Bebek Beslenmesi rezene çayı

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
evet cnm HUMANA'nın rezene çayını veriyorum.. günde 3 defa toplamda 25 çay kaşığı falan.

hem uykusu düzene girdi. aşırı sancısı vardı sancısı kesildi. kakasınıda yapamıyordu şimdi rahat rahat yapıyor. artık gaz ilacını vermiyorum

Bebeğinizi emziriyorsanız sizin içmenizdede çok faydaları var en başta sütünüzü çoğaltıyor

ben veremıyorum artık dıkkat ettım cayı verdıktan yarım saat sonra karnı agrıyor bagırıyor

arkadaşlar iki aylık bebeğim var doğduğundan beri çok uykusuzdu ve sütüm yetmediği için mama kullanıyorum o da gaz yapıyor milupa gece çayı içmeye beşledım bebeğime geçer diye ama kendimi uykudan alıp bebeğime bakamıyorum bebeğime içirsem zararı olur mu.

Son düzenleme:
anne sütünden aldığı yarar azalmaz tabiki.. bence milupanın rezene çayını dene bebeğine sende iç süt yapar bebeğinde gaz sıkıntısını geçirir sakinleştirir.. papatyada deneyebilirsin bebeğe milupanın olması lazım o da rahatlatır.. ısırgan otu çayıkuru incir kuru kayısı boll su ceviz bunlar süt yapar.. evde yapılmış meyve suyu ve komposto da süt yapar..

bide şey dicem milupa ürünleri önce bebişlere yönelik zaten gece çayınıda verebilirsin bence ama istersen bi doktoruna danışş

arkadaşlar,
ben humananın kimyonlu rezene çayını aldım.Fakat bu cay ac karnınamı tok karnınamı verilmeli sizce.Birde soğuk içerse karnımı ağrır,illaki ılıkmı vermeliyim.Mikrodalgada ılıtıp versem olurmuki,soğuyo bebeğim içene kadar cunki..

bildigim kadariyla milupaninkinde seker var seker de onerilmiyor ben anason rezene karisimi poset caylardan iciyorum bebege de iki kasik veriyorum etkisini hissettiriyor

Humananin kimyon lu rezene cayini bebeğine veren var mi? Ne zaman verdiniz bebbeginiE cayi 16 günlük bebek için çok mu erken

X