Tarlusal kullanıp hamile kalan varmı

Kızlar ben başarısız bi tüp bebek süreci geçirdim ikinci adetimde tekrar gidicem tüp bebek için. Pkoluyum ve düzensiz adetim. O yüzden tarlusal kullandım bugün 4 gün oldu normalde 1 hafta 10 deniyor ilaç bittikten sonra adet olmak için. Yani göğüslerim de ağrı var evet aralarda kasıklara da vuruyor ama hamilelik le adet belirtisi aynıymış. 13 Mayıs'ta test verdim negatifti. Siz kaç gün sonra adet oldunuz yada tarlusal kullanıp hamile kalan varmı. Beni aydınlatır mısınız?
Bende tarlusal kullandım adet olmak için öncesinde de 3 gün adaçayı içtim sonra tarlusal içtim 6 gun günde iki defa kullandım bitti 10. Gün hala adet olmadım önceden kullanırdım en fazlan5 gün içinde adet olurdum öncesinde kan verdim negatif çıkmıştı sonra test yaptım bir kaç defa daha yine negatifti ilacı kullanırken 2 defa korunmasız ilişki oldu yani omu tuttu bilmiyorum yarın gidip kan vereceğim bir umut işte bakalim bugün test yaptım saatler sonra böyle çıkmış baktığımda kuruma çizgisimi diye kontrol ettim suya tuttum çizgi duruyor hala gitmedi

Eklentiler

• IMG-20230620-WA0013.jpeg
    IMG-20230620-WA0013.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 59
Bende tarlusal kullandım adet olmak için öncesinde de 3 gün adaçayı içtim sonra tarlusal içtim 6 gun günde iki defa kullandım bitti 10. Gün hala adet olmadım önceden kullanırdım en fazlan5 gün içinde adet olurdum öncesinde kan verdim negatif çıkmıştı sonra test yaptım bir kaç defa daha yine negatifti ilacı kullanırken 2 defa korunmasız ilişki oldu yani omu tuttu bilmiyorum yarın gidip kan vereceğim bir umut işte bakalim bugün test yaptım saatler sonra böyle çıkmış baktığımda kuruma çizgisimi diye kontrol ettim suya tuttum çizgi duruyor hala gitmedi
Aaa maşallah ikimci çizgiyi bende gördüm rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰

Aaa maşallah ikimci çizgiyi bende gördüm rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰
İşte emin olamıyorum ki kanda pozitif görene kadar negatif düşünüyorum birde kimyasal gebelikte yaşadım nasıl geçecek korkularım bilmiyorum ikinciyi istiyorum varsada sevinirim amin inşallah bu arada rabbim kimseye aratmasin bende pco var ilk çocuğuma yumurta takibiyle hamile kaldım buna şükür

İşte emin olamıyorum ki kanda pozitif görene kadar negatif düşünüyorum birde kimyasal gebelikte yaşadım nasıl geçecek korkularım bilmiyorum ikinciyi istiyorum varsada sevinirim amin inşallah bu arada rabbim kimseye aratmasin bende pco var ilk çocuğuma yumurta takibiyle hamile kaldım buna şükür
Yarın kan verin hepsi netleşir inşallah bence var 🤗🤲🤲

İlaç bittikten 10 gün sonramı adet oldunuz benimde ilaç biteli 3. Günüm olamadım çok stres yapıyorum.
Bende aynı durumdayım bugün 3.günüm olucak kimyasal gebelik yaşıyorum doktorum adet olabilmem için tarlusal verdi bitti 3. Günüm ama olmadım daha olmadıkça da stres oluyor insan sizin süreciniz nasıl devam etti

Bende aynı durumdayım bugün 3.günüm olucak kimyasal gebelik yaşıyorum doktorum adet olabilmem için tarlusal verdi bitti 3. Günüm ama olmadım daha olmadıkça da stres oluyor insan sizin süreciniz nasıl devam etti
Geçmiş olsun Benim 8. Gün lekelenmem başladı 10. Gün adet oldum sizinde olur stres yapmayın.

Kızlar bende tarlusal kullandım nasılsa regl olucam diye de eşimşede görüştük tarlusal bitti 8 gün gelmedi regl sonra doktora gittim ve progesteron amp verdi 3 tane yaptırdım

öncelikle geçmiş olsun.merhabalar.walla hiç belli olmaz.ben bu ay gecikmenin 3.günü kan tahlili verdim negatif çıktı ve doktorum tarlusal verdi.9 doz içtim son 3 tane kala şüphelenip tekrar kan tahlili verdim gecikmenin 8.gününe falan denk geliyordu sanırım.doktorum kistin var dedi ve o çatlamaya hazır yumurtaymış sanırım.ilacı kullanmaya başladığım anda döllenme olmuş.tabi ben adet oldum 4 gün yoğun kanamam oldu ve durumum perşembe günü belli olacak.hcg testinde ilerleme var mı yok mu diye.ben belirti olarak vücudumda batma kaşınma hissettim daha öncede bir kimyasal gebeliğim var aynı olmuştu.
Tarlusal kullanıp adet oldunuz yani hamileyken?

X