Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Rezene ve küç diyorum :)

evet abla aktardan aldım ama sallama çay o daha garanti olur dedim 5 dk bekletiyorum normal ılık halde içiyorum...evet yumruklarımı üsst üste getirip sıkıyorum kendimi 10 sn bekletiyırum günde 10-20 defa falan uyguluyorum...o emzirmeden sonra büyütür denen şeyler insan dan insana fark ediyormuş...yani genetik yapıyla alakalı bişey...bi dene abla olur bence yaşla alakası olup olmadığınıda bilmiyorum...

teşekkürler canım cevabın için bende deneyeceğim

ya kızlar bu küç kilo aldırırmı bide fiyatı nekadar?

cnm bünyeden bünyeye değişiyor kimi kilo aldım diyor ama mesela bende hiçbirşey farketmedi sanırım yoğurtla yiyince biraz kilo aldırıyormuş. ama dediğim gibi bünyeye göre değşiyor. fiyatıda kutu içinde satılanlardan en son 8 tl ye aldım o civarda yani opuyorumnanaktan

küçü sabah akşam aç karnına yani işe giderken bide işten hemen gelince zaten küçü aldıktan sonra bi yarım saat hiç bişey yememeye özen gösterin...rezeneyide tabiki küçü almadan 2 saat önce içiyorum ...özellikle saatlerine çok dikkat ediyorum...kapalı kutuda aldım küçü bide devamlılığına dikkat edin diyo bi alıp bi bırakmak hiç bi işe yaramaz...

nurcuk cnm nerdeyse 20 gndür fln bütün interneti alt üst ettim bnmde süngerli 75 i zor dolduruyor ve önemlisi dekolte güzel durmuyor sn kullanmıssın bn masaj yapıorum küç ve rezenede alıcam belirgin bi deişiklik oluyor dimi cnm eminsin yardımcı olursan sevinirim :-) :eek:

Ya kızlar bende sizinle aynı soruna sahibim... :KK43: Milyon kere sorulmuş şeyleri tekrar soracağım kusura bakmayın ama hala anlamadım :KK43: şu yumruk hareketinde göğüsleri sıkıyor muyuz yumruklarla? Bide rezene veya ada çayını poşet içersek fayda oluyor mu? Son bişey, ben kara üzümün kendisini yiyorum da çekirdeklerini çiğnemem gerekiyor mu?

1)sol elini aç sağ elini yumruk yapıp,sol elinle kawra..we dirseklerini aynı doğrultuda olacak şekilde kaldır we birbirine it.bu harekette göğüsleri sık kas..
2)durumun poşeti gerektiriosa poşet iç ama en kötü durum yurtta bile olsa dolabın bi kenarına koyup,kurutulmuş adaçayı (we ya rezene) içebilirsin.
3)kesinlikle çekirdeğini çiğnemen gerekio..taze üzüm mewsimi olduğu için öle de yiebiliriz die düşünüyorzz.
umarım açıklayabilmişimdr cnm opuyorumnanaktan

ezzoo çok teşekkür ederim.. :) en yakın zaman da başlayacağım umarım bi faydası olur..opuyorumnanaktan

ya ben bu siteyi çok sewiorum ya :)) hiç böyle şeylerle uğraşmazdım selülitlerim için bugun aspirinli karışım yapmaya başladım. (ama biraz geç kaldım galiba 5 gün sonra bikini giyeceğim :p) yarın da bu formüle başlayacağım büyük ihtimalle.. yalnız birşey soracağım. bi rezerne çayı denmiş, bir de adaçayı. ben adaçayını daha çok sewerim ama rezene daha etkiliyse rezene alırım?? hangisi daha etkili ki acepp??

teşekkürler paylaşımınız için arkadaşlar.. nurcuk senin için de acayip sevindim ve kendim için de umutlandım.. inşallahh hep büyük kalırlar....

cnm bende 1 kawonz bitirdim.anlamadım gözle görünür bişe olmadı..masaj daa etkili bence..almıcam zaten bidaa da

fenomen yumruk hareketi 2 ayda 2 beden göğüsler topiğinde bahsedilen hareket.ellerini yumruk yapıyorsun ve göğsünü ellerinin arasına alıp sıkıştırıyorsun yumruklarla.

yok sen yanlış anlamışsın o hareketi öyle değil kız kaydirigubbakcemile3

bi elini yumruk yapıcaksın diğer elinle o elini kavrayıp iticeksin bide aşağı yukarı oynatıcksın ki farklı yerler de çalışsın kaydirigubbakcemile3

öle yumrukla sıkılır mı göğüs allah seni ne etmesin kaydirigubbakcemile3

..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
ben anlamıyorum zaten bir ayda ne bekliyorsunuz ki mucize felan mı öle birşey bekliyorsanız yanlış yerdesiniz...1 ayda hiçbişi olmaz düzenli ve zamana bırakmak gerek böyle şeyleri...ben bakıyorum topiklerde gerçekten sonuc almıs kişilerin en az 2 ay en çok 4-5 ay kullandıklarını gördüm...ayrıca küç ün hiç bir zararı yok yerseniz faydası bile var....masaj da yapın...bunuhayatınızın bir parçası olarak görün...farzedin ki hastasınız ( allah korusun) ve her gün bu ilaçları içmek zorundasınız....kendinizi biraz motive etseniz bence çok daha memnun olucu sonuclar alırsınız....haa ben sonuc aldımmı hayır daha yeniyim 1 hafta ya oldu belkide olmadı...sabır lütfen...

kızlar eğer erkeğiniz göğsünüzden şikayetçiyse onu cezalandırın..benim eşim benimkilere küçük demişti senmisin bunu söyleyen daha elletmedim dokundurtmadım...sonraları yalvarmaya başladı ....ben öyle demek istemedimde vs gibisinden...bence bunu deneyin kaydirigubbakcemile3

kaç gündür takip ediyorum kızlar cumartesi yani arefe günü bende alıp başliycam :) gelişmeleri yazarım...benimki alt 73 üst 86 geliyo 75 dolgusuz ama yine küçükmüşşşş... nişanlım benimkiler daha büyük die dalga geçti yaaaaaaa :KK43:

cnm sen gerçek misin :)))
öncelikle karar ver evli misin nişanlı mısın :)
nese beni ilgilendirmes.................
alıp başlayacagım demişsin ama alıp başlayıp konuyu açmişsin zten daha once :)

neyyse

X