Sabun ve yumurta yakı bandı

birmelek45

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2023
17
5
21
Selamın aleyküm bayanlar sabun ve yumurta ile yakı bandı yapılıyomuş duydunuzmu veya deneyenler varmı gebe kalabilmek için bı arkadaşımdan duydum deneyipde hamile kalan çok sayıda insan varmış

Bende çok kararsız kaldım ama okadar anne olmak istiyorum ki çok yorucu bı yol deneyipde olumlu sonuç alanları duyduğumuzda direk umutlaniyiruz malesef
Doktora göründünüz mü? Doktor ne diyor?
İlla doğal birseyler yapmak istiyorsanız
paketli gıdalardan uzak durun
Çok ciddi şekilde sağlıklı beslenin
Vitamin takviyesi alın
Ben bu şekilde kendi kendime hamile kaldım. Üstelik yıllarca korunmamıştım olursa olsun diye o süreç içinde hiç gebelik geçirmedim. Ne zaman ki beslenmeme çeki düzen verdim , folik asit kullandım ,3 ay sonda hamile kaldım.

Vitamin takviyesi alın
Ben bu şekilde kendi kendime hamile kaldım. Üstelik yıllarca korunmamıştım olursa olsun diye o süreç içinde hiç gebelik geçirmedim. Ne zaman ki beslenmeme çeki düzen verdim , folik asit kullandım ,3 ay sonda hami

Vitamin takviyesi alın
Ben bu şekilde kendi kendime hamile kaldım. Üstelik yıllarca korunmamıştım olursa olsun diye o süreç içinde hiç gebelik geçirmedim. Ne zaman ki beslenmeme çeki düzen verdim , folik asit kullandım ,3 ay sonda hamile kaldım.
Özel hastaneye de gittim devlet Hastanesi'nede gittim hiç net bişi söylemediler bı yumurta tembelliği dediler vitamin verdiler sürekli kullandım kis dediler ilaç kullandım oda bitti dediler ama yine hamile kalmadım bı aktarcı abi vardı kesinlikle kola ve asitli içeceklerden uzaktır dedi hazır yigecekleri hayatından çıkar dedi bu bir aydır çok dikkat ediyorum sürekli sebze meyve tarzı şeyler tüketiyorum rabbim isteye hiçbir kulunun kuçagini boş bırakmasın inşallah

Selamın aleyküm bayanlar sabun ve yumurta ile yakı bandı yapılıyomuş duydunuzmu veya deneyenler varmı gebe kalabilmek için bı arkadaşımdan duydum deneyipde hamile kalan çok sayıda insan varmış
2 yıl hamile kalamadım hiç böyle bir şey duymadım

Evet ben yaptırdım bir kere ama hamile kalmadım hiç. Belime hacamat gibi şişirip çekti sonra sabunu rendeleyip yumurta akı ile karıştırdı krem kıvamına gelince belime sürdü iki gün öyle kaldı sonra çıkardım.simdi bı kere daha yaptircam

Hakiki yakı sabunla yapılıyor ben normal eczanelerden alınan yakı bandıyla denemiştim 2 ay kullandım sonuç alamadım 🤷🏼 belki sizde işe yarar.

X