Rahim ağzı yetmezliği 15 hafta düşük

nur1012

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2017
4
0
36
Balıkesir Sevgi Hastanesi Sebahattin Celik 4 ay önce 7 hafta hamileyken gittim ağrılı kanamalı bir hamilelik yaşıyordum ve kanama alanı olusmus düşük için progestan tedavisi yaptı 3 haftada bir gittim k bebek saglikliydi ama tam olarak benim şikayetlerim geçmedi 12. Haftaya kadar progestan hap verdi kanama alanım azalınca sonra birakabilirsin dedi ikili testim normal çıktı sonra bende belirtiler oldu kanlı sümüksü akıntı kanlı akıntı gibi bunlar olabilir dedi sonra 13 haftada berrak bir sıvı geldi kilodumu ıslatan ve geceleri artan alt karın bölgemde ağrı da vardı aradım birşey olduğunu sanmıyorum dedi kontrolo gittim 2 gün sonra bebeğin suyu iyi dedi bişey olmaz idrar testi yaptı temiz bol su iç sonra 14 haftanın sonunda alt karın bölgemde geceleri ağrı arttı ve bir gece sabaha karşı kan boşaldı tualette acile gittik ve şahin cılız yatisim yaptı iğne serum ertesi gün çıkabilirsin dedi evde dinlen hap iç ve 2 gün sonra hafta sonuydu bir kasık ağrısı şiddetli yaşadım acile gittim acildeki doktor sende plesanta previa var diyip beni eve yolladı ve o ağrıyla bebek aşağı donmus zaten sonrasında Sebahattin beye gittiğimde rahim agzin çok incelmiş dikiş için Ertan adaliya git dedi ve Ertan bey çok geç artık düşük yapıyorsun dedi ve bebeğimi fakültede kaybettim rahim ağzı yetmezliği varmış ve zamanı da teşhis edilmediği için bu belirtileri yaşayan varsa fakültede Orkun bey var o da dikiş atıyor Allah kimseye yasatmasin benim yaşadığımı bu yüzden yazmak istedim

Balıkesir Sevgi Hastanesi Sebahattin Celik 4 ay önce 7 hafta hamileyken gittim ağrılı kanamalı bir hamilelik yaşıyordum ve kanama alanı olusmus düşük için progestan tedavisi yaptı 3 haftada bir gittim k bebek saglikliydi ama tam olarak benim şikayetlerim geçmedi 12. Haftaya kadar progestan hap verdi kanama alanım azalınca sonra birakabilirsin dedi ikili testim normal çıktı sonra bende belirtiler oldu kanlı sümüksü akıntı kanlı akıntı gibi bunlar olabilir dedi sonra 13 haftada berrak bir sıvı geldi kilodumu ıslatan ve geceleri artan alt karın bölgemde ağrı da vardı aradım birşey olduğunu sanmıyorum dedi kontrolo gittim 2 gün sonra bebeğin suyu iyi dedi bişey olmaz idrar testi yaptı temiz bol su iç sonra 14 haftanın sonunda alt karın bölgemde geceleri ağrı arttı ve bir gece sabaha karşı kan boşaldı tualette acile gittik ve şahin cılız yatisim yaptı iğne serum ertesi gün çıkabilirsin dedi evde dinlen hap iç ve 2 gün sonra hafta sonuydu bir kasık ağrısı şiddetli yaşadım acile gittim acildeki doktor sende plesanta previa var diyip beni eve yolladı ve o ağrıyla bebek aşağı donmus zaten sonrasında Sebahattin beye gittiğimde rahim agzin çok incelmiş dikiş için Ertan adaliya git dedi ve Ertan bey çok geç artık düşük yapıyorsun dedi ve bebeğimi fakültede kaybettim rahim ağzı yetmezliği varmış ve zamanı da teşhis edilmediği için bu belirtileri yaşayan varsa fakültede Orkun bey var o da dikiş atıyor Allah kimseye yasatmasin benim yaşadığımı bu yüzden yazmak istedim
Allah yardımcın olsun üzüldüm ben de aynı sorunu yaşadım seni anlayabiliyorum , Allah bir daha nasip eder inşallah en hayırlı zamanda bu defa daha temkinli gitmemiz gerekecek. Üzme kendini , gerçi ne desem boş, doktor hatası olduğunu düşünüyorum Allah bir daha nasip ederse gebe kalırsan baska doktor araştır derim .

Allah yardımcın olsun üzüldüm ben de aynı sorunu yaşadım seni anlayabiliyorum , Allah bir daha nasip eder inşallah en hayırlı zamanda bu defa daha temkinli gitmemiz gerekecek. Üzme kendini , gerçi ne desem boş, doktor hatası olduğunu düşünüyorum Allah bir daha nasip ederse gebe kalırsan baska doktor araştır derim .
Sağolun gerçekten riskli gebelikte uzmanı birine gitmek gerekiyor sorunlu gebeliklerde

Balıkesir Sevgi Hastanesi Sebahattin Celik 4 ay önce 7 hafta hamileyken gittim ağrılı kanamalı bir hamilelik yaşıyordum ve kanama alanı olusmus düşük için progestan tedavisi yaptı 3 haftada bir gittim k bebek saglikliydi ama tam olarak benim şikayetlerim geçmedi 12. Haftaya kadar progestan hap verdi kanama alanım azalınca sonra birakabilirsin dedi ikili testim normal çıktı sonra bende belirtiler oldu kanlı sümüksü akıntı kanlı akıntı gibi bunlar olabilir dedi sonra 13 haftada berrak bir sıvı geldi kilodumu ıslatan ve geceleri artan alt karın bölgemde ağrı da vardı aradım birşey olduğunu sanmıyorum dedi kontrolo gittim 2 gün sonra bebeğin suyu iyi dedi bişey olmaz idrar testi yaptı temiz bol su iç sonra 14 haftanın sonunda alt karın bölgemde geceleri ağrı arttı ve bir gece sabaha karşı kan boşaldı tualette acile gittik ve şahin cılız yatisim yaptı iğne serum ertesi gün çıkabilirsin dedi evde dinlen hap iç ve 2 gün sonra hafta sonuydu bir kasık ağrısı şiddetli yaşadım acile gittim acildeki doktor sende plesanta previa var diyip beni eve yolladı ve o ağrıyla bebek aşağı donmus zaten sonrasında Sebahattin beye gittiğimde rahim agzin çok incelmiş dikiş için Ertan adaliya git dedi ve Ertan bey çok geç artık düşük yapıyorsun dedi ve bebeğimi fakültede kaybettim rahim ağzı yetmezliği varmış ve zamanı da teşhis edilmediği için bu belirtileri yaşayan varsa fakültede Orkun bey var o da dikiş atıyor Allah kimseye yasatmasin benim yaşadığımı bu yüzden yazmak istBenim 19.haftada bebek kesesi rahim ağzına inmiş rahim ağzı açılmış bebek neredeyse doğcakmış keseyi itip diktiler iterken kesenin patlama riski de vardı patlamadı ama 3 hafta sonra kanama oldu sizin gibi birden kan boşaldı o kanama kesenin sızıntı yapmasına neden oldu ve erken doğumla bebeği kaybettim. Benim dikkatimi ceken sey sizde de kan boşalması olması

X