Saç Kesim Şekilleri Saç düzleştirmek için basit bir önerim var

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Bizdede var öyle bişey bi kenarda duruyor bende diyorum ne işe yarıyor bu dur bakalım bi deniycem bakalım bende işe yarayacakmı :KK52:

vigoyu saçlarımın dalgasını blli etmek için denemiştim ama kabarık olmuştu =)) köşede ölecec duruodu düzleştirmek için mutlaka denicem

Peki birşey sürmek gerekiyor mu önce vaya sonrasında?Bir de ben bu vigoyla nasıl dalgalı yapıldığını bile henüz beceremedım.Anlatır mısınız?

Ben de kurutma makine mi aldığımda o makinenin ne olduğunu merak etmiştim. Kullanma klavuzunda şekil korumaya ve şekillendirmeye yaradığını söylüyolar. Banyo yaptıktan sonra kesinlikle denicem. Henüz hiç denemedim. İnşallah işe yarar.

bnde cok sık düzleştiriyorum ama saçlarım cok yıpranıyor birde bunu deneyimzaten saçlarım düz saylır :KK74:
denemekte fayda var:KK42:

benim saçımda çok kabarık ne yaparsam yapayım bir türlü düz olmuyodu düzleştiricinin ısı dercesini yükselttim birde öyle deneyeyim dedim fönlü gibi oldu valla bence düzleştiriciyle ilgili bir sorun saçla ilgili değil :KK50:

X