Salata Tarifi Rulo Patates Pastası (Resimli)

salatayı denedim çok güzel oldu tarif için teşekkürler opuyorumnanaktan

ben bugün denedim ve çok beğendim
görünümü de tadı da nefis oldu bayıldım annemler de çok beğendi
çok teşekkürler..
Afiyet olsun.
Ben teşekkür ederim gülüm

yaaa sizi gördükçe özeniyorum ; yapamadıkça kendime sinir oluyorum...
size sinir olmaya karar verdim ben yaaa...bi de güzel güzel fotoları koyuyorsunuz off yaaa...-tatlicadiarzu-
kaydirigubbakcemile3
Süpersiniz yakaydirigubbakcemile3
Daha iyisini yapabilirsiniz eminim; gerçekten yeter ki isteyin..
a.s.

ellerine sağlık patatesin her türlüsünü yerim enteresan görünüyo denicem mutlaka :lepi:
opuyorumnanaktan
ellerinize sağlık da resim size mi ait?
Evet:nazar:
salatayı denedim çok güzel oldu tarif için teşekkürler opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan

aman allahim bir sanat eseri yapmisiniz..harika görünüyor ellerinize saglik... ilk misafirimde yapicam opuyorumnanaktan

Libyanacigim sonunda tutturabildim canim senin tarifinikaydirigubbakcemile2
ama ben patatesleri önce normal hasladim öyle yaptim bu sekilde kivamini daha iyi tutturabildimkaydirigubbakcemile2
hepimizde bayildik nefisti tat olarak görsel olarakta misafirler icin güzel bir sunumkaydirigubbakcemile5
tarif icin cok tesekkür ederim canimopuyorumnanaktanolumunekankayizsmile

Son düzenleme:
aman allahim bir sanat eseri yapmisiniz..harika görünüyor ellerinize saglik... ilk misafirimde yapicam opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan
Libyanacigim sonunda tutturabildim canim senin tarifinikaydirigubbakcemile2
ama ben patatesleri önce normal hasladim öyle yaptim bu sekilde kivamini daha iyi tutturabildimkaydirigubbakcemile2
hepimizde bayildik nefisti tat olarak görsel olarakta misafirler icin güzel bir sunumkaydirigubbakcemile5
tarif icin cok tesekkür ederim canimopuyorumnanaktanolumunekankayizsmile

alkisalkisalkisEllerine sağlık gülüüsü..
Süper olmuş yauvzemuszemus

bu tarıfi ramazan içinde yapmıştım
allahım her iftara istedi eşimm
bıktım bir ara yapmaktan

şimdilerdede haftada isterr özel
çok lezzetli ve güzel oluyor ama
birde patatesi ben robottan geçiriyorum prüssüz oluyorr

vaov diyorum bşka da birşey diyemicem sanırım :KK70: he bir de ellerine sağlık tabi a.s.

harika gorunuyor becerikli hatunum.bu tarifi oktay ustada yapiyor.manto olarak maydanoz kullaniyor.
ellerine saglik

Sağolun fıstıklar..
Deneyin..
Ben tam bir patates fanatiğiyim,bilhassa salatalarda bayılırım.
O açıdan bu salata, favorilerim arasındadır..

aynısını yapmıycam ama malzemelerle oynayıp değişik birkaç çeşit çıkarıcam. rulo fikrini çok beğendim.
bunu beşamel sosla fırında rulo patatese çevirmeyi deniycem ilk fırsatta. biraz beşamel sosla püreyi hazırlayıp yine böyle serip üstüne garnitürü döküp rulo sarıp en üstüne de beşamel sosu sürüp mis gibi kızartıcam. tepside yapıyordum ama böylesi daha şık olacakolumunekankayizsmile

aynısını yapmıycam ama malzemelerle oynayıp değişik birkaç çeşit çıkarıcam. rulo fikrini çok beğendim.
bunu beşamel sosla fırında rulo patatese çevirmeyi deniycem ilk fırsatta. biraz beşamel sosla püreyi hazırlayıp yine böyle serip üstüne garnitürü döküp rulo sarıp en üstüne de beşamel sosu sürüp mis gibi kızartıcam. tepside yapıyordum ama böylesi daha şık olacakolumunekankayizsmile

: )
Mmm..
Kulağa çok hoş geliyor..

X