Prolaktin tedavisi bittikten sonra prolaktini tekrar yükselen var mı?

canım vardı ama 8 haftalıkken kalbi durdu ve kaybettimmm.. :çok üzgünüm:
hayırlısı artık bakalım...

canım geçmiş olsun hayırlısı olsun acaba prolaktin yüksekliğinden mi düşük oluştu hamilelikte yükseliyormuymuş
bu arada 2.hapı ne yapayım sence içeyimmi sen içmişmiydin

canım geçmiş olsun hayırlısı olsun acaba prolaktin yüksekliğinden mi düşük oluştu hamilelikte yükseliyormuymuş
bu arada 2.hapı ne yapayım sence içeyimmi sen içmişmiydin

ben doktorun verdiği 1 kutu hapı içtikten sonra prolaktinim düşmüştü. haftada 2 kere alıyordum bende..
sende hapını mutlaka iç canım...doktorun ne dediyse onu yap, sakın ihmal etme..
benim hamile kalmadan prolaktinim 11 di.. hamileyken de 25 e yükselmişti..
doktor prolaktin sadece hamile kalmaya engel olduğunu söyledi..
yani düşükle alakası yok demişti..
şimdi tekrar ölçtürücem bende, kesin yükselmiştir..
dostinex istiycem tekrar doktordan.. müthiş bi ilaç o, 1 ayda düşmüştü 98 ten inananmamıştım..
inşaallah yine düşerde çok üzmez beni..

sağlıklı günler canım, sormak istediğin bir şey olursa hiç çekinme... yerimseniben

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba bende dostinex kullanmıştım benimkinide mucizevi bi şekilde düşürmüştü fakat biliyomusunuz bilmiyomrum ama malesef prolaktin hormonu pamuk ipliğine bağlı en ufak bi gerginlikte tavan yapıyor ilaçta kullansak rahat olmadıktan sonra bi fayda etmiyo o yüzden stresten uzak durmayı tavsiye ederim ama sadece tavsiye edebiliyorum malesefki elimizde olan bişi değil

arkadaşlar merhaba bende dostinex kullanmıştım benimkinide mucizevi bi şekilde düşürmüştü fakat biliyomusunuz bilmiyomrum ama malesef prolaktin hormonu pamuk ipliğine bağlı en ufak bi gerginlikte tavan yapıyor ilaçta kullansak rahat olmadıktan sonra bi fayda etmiyo o yüzden stresten uzak durmayı tavsiye ederim ama sadece tavsiye edebiliyorum malesefki elimizde olan bişi değil

evet yaaa...
gerçekten de elimizde değil...
hayatın her anı stres değil midir?
o yüzden biz de kendimize bir oyun oynayalım arkadaşlar...
prolaktinin stresten yükseldiğini düşünmemekle...
prolaktin ayrı stres ayrı şeyler gibi kendimizi avutarak bir nebze faydalı olurmuyuz acaba?
açıkcası ben öyle yapıyorum...
eşim bile okadar kaptırmış ki kendini bu stres işine; bak stres yapma prolaktinin artacak diyo kaydirigubbakcemile3
bende bişey olmaz o kadardan ne alaka diyorum :))) napim??
bazende; oyun oynuyorum prolaktinimle :))
''hanimiş de hanimiiiiş; yükselmiş mi benim prolaktiniiim'' diyorum :)))))
kafayı yedim ben yaaaa... offfffffffffffff :bbo:

evet yaaa...
gerçekten de elimizde değil...
hayatın her anı stres değil midir?
o yüzden biz de kendimize bir oyun oynayalım arkadaşlar...
prolaktinin stresten yükseldiğini düşünmemekle...
prolaktin ayrı stres ayrı şeyler gibi kendimizi avutarak bir nebze faydalı olurmuyuz acaba?
açıkcası ben öyle yapıyorum...
eşim bile okadar kaptırmış ki kendini bu stres işine; bak stres yapma prolaktinin artacak diyo kaydirigubbakcemile3
bende bişey olmaz o kadardan ne alaka diyorum :))) napim??
bazende; oyun oynuyorum prolaktinimle :))
''hanimiş de hanimiiiiş; yükselmiş mi benim prolaktiniiim'' diyorum :)))))
kafayı yedim ben yaaaa... offfffffffffffff :bbo:

slm canım
dostinex si kullanırken korunmadın demi kalan 2 hapımı aradan 1 hafta geçti yutsammı yutmasammı bilemedim birde zararı olursa diye korkuyorum ya
bana yardımcı olurmusun

slm canım
dostinex si kullanırken korunmadın demi kalan 2 hapımı aradan 1 hafta geçti yutsammı yutmasammı bilemedim birde zararı olursa diye korkuyorum ya
bana yardımcı olurmusun

yok korunmdam cnm..

bence doktor ne dediyse öyle iç..
eğer varsa da bebiş, allah korur onu merak etme..
ama prolaktinini düşürmeden hamile kalman çok zor...
hap bitene kadar unut şimdilik hamileliği, at kafandan..
hele bir düşsün değerlerin gör bak allahın izniyle nasıl gelecek meleğin...

slm arkadaşlar benımde prolaktın 38 doktorum parlodel verdi bır hafta kullandıktan sonra adet oldum sızce devam edıyım mı yoksa bıttıkten sonramı baslasam ne yapacagımı bılemıyorum yardım edın....

slm arkadaşlar benımde prolaktın 38 doktorum parlodel verdi bır hafta kullandıktan sonra adet oldum sızce devam edıyım mı yoksa bıttıkten sonramı baslasam ne yapacagımı bılemıyorum yardım edın....

doktorun ne dediyse onu yap bence canım...
hapın bitine kadar kullan...

benım demek istedıgım adetlıyken ilaç kullanmalımıyım mesala siz kullandınız mı ???

benım demek istedıgım adetlıyken ilaç kullanmalımıyım mesala siz kullandınız mı ???

evet kullandım..
zaten hormon testini adetliyken yapıyo benim doktorum..
(adet olmadığım zaman da bu testi yapan doktor oldu)
o yüzden adetliykende hap kullandım...
zaten yaklaşık hap 5 hafta falan sürüyo..
mutlaka kullanmak zorunda kalıyosun yani..

yaaaa kızlar yaaa benim 7. ayda 35,5 ti. 10.ayda 5,0a düştü ve bu ay 24,1e çıkmış yıne yaaaa
ben hamiş olamıcammı allahımmmm:KK43:((((((((((((((((

yaaaa kızlar yaaa benim 7. ayda 35,5 ti. 10.ayda 5,0a düştü ve bu ay 24,1e çıkmış yıne yaaaa
ben hamiş olamıcammı allahımmmm:KK43:((((((((((((((((

ya bu prolaktin böyle oynak birşey işte...
gelde sinir olma...
valla canım yine gidicen doktora yapacak birşey yok..
hapa devam :KK43:(((((((((

gecen hafta persembe gununden beri içmiyorum 6 gun olucak

hapın adı neydi canım....
her gün mü içiyorsun, yoksa dostinexteki gibi haftada 2 kere mi?
hapın adı ne?
bence devam et ya..
ama yinede kafanı karıştırmak istemem doktorunu ara sor bence..
evet evett,, doktorunu ara...

parlodel kullanıyordum ılk basta yarım sabah aksam alıyorum vucudun alısması için sonra tam aldım sabah aksam doktorun nosu yok bende

parlodel kullanıyordum ılk basta yarım sabah aksam alıyorum vucudun alısması için sonra tam aldım sabah aksam doktorun nosu yok bende

ay parlodel 0,5mg kullandığımda bende çok yan etki yapmıştı..
mide bulantısı, halsizlik, göz kararması..
sonra dayanamadım kusmalarda başladığında.. başka doktora götürdü beni arkadaşım, o da dostinex verdi ve haftada 2 kere aldım hapı. 1 ayda düşmüştü prolaktinim..
fakat parlodel hamile kalınsa bile düşük yapmıyomuş diyolar. dostinexde tam tersi tehlikeliymiş bebeğe.öyle okumuştum..
hadi hayırlısı arkadaşım.. inş. düşer düşmez kalırsın hamile.. :))))

merhabalar benimde prolaktinim 52.00 çıktı bugün yumurta takibine gittim 12 ml büyümemiş normalde 16-17 ml olması gerekiyormuş bu ay hiç ilaç kullanmadım prolaktin için bir dahaki regl döneminde tekrar tahlil yaptıracağım dr klomen ve çatlatma iğnesinede başlarız dedi bu durum sinirimi bozuyordu birkaç gün öncesine kadar çünkü bebeğimi kucağıma almak istiyorum artık şimdi kafama takmıyorum çünkü artık prolaktin in huyunu öğrendim ne zaman sinirlerim bozulsa stres yapsam prolaktin tavan yapıyor pamuk ipliğine bağlı resmen o nedenle rahat olmaya çalışıyorum zamana bıraktım artık umarım en kısa zamanda sağlıklı eli ayağı düzgün bebeklerimiz olur hepimizin

sagol canım hepımiz inşallah en kısa znmda kavuşuruz bende hiç mide bulantısı falan yapmadı bendekı 2.5mg ama çok kotu kabız olmustum ztn o yuzden ilaçı bırakamk istıyordum regl oluncada hemen bahane olarak bıraktım ama şimdi çok pişmanım ben hiç ilaç kullanmayı sevmıyorum dogrusu bu arada burda hayıt suyunun hormonlar için ii oldugunu okudum ona baslamak istıyorum

X