Anket Saç boyası markaları

Hangi saç boyasını kullanıyorsunuz ?

• L'oreal Creme Gloss

OY: 610 26,1%
  • Garnier Nutrisse

OY: 209 9,0%
  • Organics Colors Systems

OY: 39 1,7%
  • Wella Koleston Perfect

OY: 554 23,7%
  • Voila

OY: 211 9,0%
  • Matrix Socolor Beauty

OY: 14 0,6%
  • Schwarzkopf Igora Royal

OY: 80 3,4%
  • Schwarzkopf Palette

OY: 524 22,4%
  • Natural Colors Organic

OY: 53 2,3%
  • Logona

OY: 0 0,0%
  • Topchic

OY: 0 0,0%
  • Diğer, lütfen yorum olarak belirtin.

OY: 174 7,5%
  • Saç boyası kullanmıyorum...

OY: 281 12,0%

• Ankete Katılan
    2.335
garnier kor kızılından çok memnun kalmıştım,hem de içeriği daha bitkisel

eskiden palette sonra voila son üc aydir yeni cikan sublime mousse köpük boya galiba köpüge devam cünkü rahat saclarimda cok beyaz var ama olsun üc hafta dayaniyor :KK19:

iki defa boyadım ikiside koleston annem hepsini denedi neredeyse beyazları çok olduğu için kapatacak ve hemen akmayacak boya aradık en uzun kalan koleston oldu ben de ona istinaden kolestonla boyadım

sacimda renk degisikligi yapacaksam kuaforde boyatiyorum. kuaforum de loreal kulluniyor, dip boya vakti gelince ayni rengi alip kendim boyuyorum.
gerci simdiye kdr birkac marka denedim. en kotusu paletteydi. ucuz ve kotu. her bnyodan sonra havluya renk cikiyordu. kuvet renleniyordu. taa ki sacimdaki boya iyiden iyiye akana kadar. kotuydu.

Hep koleston kullanıyordum. İlk kez palette denedim. Çok beğendim. Işıl ışıl oldu saçlarım. Ki evde boyuyorum. Hemde Açık sarı.

dıger baslıgı altında avon yenı cıkan sac boyaları nı da kullanıyorum gercekten guzel renkler ve kalıtelı.. kuaforumde ıse clemency

son 5 aydır palete deluxe kullanıyorum renk kesinlikle mükemmel ama saçlarım aşırı kurudu bırakmaya karar verdim:2:

X