Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Boyasını Akıtmak

kızlar benım sacımda kızıl kurtulmak istiyorum bu sabun isini ögrendıgım iyi oldu tesekkürler yalnız bi sorum olcaktı tamamen mı akıyor kendi sac rengimiz mi kalıyor yoksa rengi mi acılıyor sadece?

Arkadaşlar,
şu siyah bir türlü akmıyor sabunda kar etmedi

Son düzenleme:
bende bunu merk ettim doğrusu???

rengini kırıyorr cnm ben bir haftadır yapıorum kahverengi tonlar gözükmeye basladıdelikafadulden bence sabredip deneyin biberiyeli yada killi beyaz sabun yapıorum ben deişimli birde çam terebentin yağı kullanıyorumm aktarcı sölemiştikaydirigubbakcemile2 kurtuluyorummm yavaş yavaşş

kızlar saclarım siyah orjinali.ben sarı düşkünüyüm,saclarımda acıcı var.üstünede koyu sarı boya yaptırdım ama ben saclarımın biraz daha acılmasını istiyorum.kuaför yıkadıkça akar zatem yavastan dedei.ben bu süreci hızlandırmak istiyorum.sabun işe yararmı szce ? deniycemm

benim saçlarım doğal olarak koyu kahverengi. geçen sene kızıla boyadım, sonra sıkılıp eski rengine döndüm. şimdi gitgide renk açıldı ve kızılımsı kahve oldu. dün de saçımın sadece bir perçemini maviye boyayayım diyordum ama istediğim gibi olmadı. önce bir perçemi sarıya boyayarak rengi açtım, sapsarı olmadı tabi ki karamel rengi oldu. sonrasında maviye boyadım, ama lacivert oldu, baya koyu lacivert siyaha yakın. saçımın o tutam hariç kısımları kızıl-kahve olduğu için çok kötü görünüyor, çok uyumsuz oldular. ne yapmalıyım ben o lacivert rengi açmak için.

kullandığım boya akos diye bir marka, pek duyulmuş bir şey değil. biliyosunuz ilginç renkler öyle meşhur markalarda pek bulunmuyor.

merhabaa:KK3:beyaz sabun demişsiniz ama zeytinyağlı sabunla yıkasak açmaz mı acabaa ?????:KK61:

Evet ben de denemiştim bu yöntemi :KK34:
Gerçekten işe yarıyor.Boyanın nasıl aktığını görebiliyorsunuz yıkarken.
Ama sabunla yıkadıktan sonra bolca krem kullanmak gerekiyo yoksa kazık gibi oluyo saçlar :KK37:

Kızlar bi fikir verin lütfen!!
kendi doğal saçımı koyu kestane erkek arkadaşımla birlikte koleston renk açıcıyla boyadık sonuç garip bi turuncu oldu üstelik en az 1 saat bekletmiştik sonra bunun üzerine ertesi gün 12/0 çok açık doğal sarı boyadık aman allahım!!! amacımız sanki yapabilicekmiş gibi evde btn saçlarımı sapsarı yapmaktı ama sonuç dipler sapsarı uçlara doğru garip bi turuncumsu renk oldu. saçlarım pixie modeli yani çok kısa bi tarafı uzun bi tarafı daha kısa bi model o renkle birlikte baya garip bişi olmuştum :) sonra bi kaç gün sonra dayanamayıp saçımı çok koyu kestaneye boyattım kuaförde ve allahtan renk tuttu sokakta dolaşabilir bi hale geldim :) ama şimdi kuaföre gibip yenden sarı yaptırmayı düşünüorum ne dersiniz?? önce kendim sabunla yıkayıp sonra kuaföre gibip sarımı yaptırsam sizce??:KK75:

ya ben az önce dalanın yeşil zeytinyglı bildgmz klasik sabunuyla yıkadm çok fazla akıtmadı:KK43:

saçlarm bakır kumraldı.sıcak çikolata yaptım siyah oldu ..
denicem bu yöntemi ağlamak üzereyim ya

bir kez denedim bu yöntemi beyaz sabunla. güzel aktı ama saçımdaki sertlik 2 kez kremlemeyle anca geçti, zaten kuruydu. ha kepek yaptı bi de biraz :KK50:
ama normal şampuanlamayla da gayet güzel aktı benim. kestaneye boyatmıştım siyah gibi çıktı. diyeceğim o ki renk olarak ''siyah'' adı altında boyatmadıysanız zemininiz de koyu değilse birkaç yıkamada akıyor hemen. saçta verdiği katır kutur hissine değmez bence sabun.:KK55:

bende iki hafta önce sapsarı saçlarımı şarap kızılı boyadım sonuç ilk baş güzel ama aktıkça moroldu akıtmaya çalıştım daha fazla baktım olmuyor
kuaföre gittim açıcı vurdu hemde çooook az benim saçlarbir açıldı ki şimdi sapsarıyım eskisi gibi ne yaptıysam akmadım olay kuaförden geçiyor akıtma yapmaya çalıştığım zamanlar saçım yıprandı hem. ama kuaförde daha az oluyor hasarı ve hemen ona uygun bakımını yapıyor toparladı saçlarım

bir kez denedim bu yöntemi beyaz sabunla. güzel aktı ama saçımdaki sertlik 2 kez kremlemeyle anca geçti, zaten kuruydu. ha kepek yaptı bi de biraz :KK50:
ama normal şampuanlamayla da gayet güzel aktı benim. kestaneye boyatmıştım siyah gibi çıktı. diyeceğim o ki renk olarak ''siyah'' adı altında boyatmadıysanız zemininiz de koyu değilse birkaç yıkamada akıyor hemen. saçta verdiği katır kutur hissine değmez bence sabun.:KK55:
bu beyaz sabun deddiğin hacışakirin sabunlarımı ?

bende bi kurtulamadım şu siyahtan offf :KK20::KK59: beyaz sabunuda deniyorum 2 günde bir yıkıyoruum ama tık yokk :44::KK59:

Beyaz sabunun kalıntılarını saçtan tamamen arındırmak için bir tas sıcak suya yarım çay bardağı sirke!!
Koku kalmıyor. Sonrasında şampuanlamayı ve kremlemeyi unutmayın.

kızlar beinmde saçlarım röfleliydi.. hemde o kadar güzeldi ki :KK43: dip boyam gelmişti gittim kayu kahve 3 kere uygulattım.. simsiyah oldum.. tabi tekrar röfleye dönmek için uzatıyorum aylardır dokunmadım saçlarıma.. dipten 4 cm filan kendi rengim geldi.. diplerdeki 4-5 aylık boya içinde kullanılır mı bu beyaz sabun.. yoksa yeni boyatanlar içinmi :KK43::KK43: off of

bi de kınayı çıkaran bişi olsa :KK14:
illa uzaması beklemk zzorunda kalıyo insan
uçlarında kaldı bnmde bi çıksa artık

arkadaşlar merhaba benm saç rengim fındık kabugu gibi bi renkti kendi rengimdi ben gittim değişiklik olsun diye gölge attırdım bana çok sarı geliyor bende sabunla yıkasam akar mı o sarılıklar? saçlarımın uzaması çok zaman alır beklemek istemiyorum akıl verirmisiniz bana?

X