Resimli Makyaj Tekniğim! Hadi Kızlar Öğrenmeyen Kalmasın !

onuda not aldım çok teşkkr ederm cnm :nazar:
yooooo bn asla o klasik makyajlardan hoşlanmıorm cnm,
şöle su gbi olmalı ve asla abartı olmamalı sence nasıl olmalı :KK1:
çok komik oldu di mi mani gbi :KK60:

vişne cürüğü çok büyük durmamz mı cnm hani yaşı büyük göstermez mi ?
gerçi uzman sensin hadi bana bi el at :87:

ozelden resmını atda uygun bı resım bulalım onu gotur yaptrcagın yere olarmı

güzel ama gözlere dikkat çektiğin için dudaklarına daha uçuk tonlarda bi ruj kullanmalıydın..

eheheh kız miriana yap bi yorum..makyajlar çok güzel arakadaşım hepsine bakmanı öneririm.mirianacım sen burdaki glosları sade sürdün ama dimi altına ruj sürmedenki hallari bunlarr.çok beğendim kesin alıcamm:KK16:teşkkkür ederim bu arada bu topik çok güzelmiş

eheheh kız miriana yap bi yorum..makyajlar çok güzel arakadaşım hepsine bakmanı öneririm.mirianacım sen burdaki glosları sade sürdün ama dimi altına ruj sürmedenki hallari bunlarr.çok beğendim kesin alıcamm:KK16:teşkkkür ederim bu arada bu topik çok güzelmiş

:KK19: gercek renklerını anlasılsın dıye tek surdum canım rujsuz ..ama emın ol ışıl ışıllar cok guzel parlıolar net cıkmadı ftodan ben bıraz ıddıa severımde o açıdan :nazar:

bende iddalı renkleri severim canımm o yüüzden makyajlarını çok beğendim..ben hep avondan alıyordum başka markalara pek güvenemiyodum ama çok hoşlar artık avonla ilşkimi kesiyorum bu akşamdan itibaren:KK60:

tesekurler fıstıklarrrrrrrrrrrrrr
lacrıma ıletıne hastayım bebegımmmm
kız geceyelı farda flormar cecıle golden rose
rujda ve glosta yıne flormar ve golden rose tek gecerım sac topıgmde cok soru bırıktı oraya gecıyrum daaa mucx:KK76:

tesekurler fıstıklarrrrrrrrrrrrrr
lacrıma ıletıne hastayım bebegımmmm
kız geceyelı farda flormar cecıle golden rose
rujda ve glosta yıne flormar ve golden rose tek gecerım sac topıgmde cok soru bırıktı oraya gecıyrum daaa mucx:KK76:

ahahah ben de senin imzanı gördüm şu anda be koptum :KK53::KK53:
ayy miri bana bi el at anam yaa güzelleşmek istiyomm
olaya ben dünyanın en gözel garısıyamm diyerek mi başlasam acaba :KK53::KK52:

ahahah ben de senin imzanı gördüm şu anda be koptum :KK53::KK53:
ayy miri bana bi el at anam yaa güzelleşmek istiyomm
olaya ben dünyanın en gözel garısıyamm diyerek mi başlasam acaba :KK53::KK52:

lacrima öldürdün beni yaa :KK60:ben dünyanın en güzel garısıyamm ahaha evet kız güzelleşelim:KK62:

evet olaya aynen o cumleyle baslıycan de bakam ne ıstersın benden nerene el atam :94:

genel canımyaa
geçen gün saçımı kestirdim belimdeydi, bi karış gitti kat attırdım..
güzel oldu ama fönlüydü şimdi ne bileyim yaa :KK43:
bi de kıyafet konusu var
bir sürü kıyafetim var ama beceremiyorum sanki yaa :KK43:
bi de makyaj olayı var ki hiç girmiimmm :KK22:

lacrima öldürdün beni yaa :KK60:ben dünyanın en güzel garısıyamm ahaha evet kız güzelleşelim:KK62:

içelim güzelleşelim anamm :nazar::nazar:

bence max factor canım ..tombulda guzeldır ama max factor daha prof:KK15:
saça gelıcem ya hıc sorma cok bırıkmıs cvblıyamadım gecen toplu cvbladım bakım var dıye ıptal oldu merak etme

uyy:KK8::nazar:kaş rengımı sacıma surdugum boyadan elde edıyorum genelde..ama gecenlerde boyam yoktu şu tug sarartıcısıyla yaptım :KK53:aman ha sen yapma bse mıse olur :KK20:bıde cok az kaş kalemı gectım onun nosunu herkes soruyo ama btmek uzere nosu sılınmıs mgrostan almısdım yazarım btkısel bı kalem
[

tamam canım, msjını beklemedeyim o halde..
iyi bayramlar bu arada..

X