Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezene ve küç diyorum :)

nurcukkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
22
0
36
tam 1 ay filan oldu bu siteyi alt üst ettim herkesin en fazla önerdiği iki şeyi uyguladım...rezene ve küç tabi her sabahta 5 dakika masaj...10 gün bu işlemi uyguladım ve 75 destekliyi doldurmazken şu an göğüslerim 75 desteksizi dolduyolar dışardan dekoltem bile var abartısız söylüyorum belki 21 yaşında olduğum için çabuk reaktif olmuş olabilir...:) kesinlikle umudunuzu yitirmeyin ve her zaman aynı saatte alın bu ikisni günde iki tatlı kaşığı sabah akşam küç ve günde bir bardak rezene çayı...ve küçü aç karnına suyla kullanın ....benden tavsiyesi uygulama sizden arkadaşlar pişman olmyacaksınız...tabi bu arada biraz ağrı oluyo ama değicek:)))):hooray::dance:

ya inanmıyorum yaaa maşallah canım sana bende ağrı olmuyo canım yaaaa 19 yaşındayım ama olmuyo ağrı falan :KK43::KK43:

Şuna ben tazesini yiyorum kara üzümün rezeneyide içtim bi ara ama şimdi bıraktım ara ara içeyim bari ikiside işe yarar kullanın bence sewgileropuyorumnanaktan

ya inanmıyorum yaaa maşallah canım sana bende ağrı olmuyo canım yaaaa 19 yaşındayım ama olmuyo ağrı falan :KK43::KK43:

valla bilmiyorum canım düzenli kullan mutlaka bak öyle sonuç alabilirsin...bide iki yumruğunu sık bastır birbirine o hareketi çok yap...

tam 1 ay filan oldu bu siteyi alt üst ettim herkesin en fazla önerdiği iki şeyi uyguladım...rezene ve küç tabi her sabahta 5 dakika masaj...10 gün bu işlemi uyguladım ve 75 destekliyi doldurmazken şu an göğüslerim 75 desteksizi dolduyolar dışardan dekoltem bile var abartısız söylüyorum belki 21 yaşında olduğum için çabuk reaktif olmuş olabilir...:) kesinlikle umudunuzu yitirmeyin ve her zaman aynı saatte alın bu ikisni günde iki tatlı kaşığı sabah akşam küç ve günde bir bardak rezene çayı...ve küçü aç karnına suyla kullanın ....benden tavsiyesi uygulama sizden arkadaşlar pişman olmyacaksınız...tabi bu arada biraz ağrı oluyo ama değicek:)))):hooray::dance:

rezene çayını aktardanmı aldın canım yoksa poşet çaylardanda olurmu birde sen bu yumruk hareketini uygulayıp hemde masajmı yaptın off çok soru sordum galiba gerçi yaşta büyük faktördür sanırım ben 27 yim birde çocuk emzirdim 2 sene biraz olan göğüslerde yok oldu emzirince birde büyütür derler ama nerde bende ters etki yaptı

valla bilmiyorum canım düzenli kullan mutlaka bak öyle sonuç alabilirsin...bide iki yumruğunu sık bastır birbirine o hareketi çok yap...

canım bu yumruk hareketi nedir ya anlamadım bi yazar mısın?
bide sanırım hergün aynı saatte yiyip içince büyüyorlar yani düzenli yapınca maşallah çok sewindim senin adına canım bi ayda bu denli sonuç aldıysan 2 ay daha dewam etsen maşallahları olur heralde kaydirigubbakcemile2

fenomen yumruk hareketi 2 ayda 2 beden göğüsler topiğinde bahsedilen hareket.ellerini yumruk yapıyorsun ve göğsünü ellerinin arasına alıp sıkıştırıyorsun yumruklarla.

hım tamam anladım canım benim tahmin ettiğim bildiğim hareketmiş ama genede tam olarak ne yaptı bilmek isterim :KK66:

arkdşlar ben bu küçün öğütülmüşünden aldım kapalı kutuda ama kullanmaya başladığımdan beri kilo aldığımı hissettim bıraktım :sinifsinif: zaten armut bi tip var bende kiloda alınca direkt kalçalara gidio zaten 90 100e doğru yol alıcak die korkuorum.var mı kilo alan bu küçü kullanıp yardım edin bi yaa nolur mirmirmirmir bide topiği açan arkdşımız tam olarak rezeneyi ve küçü hangi aralıklarla içtiğini yazarsa sevinirim hihoyyyt

bakalım belkide ben bu küçü suyla diil de yoğurtla alıorum die de olabilir kaydirigubbakcemile3

rezene çayını aktardanmı aldın canım yoksa poşet çaylardanda olurmu birde sen bu yumruk hareketini uygulayıp hemde masajmı yaptın off çok soru sordum galiba gerçi yaşta büyük faktördür sanırım ben 27 yim birde çocuk emzirdim 2 sene biraz olan göğüslerde yok oldu emzirince birde büyütür derler ama nerde bende ters etki yaptı

evet abla aktardan aldım ama sallama çay o daha garanti olur dedim 5 dk bekletiyorum normal ılık halde içiyorum...evet yumruklarımı üsst üste getirip sıkıyorum kendimi 10 sn bekletiyırum günde 10-20 defa falan uyguluyorum...o emzirmeden sonra büyütür denen şeyler insan dan insana fark ediyormuş...yani genetik yapıyla alakalı bişey...bi dene abla olur bence yaşla alakası olup olmadığınıda bilmiyorum...

arkdşlar ben bu küçün öğütülmüşünden aldım kapalı kutuda ama kullanmaya başladığımdan beri kilo aldığımı hissettim bıraktım :sinifsinif: zaten armut bi tip var bende kiloda alınca direkt kalçalara gidio zaten 90 100e doğru yol alıcak die korkuorum.var mı kilo alan bu küçü kullanıp yardım edin bi yaa nolur mirmirmirmir bide topiği açan arkdşımız tam olarak rezeneyi ve küçü hangi aralıklarla içtiğini yazarsa sevinirim hihoyyyt
küçü sabah akşam aç karnına yani işe giderken bide işten hemen gelince zaten küçü aldıktan sonra bi yarım saat hiç bişey yememeye özen gösterin...rezeneyide tabiki küçü almadan 2 saat önce içiyorum ...özellikle saatlerine çok dikkat ediyorum...kapalı kutuda aldım küçü bide devamlılığına dikkat edin diyo bi alıp bi bırakmak hiç bi işe yaramaz...

X