rahim filmi çektirenler var mı?

uf bendede cok akıntı oluyor rahımfılmı dıger adet bıtımınde cekılecegım
ınşşşşş tuplerlen alaksı yoktur :KK43:

uf bendede cok akıntı oluyor rahımfılmı dıger adet bıtımınde cekılecegım
ınşşşşş tuplerlen alaksı yoktur :KK43:

esra8 bende akıntı cok oluyo rahimfilmi ni cektirdim cok sükür bir sorun yok dedi doktor
i

mrb ben izmirden ece .rahim filmi çektirmem gerek. bana önerebileceğiniz iyi bir yer var mı?yardımcı olursanız sevinirim.

merhaba ececim.bnde izmirde oturuyorm smyrna art tüp bebek merkezi var.bayraklı izmir.de sadece üreme üzerine bir hastane bn orda pazartesi rahim filmi çektiricem.yani orada tedawi oluyorm özel çınarlıda yapıcaklar 450 tl. dedi.anestezi ile olucam ama acıya dayanıksızımdasenağlama

kızlar az önce rahim filmi çektirdim. şu an iş yerinden yazıyorum. doktorum memorial cem demirel fındıkzade RADYOTOM u önerdi. 330 tl tutuyor. inanın 1-2 dakika sütüyor ve muayeneden bile daha hafif bir olay. sonteknoloji ile dijital çekiyorlarmış ve rahim duvarlarına dokunmadan çektikleri için hiçbirşey hissetmiyorsunuz, ekranda yapılan işlemi izleyebiliyorsunuz ve sonucu hemen alıyorsunuz. kesin oraya gidin derim.

Rahim filmi çekimi anlatıldığı kadar ağrılı olmuyor, bende internetten okuduklarımdan cok olumsuz etkilenmistim ve cok korkmustum ama korktugum gibi olmadı, anestezi de yaptırmadım. Güvenilir bir yerde ve güvenilir bir doktor tarafından yapılırsa adet agrısına benzer bir agrı dısında pek agrısı olmuyor.

Ben 2 kez rahim filmi çektirdim. Kimseyi korkutmak istemem ama bütün tedavi süreçlerim içinde benim için en zor olanıydı.Çektiğim ağrıdan dolayı doktora yalvaıyordum ağrılarımı geçirsin diye.1 saat ağladım ağrıdan kıvranarak. Voltaren iğne yaptılar ancak öyle sona erdi. Ama benim tüplerimde hidrosalpenks vardı. Kapalıydı.Bilseydim lokal anestezi ile olurdum. Yani herkesin durumuna göre de değişiyor bu durum. Ama bu filmide gecikmeli olarak çekildi. Hiç düşünülmeyen bir durum ortaya çıktı..Daha erken bu durumu tespit edebilirdik.1 yılım gitti. Bu nedenle ihmal etmemek ve çektirmek gerekiyıorsa mutlaka ertelememek lazım.

bende 3 hafta önce bebeğimi kaybettim. doktor 6 hafta dolunca gel rahim filmi çekeceğiz dedi ege üniversitesinde. ege üni.de film çektiren varmı?

arkadaşlar ünv hastanelerinde hsg çektircekseniz çeken kişi asistan oluyo..yanii muhtemelen ya tıp fak.son sınıf öğrencisini veriyorlar yada yeni mezun asistanı..ben tıp fak de çektirmeyi göze alamadım..yarın özelde çektircem mecburen..bilginize..

Merhaba arkadaşlar. Ben de dün rahim filmi çektirdim. Geçtiğimiz ay ilk çatlatma iğnemi olmuştum ama başarısız oldu, adet oldum :KK43: Hem de öyle felaket bir ağrı yaşadım ki adetimde anlatamam, ölüyorum sandım! Sabah uyandığımda da büyük bir parça düşürdüğümü gördüm. Doktor bebek değilse rahim iç zarı fazlalığıdır dedi. Yıllar önce endometriozis tedavisi gördüğüm için doktor tüplerimde tıkanıklık olabileceğinden şüphelendi ve rahim filmi istedi. Çok korkarak ve çekinerek (ve günlerce araştırarak) gittim. Ben ki yıllarca inanılmaz adet ağrısı çeken biri olarak, rahim filmi için adet ağrısı gibi diyenlere inanıp anestezi almayacaktım. Ama son anda kararımı değiştirdim. Çok acı çekersem ve doğuma karşı bi fobim oluşursa diye korktum ve anestezi aldım. Ben herkese anestezi tavsiye ediyorum. Uyandığımda hala başlamadılar sandım! :) Sonuçlar da hemen çıktı ve çok güzeldi... : Sonuçlarımı görünce inanılmaz rahatladım. Gün boyu, gece yatana kadar kasıklarımda ağrı oldu, bu yüzden iyi ki anestezi almışım diyorum sonrasındaki o ağrılar bile yetti, bi de o anı yaşayamazdım doğrusu..

Anestezili yaptırın kızlar ve hiç stres yapmayın en azından bir sorun var mı yok mu öğrenip kafanızı rahatlatmış olursunuz.

merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak erkek inferilitesinde tüp bebek raporu çıkarırken hsg isteniyormu teşekkürler

arkadaşlar rahim filminden korkanlar ve istanbulda olanlar içn yazıyorum.
Rahim filmini çektireli daha 2 saat oldu yani bugün çektirdim. inanın korku yoktu aslında içimde ama oraya gidince daha heyecanlandım artık son anlar olduğu için.
ben fındıkzade de radyomarda çektirdim. gerçekten o kadar rahattı ki anlatamam. yani ordaki rahatlığı ve güleryüzlülüğü anlatamam. çok memnun kaldım. bırakın öldüm bittimi o dedikleri adt sancısı bile olmadı. şuan hala o kadar rahat ve iyyiimki. korkanlar varsa kesşnlikle orda yaptırmalı. hatta ilacı verirken bile okudum internette ağrı oluyo falan diyolardı ben ilacı verdiklerini bile anlamadım. onlar ilacı vermiş tüplere gelmiş ilaç. ben başladınızmı diye sordum nerdeyse işlem bitecek ve toplasan 5 dakka sürmedi 2-3 dakkada bitti. yani bu öldümbittim diyenler nerde nasıl çektirdi bilmem ama kesinlikle ama kesinlikle radyomarda bunların hiç biri olmuyor zaten öyle değişik ve acı veren bi alet kullanmıyor . kısaca çekileckolanlar sakın ama sakın ertelemeyin zaman boşuna geçirmeyin ve korkmadan yaptırın.
şükürler olsunki bende hiç bi sorun çıkmadı. herkese Allah şifalar versin.

arkadaşlar rahim filminden korkanlar ve istanbulda olanlar içn yazıyorum.
Rahim filmini çektireli daha 2 saat oldu yani bugün çektirdim. inanın korku yoktu aslında içimde ama oraya gidince daha heyecanlandım artık son anlar olduğu için.
ben fındıkzade de radyomarda çektirdim. gerçekten o kadar rahattı ki anlatamam. yani ordaki rahatlığı ve güleryüzlülüğü anlatamam. çok memnun kaldım. bırakın öldüm bittimi o dedikleri adt sancısı bile olmadı. şuan hala o kadar rahat ve iyyiimki. korkanlar varsa kesşnlikle orda yaptırmalı. hatta ilacı verirken bile okudum internette ağrı oluyo falan diyolardı ben ilacı verdiklerini bile anlamadım. onlar ilacı vermiş tüplere gelmiş ilaç. ben başladınızmı diye sordum nerdeyse işlem bitecek ve toplasan 5 dakka sürmedi 2-3 dakkada bitti. yani bu öldümbittim diyenler nerde nasıl çektirdi bilmem ama kesinlikle ama kesinlikle radyomarda bunların hiç biri olmuyor zaten öyle değişik ve acı veren bi alet kullanmıyor . kısaca çekileckolanlar sakın ama sakın ertelemeyin zaman boşuna geçirmeyin ve korkmadan yaptırın.
şükürler olsunki bende hiç bi sorun çıkmadı. herkese Allah şifalar versin.

geçmiş olsun arkadaşım..bende katılıyorum sana..çektirmek için korkup erteleyenlere sesleniyorum ERTELEMEYİN...ben de çok korkuyodum..benim işlemde 3 dk civarı sürdü ve hiçbir acı hissetmedim..sadece ilaç verilirken karına hafif bişey oluyo..o da ağrı da değil garip bi his..adetten bile daha basit bi histi benim için..işlem öncesi zaten normal jinekolojik muayene aletleri bence..bende rahim yarası olduğu halde bişey hissetmedim ben..kas gevşetici ve ağrı kesici içip gidin işleminizi yaptırın..sakın anestezi de almayın..3 dk sıkın dişinizi yapmayın arkadaşlar yaaa...hastaneleri zengin etmeyin..insanların abartısına kulak asmayın..hayatta ne acılar var..trafik kazası geçirip kolu kopan var,bacağı kopan var..her gün kendine iğne vuran,serum takmayı dahi öğrenen binlerce insan var..3 dk lık acı bu ya..sıkın dişinizi korkmayın sakın..eğer işlem sırasında acı çekerseniz de bunun sebebi kendinizi kasmanız..kasmayın rahat bırakın..başka şeyler düşünün..

kızlar bende cok korktum tansıyonum dustu ama korkulcak bısı deıl 250 ye anestesısız cekıldı..cektırdırdıgım ay hamıle kaldım bebek ıcın 5 dakıkalık bı ısleme razı olıunmazmı...

herkese merhaba sanırım bu biraz doktorla ve bünyeyle alakalı bende zor olduğunu duydum ama yaptırdım anestezi filan istemedim sonuc ta çocuk doğurmakta kolay degil ve bebek icin herseye razıyım diyerek gittim doktora hiçte korkulacak bisey degildi. biz bayanlar acıya dayanıklıyız:))) ben cektirdikten yarım saat sonra esimle yemege bile gittim günlük yasantımı etkilemedi bile. insallah herkes böyle sorunsuz geçirir. ve insallah allah emeklerimizi bosa cıkarmaz. hayırlısıyla.

bende çektirdikten sonra eşime beni gezmeye götür yada biraz yürüyelim dedim bana yuhhhhh dedi git yat dinlen dedi götürmedi beni :KK60: bende o derece iyiydim valla..doping gibi geldi bana hatta :)))

X