rahim filmi çektirenler var mı?

merhaba benden de hsg istediler. ankara üniversitesinde ama adetimin 5. gününe randevu verdiler. normalde 7 gün falan sürüyo adetim bunu da söylemiştim üstelik. ne yapmalıyım kafam çok karıştı. adetin tamamen bitmesi mi gerekiyo? başka yerde mi çektirsem?

Arkadaşlar,
Ben kocaeli Funda Doğan'a çektirdim röntgeni.
Çok korkuyordum. Çok forum okudum. Yazılanlar beni ürküttü.
Bu nedenle bu işi 1 sene ertledim. En sonunda cesaretimi toplayarak yaptırdım.
Oraya gitmeden önce ağrı kesici içtim. Rahatlamak için papatya çayı içtim.
Fakat korkulacak abartılacak bir durum değilmiş.
Çünkü hissetmedim bile.
Adet sancısı kadar bile ağırmıyor.
Çektirecek kişiler lütfen rahat olsun.
Bu arada kanallarım açıkmış. Klomen tedavisi görüyorum.
Umarım benimde bebeğim olur.

en uygunu ve ucuzu üniversite hastanesi,bana doktorum yüksek bir meblağla çektirildiğini ve özel hastane dışında yapılmadığını söylemişti ama araştırınca devlet hastanelerinin bile çektiği oluyomuş.ben üniversitede çektirdim ve söylenildiği gibi çok bir acısı yok,ilaç verilirken bikaç dakika sancı oluyo ama katlanılmaz bir durum değil,gitmeden önce ağrı kesici almak yeterli.

Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Hastanesine bu filmi çektiren varmı lütfen cevapalyın. Bende çarşamba günü çektircem ve korkudan kalp atışlRIM hızlanıyor düşündükçe. Birde ağrı kesici kas gevşetici gibi şe ylerin içildiğini duydum. Çektiren arkadaş lütfen bilgilendiirirmisisniz

canım benide korkuttukları için bende narkoz alıp çaktirdim 10 dakika anestezi altında oldu tabiiki uyandığımda hiçbirşey hissetmedim azıcık kanamam olmuştu ama sonrasında ağrım olmadı...ama benim tüplerim kapalı çıktığı için uyanılk olsam belki acı duyabilirdim ama acılı birşey olsaydı uyandığımda da ağrı ve acı hissederdim ...korkma bu yolda ilk başlangıç olarak düşün...günler çok çabuk geçiyor ve bir bakıyorsun ki hamiş kalmışsın herşeyi unutuyorsun...bol şans....

bende çektirdim rahim filmi çekmeden önce fitil verdiler ağrı kesici.ve damardan bi iğne yaptılar ve ben uyudum uyandım hersey bitmişti.hiç ağrım da olmadı.

Benufak bir acı için vucudun narkoz almasını gereksiz buluyorum arkadaşım,gerçi kişiden kişiye değişiyormuş ama genede dayanılmicak bir acı değil bence.Sadece vucuda ilaç girerken bir sızı duyuluyo o kadar.Bebek özlemiyle yaşadığımız psikolojik sıkıntının yanında bence hiç bişey değil o acı.Kolay gelsin.

Ya arkadaslar asılama yapmadan Önce rahım fılmŞ mutlaka cekılmelı cektırmeden asılama yapan doktorlar para avcısıdır kanmayın lÜtfen sÖmÜrÜyorlar resmen yaaaa yazık

bende rahim filmi çektirdim ve faciayla sonlandı.rahim filmi öncesi ağrı kesici yapldı ve çok acı çekmedim ve devlet hastanesinde çektirmiştim.herşey normal çıkmıştı.Ama sonra enfeksiyon kaptım,hastanede yattım.Çocuk tedavisi yerine enfeksiyon tedavisi gördüm.Bu yüzden tüplerimin tıkanmış olması ihtimali var,yani kendi başıma iş açtım.Tekrar film çektirmeyeceğim ve mayıs ayında tüp bebek yapıcaz.Sizlere tavsiyem film çektirmeden çnce ve sonrası ne olur ne olmaz antibiotik kullanın ve iyi temiz bir yerde çektirin benim yaşadıklarımı yaşamayın...

Merhaba bende rahim filmi için sırada olanlardanım. konya dayım. Konya Başkent Hastanesinde rahim filmi çektiren var mı? Yardımlütfen.

mrb ben izmirden ece .rahim filmi çektirmem gerek. bana önerebileceğiniz iyi bir yer var mı?yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşlar ben İstanbul Fındıkzade Radyomar Radyotom'da çektirdim. Ne bir ağrıkesici ne de narkoz vs. aldım. Bu merkezde şu anda Türkiye'de başka hiçbir yerde olmayan bir cihaz varmış. O yüzden çok kolay yapılabiliyormuş. Zaten uygulama çok basit. Aynı jinekolojik muayene gibi yatıyorsunuz. mikrop kapmayalım diye vajinadan antiseptik bir sıvı veriliyor. Sonra da röntgende rahim ve tüpler görünür olsun diye bir sıvı veriyorlar. Ne soğuk ne sıcak ne yakıcı ne de basınçlı bir sıvı. Bir an sanki regl olacakmışsınız gibi kasıklarınızda bir dolgunluk hissediyorsunuz sonra geçiyor. Siz o ne bu ne derken doktorunuz şak şak üç dört resim çekiyor. Size doğru çevrilmiş ekranda siz kendiniz bile görebilirsiniz rahminizin şeklini, tüplerin açıklığını, o sıvının nasıl karın boşluğuna aktığını... Ben filmi çektirip gayet hareketli olan işimin başına gittim. Günlük ped getir demişlerdi, o püskürttükleri sıvı geri gelmiş o kadar. Kanama herkeste olmayabiliyormuş. Herkese tavsiye ederim.

ben de radyomarda çektirdim hiç sıkıntısız acı yok ağrı yok. sonrasında hafif kanamam oldu o da herkeste olmuyormuş 320 tl

Merhaba bende rahim filmi için sırada olanlardanım. konya dayım. Konya Başkent Hastanesinde rahim filmi çektiren var mı? Yardımlütfen.

tatlim bende konya vakif hastanesinde cektirmistim nisan ayinda inan bana hatirlamak bile istemiyorum resmen hastane inledi bagirip aglamamdan bence narkozla falan yaptir mumkunse

kızlar bende radyotomda çektirdim anestezi almanıza hiç gerek yok toplam 10 dk sürmüyo bile

tatlim bende konya vakif hastanesinde cektirmistim nisan ayinda inan bana hatirlamak bile istemiyorum resmen hastane inledi bagirip aglamamdan bence narkozla falan yaptir mumkunse

rahim filminde ağrının tüplerin açıklığı ile alakalı olduğunu söylemişti bi arkadaşım.bende ağrı olmadı tüplerimde darlık var.senin tüplerin açık galiba.

bende medicalparkta çektirdim benim dr um söz veriyorum acımıcak hiçbişekilde dedi anesteziye gerek yok bana güven dedi aynen dedigi gibi aneztezisiz yaptı evet agrı oluyo olmuyo dersem yalan ama o kadar çok olmadı benim hee tüplerimde açıktı buarada ondan olurmu bilemm ama

X