiğim kadarı ile yazayım. Progesteron hormonu yükseldiköçe rahim duvarı kalınlaşır. Yani düşüğü önler. Benim progesteron hormonum düşükken tüp bebek oldum. Bana iğne yazmıştı ayrıca progestanı fitil olarak kullanmıştım. Sağlıklı gebelik ise devam edecektir. Sağlıksızsa ne yaparsak yapalım vücut atmak isteyecek demişti dr. Nasıl olsa hastanede çalışıyorsun, bi dr görüşü alsan daha iyi olacaktır.

Endişelendirmek istemem. Bildiğim kadarı ile yazayım. Progesteron hormonu yükseldiköçe rahim duvarı kalınlaşır. Yani düşüğü önler. Benim progesteron hormonum düşükken tüp bebek oldum. Bana iğne yazmıştı ayrıca progestanı fitil olarak kullanmıştım. Sağlıklı gebelik ise devam edecektir. Sağlıksızsa ne yaparsak yapalım vücut atmak isteyecek demişti dr. Nasıl olsa hastanede çalışıyorsun, bi dr görüşü alsan daha iyi olacaktır.
Salı günü randevum var. Daha önce başarısız tüp bebeklerim oldu. O yüzden cok tedirginim. İlginiz icin teşekkür ederim çok naziksiniz

Değerleriniz güzel artmış, progesteron için belki progestan başlar doktorunuz benimde degerim biraz düşmüştü onlem amaçlı hergün bir tane alıyorum şuan 11 haftalık olacağız stres yapmayın tadını çıkarın gebeliğinizin 😍💜🌸

X