rekotu ve Bal karm ile hamile kalan var m

tebrikler cnm.bu karışımı nasıl ve hangi dozlarda ne zamanlar aldın bize de yaz noluuuuuuuuuuuuuuuuuuur.

arkadaşlar küçük çerez kapları var ya onun içine hazırladım ben karışımı. Göz kararı tarçın koydum üstüne bal döküp karıştırdım ama tarçını bol koydum. Sonra çörekotunu şöyle bir havanda ezip içine karıştırdım. Her sabah aç karnına bir çay kaşığı yedim bir de gece yatarken. Adetimin ilk günü yemeye başladım bunu.
11. gün bıraktım.
Bir de adetimin 3. günündenbaşlayıp 11. güne kadar hergün 1 bardak adaçayı içtim.
Bu kadar.İnşallah sizde de işe yarar.a.s.

arkadaşlar küçük çerez kapları var ya onun içine hazırladım ben karışımı. Göz kararı tarçın koydum üstüne bal döküp karıştırdım ama tarçını bol koydum. Sonra çörekotunu şöyle bir havanda ezip içine karıştırdım. Her sabah aç karnına bir çay kaşığı yedim bir de gece yatarken. Adetimin ilk günü yemeye başladım bunu.
11. gün bıraktım.
Bir de adetimin 3. günündenbaşlayıp 11. güne kadar hergün 1 bardak adaçayı içtim.
Bu kadar.İnşallah sizde de işe yarar.a.s.

süpersin canım ya süprizzzzz çok sağol birde senin bebiş kesinmi sonuç alıcaktın yanlış anlamadıysam artık seni bu sayfalarda göremicez neyse darısı ben ve benim gibilerin başınasenağlamasenağlamasenağlama

sonucu sabırsızlıkla bekliyoruz arkadaşım.inşallah hamile kalırsınbizlere de umut olursun.:lepi::lepi::lepi:

kıslar maalesef ben adet oldum bugun 3.gunum ..ama yenıden kullanmaya basladım corek otuna.20 gune kadar kullanılıyor bunu unutmayın.adet gunune kadar kullanmayın yumurtların cok fazla buyutebılır..buarada corek otu,bal ve tarcını goz kararı ayarlıyorum sızde oyle yapın tam bır olcegı yok yanı..bu ay yenıden yumurta takıbı yaptıracam bakalım sonucu sıze yazarım..sevgıler..a.s.

kıslar maalesef ben adet oldum bugun 3.gunum ..ama yenıden kullanmaya basladım corek otuna.20 gune kadar kullanılıyor bunu unutmayın.adet gunune kadar kullanmayın yumurtların cok fazla buyutebılır..buarada corek otu,bal ve tarcını goz kararı ayarlıyorum sızde oyle yapın tam bır olcegı yok yanı..bu ay yenıden yumurta takıbı yaptıracam bakalım sonucu sıze yazarım..sevgıler..a.s.

canın sağolsun arkadaşım.herşeyde bir hayır vardır.

süpersin canım ya süprizzzzz çok sağol birde senin bebiş kesinmi sonuç alıcaktın yanlış anlamadıysam artık seni bu sayfalarda göremicez neyse darısı ben ve benim gibilerin başınasenağlamasenağlamasenağlama

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

anlamadığım elma yağını buğu yaptığı suya mı koymuş yoksa pamuğa sürüp koklamış mı.

rodal buğuda ne vardı anneme sormalıyım ama pamuk olayı çok başka elmayağı aktarda yade ecz bulunuor kolaylıkla onu pamuğa dök biraz ama sulama olmayacak sora vajina ağzına koyuyorsun çok içine gimeden tabiki sonra elma tadını ağzında hissediosun biraz garip bi yöntem biliyorum ama:eek: :sm_confused: neyse tad gelirse hamile kalmaya musait oluosun :uhm: denermisin bilemem tabi fisfisfis buğunun içeriğinide anneme sorarım eğer istersen

benim adetim geceli 3 gun oldu ,yarin baslasam bu bal ,tarcin ,corek otuna faydasi olurmuki aceba ,gerci siler yazimi okuyana kadar gun gecer ben en iyisi yarin baslayim :)

:dance::nazar::nazar:
arkadaşlar sonuç pozitif. Rüyada gibiyim bu ay bu karışımı yemiştim canlarım işe yaradı. Tabii Allahın izniyle.

allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın herkese sağlıklı hamilelikler nasip etsin inşallah. Sizin dualarınız çok işime yaradı canlarım benim de dualarım sizinle.:nazar::nazar::enbuyukkk:

a.s.canım tebrik ederim allah analı babalı büyütsün:teytey:....inan bizlere moral oldun...bende başladım bu ay bal tarçın çörek otu karışımına ve günde 1 fincan ada çayı içiyorum inşallah hayırlısıyla tuttururuz....tebrikler......:teytey::teytey::teytey:

hamis kalan arkadasimizi tebrik ediyorum,allah saglikla kucagina almayi nasip etsin,darisida basimiza kizlar...
bu aralar bebek sitelerinde gezmiyordum stres yapiyorum diye ama dikkatimi cekti.hemen bende denicem simdi:)
ama kizlar yaa ben hala adet olmadim:KK43:taaaa 3.aydan beri.doktor hersey normal diyo ama bakalim stres yok!!!
birde ne kadar cörek otu koymamiz gerekiyor??

arkadaslar ben boyle seylere ınanmıyorum.ılacada pek ınancım yok.bızım tek yolumuz dua etmek.rabbım ısterse hersey olur,ıstemezsede olmaz.bıraz gercekcı olmak lazım yanı en azından acı cekmeyız.rabbım su mubarek gunde tum bebegı olmayan kadınlara evlat nasıp etsın amın....

arkadaşlar 30 temmuza gün verdi dr.um kalp atışını ve kaseyi görmek için. Allah'ım hayırlısıyla bir görsem daha da rahatlayacağım. dua edin kızlar benim için.
Hepinizi seviyorum.

dualarimizdasin benim adetimin ikinci gunu bugun karisimi baslasam olurmu Mevlam kucagina almayida nasipetsin

:dance::nazar::nazar:
arkadaşlar sonuç pozitif. Rüyada gibiyim bu ay bu karışımı yemiştim canlarım işe yaradı. Tabii Allahın izniyle.

allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın herkese sağlıklı hamilelikler nasip etsin inşallah. Sizin dualarınız çok işime yaradı canlarım benim de dualarım sizinle.:nazar::nazar::enbuyukkk:

tuğba ölçüleri ve tam olarak nasıl kullandığını yazar mısın bende denemek istiyorum bu arada hayırlı olsun canım allah kucağına almayı nasip etsin hayırlı evlat olsun inşallah gözün aydın darısı bize:dance:

tuğba yazmışsın bi önceki sayfada görmeden yazdım buldum ama saol

zelal dua şart ama denemekte fayda var diye düşünüyorum .
Arkadaşlar hepinize teşekkürler bizleride bilgilendirdiniz darısı başımıza ....

yaa bende basliyim bu karisima madem ise yariyor...hem cokda lezetli olur bu karisim zevkle yerim....

anlamadığım elma yağını buğu yaptığı suya mı koymuş yoksa pamuğa sürüp koklamış mı.

canim yanlis bilmiyorsam onun mantigi su. eger tuplerin aciksa o yag kana karisiyor kokusu bu sekilde sana solunum yolu ile ulasiyor. sarimsak gibi. eskiden de sarimsak mi ne koyarlarmis rahme. tupler kapali mi degil mi anlamak icin:) ayni mantik olsa gerek.

ayrica bu elma yagi dedikleri adacayi yagi sanirim. bazi bolgelerde aydin vs elma yagi da deniyormus.

ben de yarin adacayi oturma banyosu yapacagim. gerci halen kurtajdan dolayi kanamam devam ediyor ama 11 gun oldu hala bitmedi. doktor 1 ay bile surebilir dedi. su adacayini yapayim da dokulsunler artik. ben de 1 ay mola verdim. bu hazirliklar oteki ay icin:)

ben de yarin adacayi oturma banyosu yapacagim. gerci halen kurtajdan dolayi kanamam devam ediyor ama 11 gun oldu hala bitmedi. doktor 1 ay bile surebilir dedi. su adacayini yapayim da dokulsunler artik. ben de 1 ay mola verdim. bu hazirliklar oteki ay icin:)

ya bu adaçayı banyosu elma yağı allahım neler duyuyorum bide işe yarıyomuş galiba azcık banada anlatın ne olur regl 3 günü zaten isyanlardayım bi umudum olsun artık :a015:senağlama

Çörekotu-bal karışımın öksürüğe iyi geldiğini biliyordum ama hamileliğe etkisini bilmiyordum ben de bütün kış yedim, iyi ki.............

X