Saç Şekillendiriciler Remington S8203 Islak&Kuru Saç Düzleştirici kullanan warmı?

hill_bill

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
51
4
arkadaşlar Remington S8203 Geniş Plakalı Islak&Kuru Saç Düzleştirici kullanan warmı acaba benim saçlarım düzleştirdikten yada fönledikten sonra bile dümdüz oluyo ama 5 dk sonra dışa kıwrılıyor sinir oluyorum bu düzleştiriciyi araştırdım kalın telli saçları dümdz yapıyormuş kullanan warsa bilgi werebilirmi saçları gerçekten dümdüz bırakıyormu we önceden saçları böyle olan arkadaşlar warmı

Benim saclarim da cok gür ve kalin telli.Benim makinam da Remington "Hair Envy" S 2005.Ben cok memnunum,banyo yapana kadar kesinlikle bozulmuyor.

benim saçlarımda kalın telli ve kıvırcık. İnternette baya bir araştırma yaptıktan sonra remington s8203 geniş plakalı saç düzleştirici aldım. Nemliyken düzleştirmesi mantıklı geldi bana çünkü kuaförler de fönü nemli saça çekiyorlar..
2 aydır kullanıyorum ve çok memnunum, yıkayana kadar saçlarım dümdüz.. Aynı zamanda elseve in düzleştirici etkili şampuan ve saç bakım kremini kullanıyorum. Saçlarım çok parlak ve kolay şekil alıyor..

burcienne çooooookk teşekkür ederm cnm o şampuandan kullanmayı düşünüyordm ztn ve şmdi kesnlkle alıcam dzleştiricidende birşey sorucam önceden saçlarını fön tutuyormuydu seninkilerde benimki gibi kıwrılıyormuydu :KK43:?

Bende kullaniyorum cok harrika biir makine ama asiriya kactim galiba coktandir kullaniyorum saclarim yipranmaya basladi

Yoksa ınce plakalı olanlar mı ıı aÇ dıplerıne gırmesı ıÇın. GerÇı bnm saÇlarım kalın tellı ve gÜr. ınce olanlar Çok uĞraŞtırır heralde deılmı

Bende Remington 8203ü almak istiyorum.
Ürünün özellikleri çok iyi.
Ancak hiçbi yerde bulamadım.
İzmitte remington satan yer bilen var mı???

X