rekotu ve Bal karm ile hamile kalan var m

rodalcım konuyla ne kadar ilgilidir bilmem ama benim rahmetli ninem köy ebesi idi annemin de çocu olmumuş ilk zamanlar ninem sıcak su buğusuna tutmuş sonrada elma yahı nı pamuğa sürmüş ama cok az onu aşağıya koymuş sonra annem beklemiş biraz yağın kokusu ağzından hissetmiş garip gelio biliorum ama doru o akşam annem bana hamile kallmış elma yağının kokusunu alırsan içerden hamile kalma olasılığın yüksek oluomuş annemiin yalancısıyım banada yapcak valla aynısını bekliom bende

elma yağı hıııı.aktarlardan bulabiliriz herhelde di mi........................

anlamadığım elma yağını buğu yaptığı suya mı koymuş yoksa pamuğa sürüp koklamış mı.

merhaba arkadaşlar.çörekotu ile ilgili hadis te var.ölümden başka her derde devadır diyor peygamberimiz

arkdşlr şu çörek otu bal tarçın karışımını anlatırmısınız ölçüleri warmı yoksa göz kararımı hazırlıyosunuz günde kaçkere kaç kaşık yeniyor bideee can alıcı soru bugün aşılama oldum kullanayımmı yoksa bekliyeyimmi zararı olurmu regl ken kullanılıyomu hadi hayırlısı hayıt otunun bi faydasını göremedik bunu deniyelim bide
tşkrler hepinizee

arkdşlr şu çörek otu bal tarçın karışımını anlatırmısınız ölçüleri warmı yoksa göz kararımı hazırlıyosunuz günde kaçkere kaç kaşık yeniyor bideee can alıcı soru bugün aşılama oldum kullanayımmı yoksa bekliyeyimmi zararı olurmu regl ken kullanılıyomu hadi hayırlısı hayıt otunun bi faydasını göremedik bunu deniyelim bide
tşkrler hepinizee

ben kullanma derim.inşallah gerek kalmaz hamile kalırsın arkadaşım.hele biraz bekle bence.aşılamanı olmuşsun zaten.

merhaba arkadaşlar.çörekotu ile ilgili hadis te var.ölümden başka her derde devadır diyor peygamberimiz

evet cnm büyüklerimiz söylerdi hep.yanlız ben çekemedim diri diri dişlerimle öğüterek indiriyorum aşağı.bir arkadaş bağırsakları çizer diye yazmıştı dişlerimle öğütmeye çalışıyorum.yeni bilgiler olursa ekleyelim kızlar.

canım ben henuz hamıle degılım ama yumurtların gelısımı ıcın corek otu,bal ve tarcın karısımını uyguladım.yalnız corek otu ogutulmesı gerekıyor..yoksa bagırsakları cızebılıyormus.
bu ay gonaphene le bırlıkte bunu kullandıgım ıcın yumurtlarım henuz 9.gunde cok ıyı gelıstı.ben karısımı sabahları bır cay kasıgı seklınde uyguladım..
adetıme 3 gun var..ne olucak merakla beklıyorum..
mutlaka deneyın..faydasını gorursunuz cunku..sevgıler..a.s.

sonucu sabırsızlıkla bekliyoruz arkadaşım.inşallah hamile kalırsınbizlere de umut olursun.:lepi::lepi::lepi:

Canım havanda dövdüm ben biraz.
Adetme de 5 gün kaldı. Normalde olmazdı çok hafif bir akıntım var. Göğüslerimde ağrı sızı yok ama :KK43:
Bir de dün fortel test yaptım çizgi var gibi geldi çok hafif, u sabah da ucuz testlerden yaptım yine çizgi var gibi geldi ama daha önce de aynısı olmuştu ve negatifti bir de artık testte çizgi görmeye çalşmaktan şaşı olcamkafamçokkarıştı

Bakalım beklemeye karar verdim. Kızlar dua edin bu ay bu karışımı kullandım inşallah tutmuştur.:1hug:

sonucu sabırsızlıkla bekliyoruz arkadaşım.inşallah hamiş kalırsın.

arkadaslar bu konuyu okuyunca hemen kalkip bu karisimi yaptim. tadi da gayet hos.yalniz cörekotunu ögütün.rosen arkadasimizin dedigi gibi bende rondada ögüttüm.hemen hemen toz haline geldi.bana ve yapan tüm arkadaslara Allah sifa versin...........

kızlar benden sızı hamıle kalma tarıfı yuzde yuz kesın sonuc yazdıklarımı dıkkate alın!benım teyzemın 10 senedır cougu olmuyordu 1 kısı vardı ama bıtane daha ıstıyordu nasılmı hamıle kaldı? her sabah taze maydonoz yedı bol bol bıde ıncır sonuc bı erkek bebegı oldu!:hooray: ayrıca doktorlar sen asla hamıle kalamazsın cok ara vermıssın demıstı ama oldu

arkadaşlar kan testi içn kan verdim akşam 8 de belli olacak. İnşallah olumlu olur gece evde olmayacağımız için ancak yarın haber verebilrim sizlere. Ne olur dua edin benim için

arkadaşlar kan testi içn kan verdim akşam 8 de belli olacak. İnşallah olumlu olur gece evde olmayacağımız için ancak yarın haber verebilrim sizlere. Ne olur dua edin benim için

cnm tüm dualarım seninle.sonucu da sabırsızlıkla bekliyorum.......................

:dance::nazar::nazar:
arkadaşlar sonuç pozitif. Rüyada gibiyim bu ay bu karışımı yemiştim canlarım işe yaradı. Tabii Allahın izniyle.

allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın herkese sağlıklı hamilelikler nasip etsin inşallah. Sizin dualarınız çok işime yaradı canlarım benim de dualarım sizinle.:nazar::nazar::enbuyukkk:

arkadaşlar sonuç pozitif. Rüyada gibiyim bu ay bu karışımı yemiştim canlarım işe yaradı. Tabii Allahın izniyle.

allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın herkese sağlıklı hamilelikler nasip etsin inşallah. Sizin dualarınız çok işime yaradı canlarım benim de dualarım sizinle.:nazar::nazar::enbuyukkk:

tebrik derim canım ne güzel temmuz ayı bereket ayı oldu rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsina.s.

:teytey:tebrikler canim.ne güzel bir haber.saglikli bir sekilde kucagina alirsin insaallah.....

tebrikler canım ALLAH kucağına almayı nasip etsin bizede dua et

hayılısıile kucağına alırsın inş bebişini bu sitenin bi uğuru var sanıyorum darısı her isteyenin başına sabah sabah ne güzel bi haber :teytey:a.s.

ne olur artık şu karışımı biri bana tam anlatsın ya ölücem meraktan

tebrikler cnm.bu karışımı nasıl ve hangi dozlarda ne zamanlar aldın bize de yaz noluuuuuuuuuuuuuuuuuuur.

senin adına çok sevindim. sağlıcakla kucağınada alırsın inşallah.a.s.

X