Anket Saç boyası markaları

Hangi saç boyasını kullanıyorsunuz ?

• L'oreal Creme Gloss

OY: 610 26,1%
  • Garnier Nutrisse

OY: 209 9,0%
  • Organics Colors Systems

OY: 39 1,7%
  • Wella Koleston Perfect

OY: 554 23,7%
  • Voila

OY: 211 9,0%
  • Matrix Socolor Beauty

OY: 14 0,6%
  • Schwarzkopf Igora Royal

OY: 80 3,4%
  • Schwarzkopf Palette

OY: 524 22,4%
  • Natural Colors Organic

OY: 53 2,3%
  • Logona

OY: 0 0,0%
  • Topchic

OY: 0 0,0%
  • Diğer, lütfen yorum olarak belirtin.

OY: 174 7,5%
  • Saç boyası kullanmıyorum...

OY: 281 12,0%

• Ankete Katılan
    2.335
Wella Koleston Perfect ...

loreal ve kolestonuda denemiştm bi ara.saçıma yaramayan tek boya koleston kurutup mahvediyo saçımı

Sevgilim boyalı saç sevmediği için saçlarımı boyatmıyorum kısmetse saçlarım beyazladığında artık :KK55:

hangi boya daha iyidir vs bilemem ben boya kullanmam ama annem için biraz araştırma yapmıştık, birden fazla marka kullandık edindiğimiz tecrübelerden şunları şöyleyebilirim,annemin saçlarını Chimera zeytinyağlı besleyen boya ile boyadık ve sonuç mükemmel, yani renk tamamen tuttu. Arkadaşımın babası bu markanın uzman teknikeri ve onun sayesinde mavi suyumu da temin ettim memnunum açıkçası :KK16: Annem ilk defa saçlarının boya sonrası yumuşacık olduğunu ve şekil aldığını söyledi kızlar umarım işinize yarar bu bilgi :)

Daha önce palette kullandım güzel bence..kutunun üzerindeki renklere çok yakın renkler çıkıyor fakat çabuk akıyor saçımı fazla yıpratmadığını söyleyebilirim ama Kolestonu tavsiye etmiyorum. Çünkü benim saçlarımı döktü:KK43: hiç memnun kalmadım. Bir daha koleston aslaaa almam:KK43:

bunlar arasında evde boyadığım sadece palette ve loreal.. palette kazık gibi yaptı ama loreal castingle boyadım en son, diğerleriyle karşılaştıramam ama çok güzel yumuşak yaptı ve doğal renk

palette radıence kullandım..

guzeldı rengı falan ama bn boya kullanmamayı tercıh edıyorum..

sonuçta kozmetık bakım ürünu gıbı pıyasaya surulen bı urun..oncelerı kadınlar beyazı kapatmak adına kullanırdı şimdi renk değiştırmenın adı bakım oldu..

moya boyadım saçlarımı 6 yıl..yaş 24..varın sız düşünun nasıl bır para tuzağı..boş yere..

guzel bırşey ama tam doğal bır urun olmadıktan sonra neye yarar o urun..

X