Saç Kesim Şekilleri Saç düzleştirmek için basit bir önerim var

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
okuduklarımdan anladığım kadarıyla bu tam benim saçıma göre bir yöntem çünkü ben ucundan çektirerek kurutunca bile düzeliyor saçım çok kalın telli uzun ve gür ama çok elektiriklenmez ilginç bişey neyse :) ama sorunum var ki figom yok.. bunu nerden alabilirm ben? makinayla mı birlikte satılıyor. ve normalde işlevi ne :)

canım ben kurutma makinasıyla birlikte almıştım ama makinenin markasınna göre yedek parçasını satıyorlardır sanırımCADIARZU

yaptım sonunda,şöle söliyim,saçlarım dalgalı,dalgalar düzleşti,ama bi yandanda kabardı,rowentanın ucu taraklı bi saç düzleştiricisi vardı,aslında mantığı ona benziyo,az dalgalı yada kolay şekil alan saçlarda etkili olabilir,bende çok olmadı :KK43:((

yaptım sonunda,şöle söliyim,saçlarım dalgalı,dalgalar düzleşti,ama bi yandanda kabardı,rowentanın ucu taraklı bi saç düzleştiricisi vardı,aslında mantığı ona benziyo,az dalgalı yada kolay şekil alan saçlarda etkili olabilir,bende çok olmadı :KK43:((

kabardı diye hemen bıraktın mı yoksaaa?

tatLım ben de denedim onu senden öğrendiğimin ertesi günü,sonuç başarıLı Şeniz
zaten saçLarım düzümsü normaLde fönLüyodum kendim ama senin önerini denedim ve beğendim,teşekkür ederim a.s.
Sanki bu daha hoşuma gitti Şeniz

zaten saçLarım düzümsü normaLde fönLüyodum kendim ama senin önerini denedim ve beğendim,teşekkür ederim a.s.

ayyyy canım çok sevindim güle güle kullan inşallahhhihoyyyt

Önerin için teşekkür ederim gayet iyi işe yarıyor. Eğer fıngırınız yoksa saç kurutma makinesini tepeden tutup elinizle tarayın böyle de düzleşiyor.

sanırım dediğin gibi saçların düzümsü olması gerekiyo

merhaba,
benim saçlarım dalgalı ancak çok kabaran cinsten, kıvırcık yapmak çok kolay oluyor, kendi başıma düzleştirebiliyorum da. ama düzleştirmek için çok uğraşmak gerekiyor, bu da saçımı çok yıprattığı için yapmak istemiyordum. dün bu figoyu denedim, ilk başta kabarttı, fönün ilk hali gibi dümdüz olmadı ama şuan harikalar, en ufak bir kabarma yok. hem de ısıyı geniş ağızdan dağıtarak verdiği için fön gibi yıpratmaz ve fırça kullanmaya da gerek yok:dance: ama şunu da söylemem gerek saç kremimin de payı vardır mutlaka bu işte. schwartzkoph un yeni bi serisi çıkmış anti-frizz diye, mor renkli. kabarmayı önlüyor, ama figo yöntemini uygulamadan önce bu kadar etkisini görmemiştim açıkçası. kısacası eğer çok kabaran saçlarınız varsa ve düzleştirmek istiyorsanız figo+schwartzkoph gliss anti-frizz.
not: ben yurtdışında olduğum için bulabiliyorum ama yeni bi seri olduğu için henüz Türkiye'ye gelmemiş olabilir.

benim figom bile yoq senağlama nerde bulabilirim tam olarak ne deniliyo o alete bide fiyatı ne kadardır ? beni aydınlatırsanız sewinirim

difüzör de deniyor bu alete,kurutma makineleriyle ama büyük olanlarıyla beraber satılıyo, ayrı bulmak zor! hani makinanın 2 tane ağzı oluyor ya, biri fön için,dar biri de geniş, çanak gibi, üstünde delikler ve borucuklar var. eğer bulabilirsen simbo gibi markalarda ucuz oluo makineler, figo almak için makine almak ne kadar makul bilmiyorum ama en mantıklısı bu!

Son düzenleme:
minel aşk sırf sana teşekkür etmek için girdim saçımı düzleştirdiğim gibi gerçekten çok teşekkürler düz fön kadar olmasada işime çok iyi yaradı çok güzel olduu çok teşekkür ederimmm=)))

bunları yapana kadar keşke bi kür olsaydı saçlara sürülseydı ve yağmurda v.s saçların düzlüğü hiç bozulmasa varmı acaba böle ömür boyu saçlara düzlük veren bi iksir hihoyyyt yada kür :KK70: ya ne güzel olurdu fön derdinden kurtulurduk:1no2:

benim figom bile yoq senağlama nerde bulabilirim tam olarak ne deniliyo o alete bide fiyatı ne kadardır ? beni aydınlatırsanız sewinirim

kızlar o kadar pahalı değildir sanırım kurutma makinenizi aldıgınız yerden bu parçayı temin edebilirsiniz diye düşünüyorum

Son düzenleme:
X