Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyasını Akıtmak

yalnız normaldede saclarınızı hergün yıkamayın sacın dibindeki kendi yağınada ihtiyacı oldugu için zamanla sacınız kepeklenmesinn ...hergün yapmayınn birer gün arayla yapın ama bir yıkamada 4 yada daha fazla sabunlayınn sonucunu çabuk alasınızz vede mutlaka sac kremi kullanın yoksa keçe gibi olur sacınız

Marketten HACIŞAKİR SAF BEYAZ SABUN unu aldımm.4 lü sett 4 tl.. ve akşamları güzelce sacımın her tarafınaa sabunu sürdümm köpürttümm duruladımm .zaten sabunun üzerinde kahve renkli tabaka oluyor ordanda anlıyorsunuz aktıgını 4 defa sabunla yıkadıktan sonra sonra kullandığım şampuanımla yıkadımmm ve güzel bir sac kremimle sacımı kremleyip duruladımm ve yumuşacık olduu. birer gün arayla bu şekildee yaptımm ve kuaförüme gittimm kuaförümde şaşırdıı sacımı acıcaktı ama ben biraz daha akmasını istediğim için bekleyelim dedimmm

açılmasına sewindim alkisalkisalkisalkisalkisalkis

ahh arkadaslar basıma neler geldi benim:KK43:agustos ayında sacıma siyah yaptım kendim.. dipleri çıktı arlardada kendi saçım kalmış alaca bulaca oldu kafam arkadasım da dedi orial al boya sonrada istedigin renge boyarsın dedi bende dedigini yaptım ve sonuç diplerimden 10 cm sapsarı geri kalanı yine simsiyah kaldı:KK43:(kahveye boyadım şimdi ama dipleri kahve uçları yine siyah kalıcak.. akıl verın bana ben şimdi neyapıcam:KK43:

öncelikle niye kendin sacını oryalle actınki eminim yıpranmıştır ..kahveye boyayacaksan önce uçları boya beklet sonra dipleri boyaa güzel olması dileğiyleee....

arkadaşlar ben bısey sorucam zeytinyağlı sabunda aynı işlevi görürmü?

Arkadaşlar.. Ben bu sabun u formda okur okumaz denemek istedim.
Evde HacıŞakir - Saf sabun - Zeytinyağlı ve ballı yeşil bi sabun vardı..
Onunla denedim. İlk yıkamamda sonuç aldım. Renk aktı ve saçlarım yumuşacık oldu..

Kesinlikle tavsiye ederim. Tabi sabunla yıkadıktan sonra otacı şampuanla yıkadım.Saçlarımı saç kremi ile 15-20 dk beklettim.. Kesinlikle tavsiye ederim...

zemuszemus

kızlar vallahi bu beyaz sabunu söyleyen arkadaşa çok teşekkürler.ben koyu kestaneye boyamıştım 2 kez.beyaz sabunla bir süre yıkadım gerçekten biraz soldurdu rengini .sonra ultra açıcı bir renkle kontrollü olarak boyadım yani çok tutmadım saçımda.biraz daha kırdı rengini bir süre boyamam artık.

bende siyah saç boyasını akıtmak için beyaz sabunla yıkıyorum.evet akıyor ama saçlarım mahvoldu kurudu kopuyor.sabun akıtsada istediğim sonuç olmuyor haftaya kuaförde saçım işlem görcek biliyorum mahvolcak ama siyahtan kurtulmanın başka yolu yok.balköpüğü olcak saçlarım..yaza nişanım olcak şuan saçlarım omuz hizasında ama siyahtan kurtulma aşkına yancak saçlarım.umarım çok kopmaz.mecbur çıtçıt almalıyım offffffffeyvahedigeldismile

arkadaşlar bir öneri bekliyorum . saçımı bir kaç ay önce kakao kahve ye boyamıştım siyah gibi oldu ve bi kaç gün öncede küllü kumrala boyadım fakat dip kısımda ana saçım la uçlar arasında baya bi fark oluştu iki ay sonra düğünümüz var ve saçlarıma gölge yaptırmak istiyorum akıtalım dedi kuaförüm ama yıpranır baya diyede ekledi 1 ay beyaz sabun kullansam acaba akıtırmı bir miktar ve yıpratırmı??

tatlım eğer saçının rengini kuaföre akıtacaksan öncesinde sakın sabun kullanma. çünkü inan bana sabun saçı kurutuyr, mahvediyr. bence iyi bir kuaför bul ve saçına selectivenin veya lorealin boya silicisini uygulamasını iste. saçına katiyen oryal sürdürtme. selective ve lorealin ürünleride saça zarar veriyr ama asla oryal gibi değil verdiği zarar

benim saçım da kızıl idi. üstünde şu an kahve var ama tabi kızıllıklar hala duruyor.
beyaz sabun kullansam kızıllar akar mı yoksa kahve mi akar? kıpkızıl kalmayayım sonra!
yardım lütfenn
ha bir de.. ben tekrar boyatmayı düşünmüyorum.. bgn denicem bakalım..
fikriinize ihtiyacım var, keşke kızıllar gitse ve sadece kahvesi kalsa...'!

Son düzenleme:
canım valla ben sacımı boyattıgımda kızıl sıyah ogggrenc bı renk olmustu nasıl yıkadım kaynar sularla ve beyaz sabunla çitiledim sacımı resmen ama 2gundur delı gıbı akmıs rengı
sıcak suyla ve beyaz sabunla yıka akar
bende kızılık kalmadı alttan sarılarım cıkmaya basladı hatta oleyyy

beyaz sabun açılcıardan daha az zarar veriyor saça
bakımını sürekli yaparsanız zarar görmez a.s

arkadaşlar bir öneri bekliyorum . saçımı bir kaç ay önce kakao kahve ye boyamıştım siyah gibi oldu ve bi kaç gün öncede küllü kumrala boyadım fakat dip kısımda ana saçım la uçlar arasında baya bi fark oluştu iki ay sonra düğünümüz var ve saçlarıma gölge yaptırmak istiyorum akıtalım dedi kuaförüm ama yıpranır baya diyede ekledi 1 ay beyaz sabun kullansam acaba akıtırmı bir miktar ve yıpratırmı??

saçlarına gölge atıcaksan kuaför saçların ve dipleirni aynı renk yapsın ve boyasın
sabunla saç akar ama saçın ve uçları farklı olduğu için bir daha boyıcaksın

canım valla ben sacımı boyattıgımda kızıl sıyah ogggrenc bı renk olmustu nasıl yıkadım kaynar sularla ve beyaz sabunla çitiledim sacımı resmen ama 2gundur delı gıbı akmıs rengı
sıcak suyla ve beyaz sabunla yıka akar
bende kızılık kalmadı alttan sarılarım cıkmaya basladı hatta oleyyy

haha hadi ya. hadi bakalım ben de deniyorum bugün itibariyle. kahvelik kalsıni kızıla ölüm! :lepi:

Kızlar merhaba.. Ben de kendi saç rengime dönmek istiyorum. Diplerim baya geldi. Sçlarım küt. Yarısı kendi saçım yarısı boyaa.. Boya dediğimde altta bakır kahve var üstü de siyah boya. Tabi siyah boya aktı baya kızıllıklar çıktı alttan. 6-7 ay oldu siyaha boyayalı ve dediğim gibi aktı siyah alttan kızllıklar çıktı.. Ben boyadan bunca zaman sonrada beyaz sabunla yıkasam hala akar mı peki? Yoksa artık geç mi kaldım?

ah ben yaptım iyi hoş da saclarım çalı gibi oldu el gecmiyor aralarına cok tuhaf oldu kremledim yinede berbat bikac gün sürdü bu da olmasa süper bi fikir ama..........

X