Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezene ile büyüyen göğüsler, rezene çayı deneyimleri, benim programım :)

ahhh canım bn 16 yaşndayım geçen sene de aynı ssnnki gibiydi 75 desstekliyi doldurmayı bırak 70 bedeni doldurmuyor:KK43:((
Acil bi çözüm bulmalyız :/

canım ben 15 yaşındayım özel mesajına cevap veremedim yeniyim daha burda bak göğüs büyütmek için telkin dosyası diye bir konu var oraya bak canım telkin yapıyorum ben şu an ve baya etkisi var dene derim KESİN BÜYÜCEK BU SEFER birbirimize destek olmalıyız :))

hemen hemen bütün bitkisel ürünlerle göğüsler kesinlikle büyüyor tecrübeyle sabit
ister yeyin için ister sürün kesinlikle büyüyor öyle 3-5 milim değil

keşke küçülten de olsa

canım ben 15 yaşındayım özel mesajına cevap veremedim yeniyim daha burda bak göğüs büyütmek için telkin dosyası diye bir konu var oraya bak canım telkin yapıyorum ben şu an ve baya etkisi var dene derim KESİN BÜYÜCEK BU SEFER birbirimize destek olmalıyız :))

Canım telkini indirdim ben bi süre dinledim ama onu günde 6-8 saat arası dinlemeynce fayda etmiyor ki bnm kafa da ona dayanmıyor sıkılıyorum:KK43:
22 gün aralıksız dinlemek gerekiyor. Ben şuan masaj yapıyorm buz masajı ve hayıt otu içiyorm inşh faydasnı görürm..
Hep birlkte büyütelm inşh memşleriii:)))

bana özelden mesaj atmışsınız uzun bir cevap yazdım ama henüz 30 mesajım olduğu 100 mesaja ulaşamadığım için gönderemedim
mail adresinizi yazarsanız özelime oraya göndereyim
çünkü yeni eklenen mesajları ben görmüyorum
keşke yazdığım başlıklara eklenen yeni mesajlar için bildiri gelse

Rezene çayını sallama çay olarak tüketsek yinede işe yarar mı ki :/ Telkin dosyasını indirdim bende, dinlemeye çalışıcam onun dışında 1 haftadır düzenli olarak masaj yapıyorum gözle görülür bi değişiklik var şimdiden. Hayırlı olsun hepimize kızlar yarasııın :nazar:

masajı neyle yapıyorsun? yani yağmı kullanıyorsun
Rezene çayını sallama çay olarak tüketsek yinede işe yarar mı ki :/ Telkin dosyasını indirdim bende, dinlemeye çalışıcam onun dışında 1 haftadır düzenli olarak masaj yapıyorum gözle görülür bi değişiklik var şimdiden. Hayırlı olsun hepimize kızlar yarasııın :nazar:

kızlar hem forumdakilerin tecrübesi olarak hem okuyup yaşadığım için söylüyorum bitkiler masaj tabi ki fayda ediyor fakat geçici oluyor telkin için önerilen saat 6-8 evet ama ben en fazla 3-4 saat dinliyorum o bile etki ediyor ayrıca uyurken de dinlenilebilir ve en önemlisi inanın kızlar ne biliyim ben sabah kalkıyorum memişler büyüdünüz mü siz diyorum arada masaj yapıyorum otururken elimle ve 2 günde bir rezene içiyorum kızlar inanın rabbim her şeyin devasını vermiş inanın ve aksatmadan telkini dinleyin 21 gün 3 defa 21 yapılması öneriliyo zaten okuduysanız görmüşsünüzdür hazır yaz ayları ben yapıcam ve gelişmeleri yazıcam şimdiden elleyince dolgunlaşıyo hissediyorum kızlar BÜYÜYECEK :)

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zaman oldu üye olalı fakat sadece okuyarak takip ediyordum, ilk kez yazıyor ve aranıza katılıyorum. Ben de sıkıntılıyım çünkü bu konuda. Aslında küçük olmasına rağmen düzgün bir göğüs yapım var ama biz şükredip yetinmeyi bilmiyoruz ne yazık ki, daha fazlasını istiyoruz hep :))
Bir yıl kadar önce bontavi göğüs büyütücü hap kullanmıştım, ilk ayın sonunda etkisi olur gibi oldu ve kampanyadan 6 kutu alıp hepsini bitirmeme rağmen maalesef sonuç hüsran :KK43:(( ailemde tıp doktorları olduğu için aslında çok da hassasım bu konularda. Hap kullanmamak gerektiğine inanıyorum ama böyle bir hata yaptım yine de bir umutla...
Uzun zamandır takip ediyorum interneti, forumları, yorumlarınızı ve en doğal-etkili yöntemin rezene ile çemen tozu olduğuna inandım. Ve inanarak dün itibari ile bu yola çıktım. Rezeneyi içiyorum, ayrıca çemen tozunu da çörekotu yağı ile karıştırıp göğüslerime masaj yapıyorum. Ayrıca da japonların göğüs büyüten meşhur melodisini dinliyorum fırsat buldukça. İşe yarayacağını inanıyorum ve sizinle de buradan paylaşmayı istiyorum...
Her şey hepimizin gönlünce olur umarım. Güzel gelişmeleri hep birlikte paylaşmak dileğimle. Sevgiler...

Merhaba arkadaşlar,
Uzun zaman oldu üye olalı fakat sadece okuyarak takip ediyordum, ilk kez yazıyor ve aranıza katılıyorum. Ben de sıkıntılıyım çünkü bu konuda. Aslında küçük olmasına rağmen düzgün bir göğüs yapım var ama biz şükredip yetinmeyi bilmiyoruz ne yazık ki, daha fazlasını istiyoruz hep :))
Bir yıl kadar önce bontavi göğüs büyütücü hap kullanmıştım, ilk ayın sonunda etkisi olur gibi oldu ve kampanyadan 6 kutu alıp hepsini bitirmeme rağmen maalesef sonuç hüsran :KK43:(( ailemde tıp doktorları olduğu için aslında çok da hassasım bu konularda. Hap kullanmamak gerektiğine inanıyorum ama böyle bir hata yaptım yine de bir umutla...
Uzun zamandır takip ediyorum interneti, forumları, yorumlarınızı ve en doğal-etkili yöntemin rezene ile çemen tozu olduğuna inandım. Ve inanarak dün itibari ile bu yola çıktım. Rezeneyi içiyorum, ayrıca çemen tozunu da çörekotu yağı ile karıştırıp göğüslerime masaj yapıyorum. Ayrıca da japonların göğüs büyüten meşhur melodisini dinliyorum fırsat buldukça. İşe yarayacağını inanıyorum ve sizinle de buradan paylaşmayı istiyorum...
Her şey hepimizin gönlünce olur umarım. Güzel gelişmeleri hep birlikte paylaşmak dileğimle. Sevgiler...

yav telkinle melodiyle göğüs mü büyür?
bir kaç yere yazdım ama yazmak istemiyorum
siz bitkisel ürünler kullanın ama için ama sürün büyür daha fazla genele açamam kusura bakmayın bitkilerin yüzde 90ı büyütüyor

masajı neyle yapıyorsun? yani yağmı kullanıyorsun

Biçok yağ önerisi var çemen otu, çöreketotu yağı, çilek yağı vs. Ama ben hiçbirini kullanmaım çünkü faydasından çok yan etkisinin olduğunu okudum çemen otu cildi tahriş ediyo çörekotu yağı bölgede tüylenme yapıyo çilek yağıda sadece kokusu için kullanılabilir diye düşünüyorum. Ben bebek yağıyla yaptım oda hareketleri kolaylaştırsın diye 'Yalnızca Masaj Yaptım ve Gelişme Oldu! ' diye bi topik vardı ordaki hareketleri uyguladım ve 1 haftada 2 cm büyüme var mucize gibi geliyor bana hala :) Yalnızca büyümüyo dolgunluk ve dirilikte sağlıyo ki bunun masajın kan dolaşımını hızlandırdığından kaynaklandığını düşünüyorum. Belki bulmanız zor olur ben kopyalıyım buraya:

Sadece masaj yaptım ve büyüdüler çok şaşırıdm kızlar öneririm! ..

Neler yaptığımı söyleyim: (yağlar ile güçlendirirseniz etkisi büyük olur
1-sol el ile sağ göğüs, sağ eli ile sol göğüs yuvarlak çizermiş gibi ovalanıyo.(bastırmanıza gerek yok bu ısınma hareketi
2-sonra avuçlar birbirine bakıcak şekilde ellerinle onları sıkıyorsunuz ardından bezi sıkarmış gibi yamultuyorsun.
3-ondan sonra mıncıklıyoruz aşağıdan meme ucuna doğru
4-sütyensiz uyuyun.
5-duştayken göğsünüze doğru önce sıcak su yapın ve madde 3 ü gerçekleştirin.
6- sıcak suyu birden soğuk yapın ve 10 saniye boyunca madde 1,2,3 ü gerçekleştirin.

zor gibi görünsede basit aslında deneyin ve sonuçlarını yazın kızlaar :) :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

saol cevabın için denicem bakalım. :26:
Biçok yağ önerisi var çemen otu, çöreketotu yağı, çilek yağı vs. Ama ben hiçbirini kullanmaım çünkü faydasından çok yan etkisinin olduğunu okudum çemen otu cildi tahriş ediyo çörekotu yağı bölgede tüylenme yapıyo çilek yağıda sadece kokusu için kullanılabilir diye düşünüyorum. Ben bebek yağıyla yaptım oda hareketleri kolaylaştırsın diye 'Yalnızca Masaj Yaptım ve Gelişme Oldu! ' diye bi topik vardı ordaki hareketleri uyguladım ve 1 haftada 2 cm büyüme var mucize gibi geliyor bana hala :) Yalnızca büyümüyo dolgunluk ve dirilikte sağlıyo ki bunun masajın kan dolaşımını hızlandırdığından kaynaklandığını düşünüyorum. Belki bulmanız zor olur ben kopyalıyım buraya:

1-sol el ile sağ göğüs, sağ eli ile sol göğüs yuvarlak çizermiş gibi ovalanıyo.(bastırmanıza gerek yok bu ısınma hareketi
2-sonra avuçlar birbirine bakıcak şekilde ellerinle onları sıkıyorsunuz ardından bezi sıkarmış gibi yamultuyorsun.
4-sütyensiz uyuyun.
6- sıcak suyu birden soğuk yapın ve 10 saniye boyunca madde 1,2,3 ü gerçekleştirin.

zor gibi görünsede basit aslında deneyin ve sonuçlarını yazın kızlaar :) :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Azimle çıktığım bu yolda, gece yatmadan önce çemen tozu-çörekotu yağı ile göğüslerime masaj yapıyor ve günde iki kere rezene çayı içiyorum. Ayrıca melodiyi fırsat buldukça dinliyorum. Gerçi melodiye çok inancım yok ama yine de dinliyorum :) İnanın iki günde bile göğüslerimde dolgunluk oldu arkadaşlar. Zannediyorum ki, inanarak yapmak çok önemli ve sonuna kadar devam edebilmek pes etmeden... Açıkçası en az bir hafta sonra belli etmeye başlar etkisini diye düşünürken, iki günde bu etkiyi görebildiğim için şaşkınım. Umarım böyle de devam eder. Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim sizlerle. Sevgiyle kalın...:))

Kürüm çok iyi gidiyor arkadaşlar. Hiç ara vermeden devam ediyorum ve etkilerini de en iyi şekilde görüyorum. Çemen tozu-çörekotu yağı ile masaj+rezene çayı+günde iki hurma :))) öpüyorum hepinizi. Sevgiler. Her şey hepimizin gönlünce olur umarım...

4-sütyensiz uyuyun.

Kız bu benim topik :)) reklam yapmışın :)) Yardımcı olabildiysem ne mutlu...

öncelikle inanmak önemli, inanmıyorsan hiçbiri olmaz... telkini hiç denemedim, yağı da şu an sıcak o yüzden kullanamıyorum, sadece masaj yapıyorum tabı spor da yapıyorum, bakalım hayırlısı artık