Resimli Makyaj Tekniğim! Hadi Kızlar Öğrenmeyen Kalmasın !

geceyelı aldıgın seyı deneseydın ya bıtanem..uyuyormu dıye..
ben boyunla cene arasında denıyorum sakın ola bılek ıcınde denemeyın bılek ıcı gunes gormeyen bı yer uygun deıl..

ben max factor lastıng ve loreal true match kullanırım yıllardır canım memnunum

Son düzenleme:
mirişim geldim tatlım.yeni gördüm fotoğrafları yine yıkıyorsun ortalığı çiçeğim..güzel gözlerine yandığım.eyeliner bir insana bu kadar mı yakışabilir maaşallah melek yüzlüm.makyaj ürünlerine de bayıldım özellikle şu fondotenin yanındaki glossa aşık oldum çok tatlı duruyor. bütün ürünlerin de kendin gibi tatlı zaten :89::87:

:nazar::nazar::nazar:

canım vanılyaamm ıyıkı varsın :KK19:
senın guzellıgın ooo yuregı temızım :KK31:dur bakıyım hangı glosmus obaktım bdenem gttın en ucuzu en bulunmazı sectın dımı onu bı kozmetıkcıden aldım ole markalı bısı deıl sımlı parlatıcı

Son düzenleme:
emeğine sağlık miriana herzamanki gibi çok hoş olmuş makyajın cnm benim sana sorum mineral fondöten almayı düşünüyorum (everyday mineral) kullandın mı daha önce bi bilgin var mı cnm:KK12:

kadın öyle aa bu tam size göre çok bilmişlik bi tavırla söyleyince aldım bende ama görmedim bidaha başka bi yerden almıştım saçını yolacağm:KK60:

şu saç düzleştiricisi olayına koptum canım :KK4:
bende ya sorma:KK53:

emeğine sağlık miriana herzamanki gibi çok hoş olmuş makyajın cnm benim sana sorum mineral fondöten almayı düşünüyorum (everyday mineral) kullandın mı daha önce bi bilgin var mı cnm:KK12:
canım en ıyısı normal fondoten ustune mıneral pudra gecmek bende max factorun vardı ama tek basına memnun kalmadım surulmedı yuzume everday kullanmadım ama ıyı oldunu soluolar
kadın öyle aa bu tam size göre çok bilmişlik bi tavırla söyleyince aldım bende ama görmedim bidaha başka bi yerden almıştım saçını yolacağm:KK60:
hadıya tuh gt ıade etseneEn Büyük KK

Ama balım yüzünün tamamını da görsek keşke yine. Eskiden olduğu gibi. Bütünde nasıl bir makyaj oluyor ona baksak daha güzel olmaz mı? Güzel yüzünü de görelim. :KK43: Bir Türkan Şoray makyajı da çok yakışır bence sana. :97:

bende tesekur ederım fıstık:KK37:
eyelıner 35 mı 36 mı ne o sayfalarda nası cektıgım var ama yakında detaylı bı vıdeo koycam ftoluda vıdeoluda ok :KK19:
[

cnm çok teşkkr edrm yardımların için :KK34:
bn sayfaları geriden okuyrak geldiğim içn görmdim halbuki ilk sayfada da anltmşsn azıcık gördüm :KK12:

buarada makyajszda çok güzelsin maşallah herkes cesrat edemz öle makyajsz resmini koymaya :nazar:

sana gene bişey sorcam çok oldum biliorm :KK1:
bnm cildim yağlı bi cilt önereblecgn bi pudra yada fondoten var mı :KK28:
bide ben Allah nasip kısmet ederse nisanda evlncem makyajımnda kusursz olmasını istyrm bunu için neler yapmam gerekio yardımcı olr msn?
beyaz tenliym saçlarım koyu kestane gözlermde koyu kahverengi :KK54:

cnm çok teşkkr edrm yardımların için :KK34:
bn sayfaları geriden okuyrak geldiğim içn görmdim halbuki ilk sayfada da anltmşsn azıcık gördüm :KK12:

buarada makyajszda çok güzelsin maşallah herkes cesrat edemz öle makyajsz resmini koymaya :nazar:

sana gene bişey sorcam çok oldum biliorm :KK1:
bnm cildim yağlı bi cilt önereblecgn bi pudra yada fondoten var mı :KK28:
bide ben Allah nasip kısmet ederse nisanda evlncem makyajımnda kusursz olmasını istyrm bunu için neler yapmam gerekio yardımcı olr msn?
beyaz tenliym saçlarım koyu kestane gözlermde koyu kahverengi :KK54:

estagfurllah kız o nasıl laf sorcan tabıı En Büyük TÜRKİYE
cıldın yaglıysa pudramsı fondoten almalısın hem fıyat hem kalıte acısından mybellıne affıtone kullan hem pudrası hem fondotenı cok guzel...dugun ıcın begenmezsen ki cok kalıcıdır.lancomeye bakabılırsın standdakı kız sana yardımcı olucaktır..

şimdı makyajını nasıl ıstedıgıne baglı canım sakın gdıp klasık kuafor makyajı yaptrma ıyı bır olsun arastır prof olsun..dogalmı ıstıyorsun şıkmı abartımı yuzune nasıl gıder yuzundekı kusurlar nası kapatılır makyajda o onemlı..golgelendırme yanı..

renklerı yıne sne belırlıceksın ama vişne çurugu rujla altın sarısı far guzel olabılır

miriana dudaklarını koymuşsun kız bide altına yazmışsın ruj renklerini ama ben hangisi hangisinin bilemedm bi tanesini beğenmedm ya ona denk gelirse yazdığım isimler bende seni bekliyorum o fotyu buraya koyımda numaralandır kız..evet annem ne güzel kızmış maşallah diyo.:nazar:senin için

estagfurllah kız o nasıl laf sorcan tabıı En Büyük TÜRKİYE
cıldın yaglıysa pudramsı fondoten almalısın hem fıyat hem kalıte acısından mybellıne affıtone kullan hem pudrası hem fondotenı cok guzel...dugun ıcın begenmezsen ki cok kalıcıdır.lancomeye bakabılırsın standdakı kız sana yardımcı olucaktır..

şimdı makyajını nasıl ıstedıgıne baglı canım sakın gdıp klasık kuafor makyajı yaptrma ıyı bır olsun arastır prof olsun..dogalmı ıstıyorsun şıkmı abartımı yuzune nasıl gıder yuzundekı kusurlar nası kapatılır makyajda o onemlı..golgelendırme yanı..

renklerı yıne sne belırlıceksın ama vişne çurugu rujla altın sarısı far guzel olabılır

onuda not aldım çok teşkkr ederm cnm :nazar:
yooooo bn asla o klasik makyajlardan hoşlanmıorm cnm,
şöle su gbi olmalı ve asla abartı olmamalı sence nasıl olmalı :KK1:
çok komik oldu di mi mani gbi :KK60:

vişne cürüğü çok büyük durmamz mı cnm hani yaşı büyük göstermez mi ?
gerçi uzman sensin hadi bana bi el at :87:

Son düzenleme:
miriana dudaklarını koymuşsun kız bide altına yazmışsın ruj renklerini ama ben hangisi hangisinin bilemedm bi tanesini beğenmedm ya ona denk gelirse yazdığım isimler bende seni bekliyorum o fotyu buraya koyımda numaralandır kız..evet annem ne güzel kızmış maşallah diyo.:nazar:senin için

canım soldan saga dogru işde yazdım hepsını 1,2 dıye gdıyor yanlıs anlamazsın korkma annenın ellerınden operımmEn Büyük KK]

X