rubella igg ve igm pozitif

Ben yaptırdığımda ikisi de pozitifti evet. O zaman farklı bir ilde fakülte hastanesinde bu virüsün bebekte anomaliye sebep olduğunu söylediler. Şimdi yine hamileyim burda doktoruma onu söyleyince tek başına o virüs sebep olmaz dedi. Seni de yanlış yönlendirmek istemiyorum canım benim. Ben başıma geleni söyledim sadece. Sana da en doğru cevabı doktorunn verecektir

Hayır. Ben şu an hamileyim ve virüs testlerim negatif. Senin de şu an tabii ki bebeğinde sıkıntı yoksa gebeliğin sonlandırılmayacak. Detaylı ultrasonla yakından takip edileceksin sadece. Bu benim başıma geldi diye senin de gelecek değil lütfen yanlış anlama.

Teşekkürler çok yardımcı oldunuz. İnşallah sağlıkla kucagınıza alırsınız. Ben bilseydım böyle değerler oldugunu muhakkak hamıle kalmadan önce bu gibi testlerı yaptırır öyle gebe kalırdım. Televızyonda boş boş proğramlar yapacaklarına sunları anlatsalar daha guzel olmazmıydı? :KK43:

Bende bu konuda cok cektim 9 aylik hamileligim zehir oldu bana ve hastanedeki cihaz hatasi oldugunu dusundum. Ozelde yaptirinca pozitif ama devlette sonuclarim temiz cikti . Hic caninizi sikmayin ve baska laboratuatlarda kan verin

sizde eskiden pozitif olan değerler nasıl şlimdi negatif oldu ki? enazından bagısıklık kazanılan degerler pozıtıf gozukmesı gerekmıyormuydu?

Canim benim hem igg hem igm pozitif cikti yani rubella gecirmissiniz alicaz dediler ancak devlet hastanesinde igg pozitif igm negatif yani onceden gecirdigim bagisiklik kazandigim cikti. Sizde ikiside negatifmi

Benimde antirubella igg ve igm pozitif cikti rubella yani kizamikcik geciriyosun dediler bebegine zarar vermistir dediler ben avidite testi yaptirdim ankara duzen laboratuarinda ve devlet hastanesindede birdaha rubella testi yaptirdim. Ikisindede igg pozitig igm negatif yani onceden gecirdigim cikti. Insallah seninde oyledir

Siz kacinci haftadasiniz bana 12. Haftada yapildi avidite degeri %69 cikti 60in alti kizanikcigi yeni gecirdiginizi ustu ise daha onceden gecirdiginizi gosteriyor. Kan veriyorsunuz sadece 1 haftada sonuclaniyor

Biz 7.haftadayız. ama 5. haftanın sonlarında bulundu bu değerler. Dün kontrolumuz vardıda orada doktor söyledi. Peki yüzde 69 cıkınca bebegı dogurdunuz sanıyorum bir problem oldu mu?

Eskiden geçirmişsin canım aktif değilmiş. Doktorun açıklamadı mı ?

Yarın gelin konuşalım dedi sadece.. Ne konusacak onuda bılmıyorum.. Eğer dediğiniz gibiyse ohh şükürler olsun. 1 haftadır kalpten gıdecegız eşimde bende.. Bize olan oldu. Başka hastanede de yaptırmaya gerek var mı acaba?

Cok buyuk gecmis olsun canim cok zor malesef o duygu. En guveniliri avidite 6 hafta oncesini gosteriyo yani 6 hafta veya cok daha once gecirmissin kizamikcigi . Yuzde deger kac

Merhaba ben de ayni dertten muzdaribim rubella Igg 60.53 rubella Igm 1.44 degerlerim boyle. Adivite testi yaptirdim. Bugun sonucu alacam ama cok tedirginim. Doktorum intaniye uzmanina yolladi orda ki doktorda %99 onceden gecirmişsin %1 ihtimal dahi olsa suan bu enfeksiyonu gecirme ihtimalin var dedi. Insallah yoktur.

Merhaba ben de ayni dertten muzdaribim rubella Igg 60.53 rubella Igm 1.44 degerlerim boyle. Adivite testi yaptirdim. Bugun sonucu alacam ama cok tedirginim. Doktorum intaniye uzmanina yolladi orda ki doktorda %99 onceden gecirmişsin %1 ihtimal dahi olsa suan bu enfeksiyonu gecirme ihtimalin var dedi. Insallah yoktur.
Insallah yoktur icinizi ferah tutun o kadar arttiki bu durum bi anlam veremiyorum

X