Bisküvi - Kurabiye Tarifi Pudngli Kurabiye ama kuru Puding tozu (Resimli)

canım tarifini en kısa zamanda deniycem puding fikri çok değişik geldi. yapınca yazarımm sonucu öpüldün

Benim eltim de kek yapıyor toz hali ile bildiğimiz kek tarifinin içine toz puding döküyor ben beğendim.

birazdan resmini eklicem tatlim
valla kizimda esimde bende begendik ama citirligini bilmemde agizda hemencecik dagiliyo dogrumudur yoksa beni hata yaptim bilemedimfisfisfis
renginide daha bi pembemsi olur diye bekledim ama cokda olmadi
yalniz tadi neffis canim
paylasimin icin cok cok tsklera.s.

img5237jr2.jpg

w640.png

img5238yc8.jpg

w640.png

kusuruma bakmayin kizlar ben bu konularda cok becerikli diilim ama tadina bayildik
herkeze tavsiye ederima.s.
frambuaz pudingli yaptim buarada

birazdan resmini eklicem tatlim
valla kizimda esimde bende begendik ama citirligini bilmemde agizda hemencecik dagiliyo dogrumudur yoksa beni hata yaptim bilemedimfisfisfis
renginide daha bi pembemsi olur diye bekledim ama cokda olmadi
yalniz tadi neffis canim
paylasimin icin cok cok tsklera.s.

canım çok lezzetlı görunuyor eline sağlık ama kakaolu daha guzel oluyor bnde cilekli yaptım kakaolu daha cızır cıızr oluyor bide kakaolu dene istersen

kakaoyu sevsem dükkan senin canimhihoyyyt
ama insallah onuda denerim en azindan misafirim geldiginde
senimi kiricam
iyiki paylasmissin bu harika kurabiyeyi canima.s.

eline sağlık bugün Ayşe Tüter de yaptı bu kurabiyeden :) yalnız içine kuş lokumu koydu. şekil aynı seninki gibiydi

çok pratık ve tadı akılda kalan bı tarıf canım

canım görüntü mükemmel ama tadını bilmiyorum denemek lazım çok değişik bir tarif pudin tozuyla ilkkez duydum ama incitanem onayladı demekki tadıda güzel mutlaka yapıcam ellerine sağlık

kessinlikle tavsiye ederim canim arkadasimiz iyiki paylasmis bu tarifi ona nekadar tsk etsem azdir bidahakine cukulatalisini denicem zatencokacimcoook

kessinlikle tavsiye ederim canim arkadasimiz iyiki paylasmis bu tarifi ona nekadar tsk etsem azdir bidahakine cukulatalisini denicem zatencokacimcoook

yok daha neelr kız aman nolcak bitarıften falan ya ben gecen gun canım çok isetdi ayptım fırına koydumö pc nın başına geldım eşim eve eglemse daha yanık kokusunu farketmıycektım yanmış kurabıyelerım çok çok uzuldumyaaasenağlama
ama ben naptım yanık yerlerını kacokacimcoookzıdım öle yedım eşimde dalga geciyor hasta olcan yeme dıyo ::)

bunu pişirip dondurucauya atsak nasıl olur

eltım muzlu pudınglısını yapmış ama oda kakaolunun tadını vermemış arkadaşlr bnde bıara vanılyalı pudungle denıycem

ben bunu sadece,1 paket yağ,puding ve undan yapıyorum
üzerindede pudra şekeri çok güzel oluyor
ellerine sağlık canım bunuda deniyicema.s.

ben bunu sadece,1 paket yağ,puding ve undan yapıyorum
üzerindede pudra şekeri çok güzel oluyor
ellerine sağlık canım bunuda deniyicema.s.

senın tarıften kaç tane cıkıyor benım tarıfle 22 20tane faln çıkıyor canım.

hepsi o tabaktaki canım 19 tane heralde,yanlış saymadıysamyerimseniben

X