pürüzsüz bacaklara sahip olan var mı?

ilk almaya başladığımda makinayla alıyordum inanılmaz batık oluşturdu bacağımda. Batıkları düzeltir umuduyla ağdaya başladım yıllardır ağda kullanıyorum kırmızı lekeler, batıklar nefret ediyordum bacaklarımın görüntüsünden. Ve toplasan 1 hafta 10 gün temiz (oda batıklı ve kırmızı noktalı :işsiz: ) sonra kıllarla çıkmaya başlıyor belli bir uzunluğa gelmeden alamıyorsun öyle geziyorsun. Neyse evlenene kadar umursamadım ama evlendikten sonra bu durum beni çok rahatsız etti. Üniversitede yurtta jiletle alan arkadaşlarım vardı hep tertemiz ve pürüzsüz görür özenirdim.

2 hafta önce evde lazer makinası almaya karar verdim hazır lazer yapıcam jilete başlayım dedim. 2 haftadır jiletle alıyorum inanılmaz memnunum. batık kalmadı 2 haftada kırmızı noktalarda aynı şekilde. ve hayır öyle 1 gün sonra çıkmaya başlamıyor. 4. günde falan tekrar alıyorum. ve duşa mecbur 2 günde bir girmiyor muyuz en kötü ihtimal. keşke yıllardır ağdanın acısıyla o kötü görüntüsüyle uğraşmasaydım.

Birde ilk başlarda sıradan jilet kullanmıştım kötü his bırakmıştı sonra gillette venus aldım bayanlar için üretilenden. efsane bişey. üzerinde sabun gibi bir bölüm var kayıyor gidiyor bacaktan. dediğim gibi dün aldım mesela 4 gün geçmişti ve tek tük çıkmıştı almasamda olurdu yani. ben çok memnunum kızlar. ağdanın acısı batığı kılla bekle derdi çekilmez. bence jiletten korkmayın . :KK37:

X