Saç Rengi ve Saç Boyama saç boyası konusunda yardımınıza ihtiyacım var kızlar

ooomarlaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2012
4.039
930
kızlar merhaba. orta kahve tonlarında dökülmeye müsait ve çok fazla beyaz saça sahibim. aslında dökülmeye müsait oldukları için çok fazla boya kullanma taraftarı değilim ama beyazlar gözü çok tırmalayacak ölçüde çoğaldıklarında 2-3 ay da bir gibi saçlarımı kndi tonlarında boyamak zorunda kalıyorum. son 3 boyamamı garnier olia serisiyle yaptım aslında memnun gibiydim de fakat artık bulundğum yerde bulunmuyor. bugün gzmediğim yer kalmadı ama yok hiç bir yerde. bende internette gezinirken palette deluxe ve loreal excellence serilerini gördüm. memnun olanda var olmayan da çok krarsız kaldımm. malum saçlar sorunlu olduğu içinbi kere deniyim ne olacak diyemiyorum. sizde öneri almak istiyorum. bu markaların herhangi birini kullanan ve benim gbi sorunlu bir saçı olmasına rağmen memnun kalan var mı? siz hangisini tavsiye edersiniz. garnier olia mı , loreal excellence mı palette deluxe mü_? önerileriniz benim için çok kıymetli kızlar. şimdiden tşk ediyorum

Kullandığın boyadan memnunsan internetten sipariş et derim olmadı başka bir şehirde eşin dostun varsa onlar da bakınsınlar. Diğer boyalar sana sürpriz yaşatabilir. Beklediğin ton olmayabilir, kalıcılığı aynı olmayabilir vs vs, bildiğinden şaşma yani.

Kullandığın boyadan memnunsan internetten sipariş et derim olmadı başka bir şehirde eşin dostun varsa onlar da bakınsınlar. Diğer boyalar sana sürpriz yaşatabilir. Beklediğin ton olmayabilir, kalıcılığı aynı olmayabilir vs vs, bildiğinden şaşma yani.

Oliadan akma konusunda memnunum oyle bi sorun yasamadm ama beyaz kapatmskonusunda tam emin olamıyorm aslnda. Birde boyadan sonra uclarında sertlesme oluyor. Excellence da boya oncesi serum olması birz dikkatimi cekti. Beyaz kapatma nasıldr bilmiyorm o yuzden fikir veren olur mu diye yazdm aslnda. Ama amonyaklı olması da bnde bi eksi yönü tabi

X