Doğal Saç Bakım Kürleri Sa krklarna sper formul!

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Merhaba kizlar bende size bi tavsiyede bulunmak istedim makyajinizi badem yagi ile temizleyin hergün yatmadan önce kirpikleriniz upuzun oluyor ben yillardir hep kullanirim resmen mucize gibi kirpiklerimi cogu insan takma sanar cok sik gür ve upuzun lar :KK69: hem makyaji cabucak cildi yipratmadan temizliyor ve besliyor ben saclarimi yikadiktan sonra kabarmamasi icinde fönledikten sonra azcik yedirim uclarina saclarim hem parlar hemde canli ve bakimli görünür ayrica banyodan sonra bacaklarima ve bel bölgemede sürerim selülitlere iyi geldigini cok yerde okumustum ama ben yumusaklik versin diye sürüyorum selülitim yok denecek kadar az belkide gercekten onun bir katkisi vardir yani dicegim oki badem yagi benim vazgecilmezim kullanmadigim bi gün yoktur herkese tavsiye

bu tarifi 2 defa bende yaptım yarın 3. yapışım olcak hakkatten işe yapıyo aman bunuda deniyim dedim çok umutsuzca deniyorum ama çok iyi sonuç aldım turp ve sinamekiyi saçımı hergün fıs fısla sıkıyorum duşa girmeden önce sıcak zeytin yağını yapıyorum saçların çok güzel oluyo bu sıcak zeytin yag olayı walla doğru...

zeytinyağını ısıtıp denemedim hiç deneyeyim bakalım kırıklarım baya var daha fazla da kestiremiyorum madem bu kadar tavsiye edildi deneyelim iyi gelirse yazarım üf saçlarım püsür püsür ya hiç böyle olmamıştı kestirdim sadece gidenlerden kurtuldum :KK43:

bnde deniyim bi bakalim bnmde uclarda hala sariya boyatmamdan kalan etkiler var ve saclarim uzuyor ama dipten uctan deil dibim gelio surekli ama uclar hep ayni yerde cok sinir bozucu:KK43:(

Peki kızlar bişi sorucam Zeytinyağını ısıtırken yanımda hint yağı yılan yağı falan karıştırıp ısıtsak olmaz mı :s

Kızlar günaydın, süper formul başlığı altında ayyyy yinemi bu yazı diyeceğinizi duyar gibiyim. ama bende öyle diyordum ama kızlar sonunda denedim. anlatayım...
öncelikle ben saç rengimi sürekli değiştiren , iğrenç bir kuaforu olduğu için sacım yanık uclarım çatal çatal(yeni kestirmeme rağmen) bir bayanım. tabi saç düzleştiricinin bu hale gelmem de çok etkisi var. saclarıma bimbir türlü pahatı saç kremleri onarıcı maskeler almama rağmen , sacımı yıkadıktan sonra yıne hep eski haline donerdi.
sürekli gözüme çarpardı sıcak zeytinyağı bakımı. inanın pazar gunu canım sıkılmış evde otururken bi baktım dolapta zeytin yağ var. hemen cezveyle biraz ısıttım ve once diplerime iyicene masaj yaptım. sonra bol bol uclara yedire yedire masay yaptım. bone taktım. onun üstünede sıcak havluyu sardım. oyle bi yarım saat bekledim.
(önceleri sacıma zeytin yağ hep sürerdim ama ısıtmadan. demek işe yaramamasının sebebi buymuş.
kendi adıma konuşmak gerekirse ben % 20 iyileşme gördüm kızlar hemde tek seansta.

tekrar soyluyorum kızlar yağı kesinlikle ısıtıp deneyin.kaydirigubbakcemile2:lepi:

Kullandığınız zeytinyağının adını paylaşabilirmisiniz. ?
Birde ne kadar süre ısıttınız sanırım ılıkken sürmeye başladınız ?

Son düzenleme:
bende yapıyorum onu canım
normal cezvede ısıt ama az öyle kaynamıyacak yani
(annem sacını evde boyadıgı için boya kabı ve fırcası var ) bu kabın içerisine koyup fırca yardımıyla sacımın uclarına suruyorum
dıplerıne de sinamekili kürümü yapıyorum
düzeldi saçlarım valla:KK64::KK64:

bende yapıyorum onu canım
normal cezvede ısıt ama az öyle kaynamıyacak yani
(annem sacını evde boyadıgı için boya kabı ve fırcası var ) bu kabın içerisine koyup fırca yardımıyla sacımın uclarına suruyorum
dıplerıne de sinamekili kürümü yapıyorum
düzeldi saçlarım valla:KK64::KK64:

Teşekkürler. :KK71:

3 kere yaptım bana da çok çok iyi geldi ısıtmadan sürüyordum ben de bi işe yaramıyodu

KIZLAR MERHABA.
bende zeytinyağını haftada bir yapıyorum.Güzel nem ve parlaklık sağlıyo.
Soğuk yada sıcak bende ikiside işe yaradı:KK61:
pazar günü ılık denedim oda güzel oldu yumuşaklık daha yoğun oldu.Malummm
sarımsaklı şampuan setleştiriyo:KK1:

ya çok ısıtmayın zaten buram buram zeytinyağı kokar sonra.Ben kaynattığım suyun içine koyup ılıtıyorum.ya da kışın kaloriferin üztünde.

kızlar iki hafta önceye kadar her banyo sonrası yumak yumak saçım dökülürdü sonra babe'nin saç dökülmelerine karşı losyonunu aldım tam 98 tlye :) kutunun üstünde her akşam bir miktar saç derisine sürüp masaj yaparak yediriyorsun sonra hemen kurutuyorsun durulama gerekmiyor yazıyordu ben her akşam değilde iki akşamda bir yaptım ve o kadar farkettiki çok şaşırdım hiç bu kadar beklemiyordum kesinlikle tavsiye ediyorum :KK70:

kızlar yazdıklarınızı okuyunca çok gaza geldim bende yapicimm

X