Femera ve Çatlatma iğnesi kullanıp Hamile Kalanlar varmı☺️

burcu0620

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2022
5
0
22
Kızlar ben femera kullndım 19 mm ve 21 mm 2 tane yumurtam olustu klomen kulanıp sonuc alamamıstım Hsg çekindim iki tüpüm de açık çıkmıştı bugun catlatma iğnesi olacagım femera ce ovrlte iğne kullanıp hamile kalan varmı umut etmelimiyim ( 3 yılk evlıyım)

Igneyle cook hamile kalan var benimde ilk ignemdi bu ay henuz durum ne bilmiyorum inşallah gebe kervanina bzde dahil oluruzzz

Canım sen femera kullndınmı ve ılıskıyı hangı saatlerde onerdi doktorun
Ben klomen kullandm regl 3. Günü basladm gunde 2 tane sonra dr veridgi tarhte gttm yumurta büyümemisti. Ayni gün bana günde 4 klomen verdi 4 gün boyunca ic bdha gel dedi. Bu sekilde kullandm gttm yumurta 25 mm olmuştu ayni gün ıgne 24 saat sonra ilişkiye başla 1 gün ara bir gün ilişki şeklinde regl gelene kdar dedi regl gelirse 3. Günü tekrar gidiyorum

Ben klomen kullandm regl 3. Günü basladm gunde 2 tane sonra dr veridgi tarhte gttm yumurta büyümemisti. Ayni gün bana günde 4 klomen verdi 4 gün boyunca ic bdha gel dedi. Bu sekilde kullandm gttm yumurta 25 mm olmuştu ayni gün ıgne 24 saat sonra ilişkiye başla 1 gün ara bir gün ilişki şeklinde regl gelene kdar dedi regl gelirse 3. Günü tekrar gidiyorum
İnşallah gelmemiştir regl canım hayırlı haberlerin vardır inşallah

Kızlar ben femera kullndım 19 mm ve 21 mm 2 tane yumurtam olustu klomen kulanıp sonuc alamamıstım Hsg çekindim iki tüpüm de açık çıkmıştı bugun catlatma iğnesi olacagım femera ce ovrlte iğne kullanıp hamile kalan varmı umut etmelimiyim ( 3 yılk evlıyım)
Canım ben daha önce 2 ay klomen kullandim birinde yumurta oluştu ama tutmadı. Diğerinde ise yumurta büyümedi. (Pcos var )Doktor direk aşılama dedi biz eşimle birlikte ara verdik tedavi sürecine hastaneye gitmedik 3 ay kadar psikolojik olarak rahatlamak adına daha sonra memleketime gittim iyi bi doktora randevu aldım bide ondan dinlemek istedim. Bana aşılama için erken oldgnu ama kilo vermem gerektiğini söyledi. Letu, combinol ve glifor verdi eşimin degerlerinede baktı onun içinde vitamin yazdı. Eşimin ileri hareket 0 dı çünkü bu ay Rabbım nasip etti . Psikoloji cok önemli ben sürekli neşeli diziler filmler izledim eşimle her akşam yürüyüşe avmye gidip vakit geçirdim bi nebze düşünmemek için. İğneden sonrada hiçbir belirti yoktu 13. Gün betahcg 44 çıktı ama adet olacakmışım gibi karnım ağrıyordu 2 gün sonra tekrarladı artmaya devam ediyor Elhamdülillah. Ümidinizi kaybetmeyin eşinizin degerlerinede bakılsın gerekirse vitamin kullansınlar

X