puregon kullanıp hamile kalan varmı

evet baya pahalı ilk bilmiodum ama burda birisi yazmış rapor çıkarılınca o kadar ücret ödenmio die bu ay artık ücretli aldıkta gelecek aylara 3 kutuya 200 tl ödiyecem

Evet iştah açıyor malesef :KK43: bize doktor aşılama ile vakit kaybetmeyin demişti sebepsiz infertiliteydi bizimki doktoruna güvenmek çok önemli seni kobay olarak kullanmalarina asla izin verme ben para düşkünü bir doktor yüzünden hem sağlığımı hem de 2 senemi kaybettim zamanında.

haklisin aslında biz buraya yerni geldik araştırdım ii doktor dediler ama bilemiorum kuçuk bi yer olduğu için çok doktorda yok öyle.. dedi iki kere aşılama yapılırsan normal yolla kalma şansın yok dedi tup bebek tek çare dedi o yuzden iğne kullanalım o zmn bi sure dedik bizde

Evet 3 yıl boyunca bir dünya raporlu ve raporsuz ilaç tedavisi 1 aşılama ve ümitsiz geçirdiğim 1 yılın ardından ilk tüp bebek denememde hamile kaldım

Merhaba kızlar puregon kullanarak hamile kalan varmı ben 4 gün vuruldum 10 mlm yumurta olmuş 4 gün aha kullanicam 75 unitr

Merhaba kızlar puregon kullanarak hamile kalan varmı ben 4 gün vuruldum 10 mlm yumurta olmuş 4 gün aha kullanicam 75 unitr
canım bende aynı senin gini ikinci aydayım bu iğnede 100 ünite yapılıorum bu ay 4 gün yaptım 10 cm olmus bi 4 gün daha yapacam bakalım perşembe dr gitcem

canım bende aynı senin gini ikinci aydayım bu iğnede 100 ünite yapılıorum bu ay 4 gün yaptım 10 cm olmus bi 4 gün daha yapacam bakalım perşembe dr gitcem
Canm ben 4 gün daha kullandım on iki mlm olmuş ikingun daha kullanıcaz eğer buyumezse kesicez tedaviyi

Hadi gozunaydin cnm bende dun catlatma ignesi yaptirdim bakalim nolcak bu ay
Cnm bende dün vuruldum 9 da hayirlis i allahtan beraber aynı gün olumsuz bakalım bide sende ağrı varmı bende fazla değil kendimi dinleyince anlaşılıyor sana ne zaman iliski dedi

X