Saç Kesim Şekilleri Saç düzleştirmek için basit bir önerim var

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Biz bayanlarr saçlarımızı şekle sokabilmek için ugraşıp duruyoruz çeşitli düzleştiriciler ve kaliteli olanları da fiyatları malumm:1shok:
belki çogunuz biliyorsunuzdur benim sizlere önermek istediğimm pahali düzleştiricilerin yerine eğer varsa kurutma makinelerimizn saçlarımızı kıvırcık yapmak için kullandığımız fingrıyla(hani tabak şeklinde olan) saçlarımızı kurutuyormuş gibi yukarıdan aşağıya dogru tarar gibi yapmak...ben 4 seneir saçlarımı bununla düzleştiriyorum gerçekten yıpranmıyor ve çok dogal duruyor saçınızı tarar gibi kurutuyorsunuz hepsi bu inşallah anlatabilmişimdir
şutarafagitti a.s.yerimseniben​
ben hiç anlamadım ya fingrıyı kurutma makinasına takıp öle mi yapıoruz yok bi elimizle onunla tarayıp bi elimizle kurutucaz mı sositososito

kızlar saçınız ne kadar kabarık dalgalı olursa olsun banyodan sonra saçınızın suyunu havluyla iyice aldıktan sonra saçınızı iyice kurutun ama hiç nemli kalmayacak şekilde kurutursanız bayağ bi düz duruyo öne atın saçınızı kurutma makinenizle sıcak ayarda iyice kurutun.

ben hiç anlamadım ya fingrıyı kurutma makinasına takıp öle mi yapıoruz yok bi elimizle onunla tarayıp bi elimizle kurutucaz mı sositososito

tabikide fıngırı kurutma makinene takı p kurutucaksın vereliniortak

ankara_ankara kızlar saçınız ne kadar kabarık dalgalı olursa olsun banyodan sonra saçınızın suyunu havluyla iyice aldıktan sonra saçınızı iyice kurutun ama hiç nemli kalmayacak şekilde kurutursanız bayağ bi düz duruyo öne atın saçınızı kurutma makinenizle sıcak ayarda iyice kurutun.

sen bi benim dediğimi dene memnun kalıcaksınnnkaydirigubbakcemile2

deme kız ben daha yeni attım bu figo denilen zımbırtıyı bosuna yer kaplıyo diye

bu arkadaşın önerisini ben de denedim bir ka defa cidden işe yarıo tabiki fönlemiş kadar cok duzgun gözükmesini beklemeyin ama en azından doğal bir düzlüğe sahip oluosunus.sacınıza bu işlemi yapıp üstüne hafif briyantinlediğiniz elinizi şöle bi gezdirin sacta 2 3 gün idare edio

deme kız ben daha yeni attım bu figo denilen zımbırtıyı bosuna yer kaplıyo diye

bul kız tamamen mi attınakannehir
handealan bu arkadaşın önerisini ben de denedim bir ka defa cidden işe yarıo tabiki fönlemiş kadar cok duzgun gözükmesini beklemeyin ama en azından doğal bir düzlüğe sahip oluosunus.sacınıza bu işlemi yapıp üstüne hafif briyantinlediğiniz elinizi şöle bi gezdirin sacta 2 3 gün idare edio

canım zaten bu bir kolaylık biraz daha üzerinde durursan istediğin gibi olur hiç olmadı fırçayla uçlarına filan şekil veirsin:jeyyar:Şeniz

bul kız tamamen mi attınakannehir

canım zaten bu bir kolaylık biraz daha üzerinde durursan istediğin gibi olur hiç olmadı fırçayla uçlarına filan şekil veirsin:jeyyar:Şeniz

he kız attım valla tamamen bide kıza kıza attım bunu niye yapmişlarki diekaydirigubbakcemile

canım ya, çok teşekkürler, gerçekten işe yarıyor bu yöntem. tam düzleşmedi ama arkaları falan dümdüz oldu, sadece önlerini düzleştirdim

canım ya, çok teşekkürler, gerçekten işe yarıyor bu yöntem. tam düzleşmedi ama arkaları falan dümdüz oldu, sadece önlerini düzleştirdim

üzerinde biraz daha durudsan canım tamamen düzleşir yada fön fırçasıyla uçlarına şekil verebilirsinkaydirigubbakcemile5

ben bugün banyodan çıkınca denedim harika oldu valla ben bile inanamadım. pantene ile yıkadım saçlarımı kabarık kabarık olması lazımdı ama bu aparatı takıp yaptım güzel oldu saclarımı havluyla kuruladım sonra tarar gibi uyguladım.dümdüz oldu kabarmadı da aynı düzleştirici gibi oldu. önlerini tam beceremedim kısa oldugu içn onu da fırcayla yaptım...tabi akşam eve döndüğümde yine ince ve düz olan saclarım havadan kabarık kabarık oldu ama nemli olmayan ortamda süper :KK70: herkese tavsiye edilir.arkadasım tesekkürler paylasım için artık hep bunla yaparım ben :lepi:vereliniortaka.s.

benm saçlarm bi cins
yaptm ama olmadı.kardeşmde denedi kabardı çok komk oldm:sinifsinif:
doğal kadınlara imreniyrm :gitme:

X