Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
arkadaşlar ben kullandım,dökülmeyi kesip gürleştirdiği filan yok malesef:KK43: vitamini ağızdan alıp kullanmak daha faydalı diye düşünüyorum.günlük vitamin ve mineral ihtiyacı karşılanmazsa saç bundan direk etkileniyor.kısaca yeme içmeye dikkat

kızlar bu ampülleri hamile iken kullanmamızda bir sakınca var mı?

ben de bugün yaptım bu karışımı. içine badem ve susam yağı da koydum ama aşırı döküldü yav :KK14: normalin 10 katı kadar diyebilirim. aranızda böyle olan var mı başka? bi daha yapmaya cesaret edemem yoksa. yardım edin :KK43:

Ben bir faydasını göremedimm maalesef. ama bir çok yerde okudum herkese çok iyi gelmiş. umarım senin saçlarını uzatır.

kızlar yorumlarınızı okuyunca alasım geldi bu 3lü ampulü ya benim saçlarım ince telli seyrek yağlı 1 gün sonra yağlanıyo 2 günden fazla kullanamıyorum saçlarımı ben minoksil kullanıyodm 3 ay falan kullandm çok bi fayda görmedm sonra wellanın ampulünü aldım onu biraz kullandım baktım dökülmam azaldı artı küçük küçük saçlar çıktı 2 ay wella ampulünü kullandım yakın oldu bırakalı çünkü faydasını görmedm galiba minoksildi saçlarıma iyi gelen şimdi tekrar başladım ama yanlarımda açılma artmış ya çok sinir oldum diyorum bu ampülümü denesem diye ama şu var herkesin saç yapısı farklı benim gibi ince telli yağlı seyrek saçları olalnlarda kullanıpta faydasını gören varmı gerçekten

kızlar bugün bu 3lü ampülü cildiye doktoruna sordum oda bunların yararının olduğunu hatta badem yağıda ekleyebilirsin bunlara dedi bide şampuana katmanın bi sakıncası olurmu dedim şampuana katma zararı olabilir ama saça haftada 3 kez uygula dedi bende öle yapcam ama sormayı unuttum bu ampullari ve badem yağını ne ölçüde karıştırcam uygulayanlar cevabınızı bekliyorum:nazar:

kızlar bugün bu 3lü ampülü cildiye doktoruna sordum oda bunların yararının olduğunu hatta badem yağıda ekleyebilirsin bunlara dedi bide şampuana katmanın bi sakıncası olurmu dedim şampuana katma zararı olabilir ama saça haftada 3 kez uygula dedi bende öle yapcam ama sormayı unuttum bu ampullari ve badem yağını ne ölçüde karıştırcam uygulayanlar cevabınızı bekliyorum:nazar:

tatlım ben 3 ampulden birer tane kırıyorum. badem yağının miktarını ise saçının uzunluğuna göre ayarlayabilirsin. benim saçlarım ince telli olduğu için yağlar saçımı ağırlaştırıyor. ben bu nedenle badem yağını mümkün olduğunca az koyuyorum yaklaşık olarak 1 kapak falan oluyor. umarım yardımcı olabilmişimdir... :)

tatlım ben 3 ampulden birer tane kırıyorum. badem yağının miktarını ise saçının uzunluğuna göre ayarlayabilirsin. benim saçlarım ince telli olduğu için yağlar saçımı ağırlaştırıyor. ben bu nedenle badem yağını mümkün olduğunca az koyuyorum yaklaşık olarak 1 kapak falan oluyor. umarım yardımcı olabilmişimdir... :)

canım bana cildiye doktoru reçete yazdı ampullerden 5 er tanesini 250 gram badem yağına kırcakmışım ben eczaneye hazırlattım öle kullancam badem yağını çok yazdı ama vardır bi bildiği diyorum sen saçımı ağırlaştırıyo demişin ya saçını yıkadıktan sonrası içinmi diyosun

bu arada kızlar saç yapısı olarak ince telli yağlı seyrek olanlarınızdan kullanıpta memnun kalan varmı gerçi herkes memnun ama kullanmaya başlmadan önce sorayım dedim:)

canım bana cildiye doktoru reçete yazdı ampullerden 5 er tanesini 250 gram badem yağına kırcakmışım ben eczaneye hazırlattım öle kullancam badem yağını çok yazdı ama vardır bi bildiği diyorum sen saçımı ağırlaştırıyo demişin ya saçını yıkadıktan sonrası içinmi diyosun

tatlım saçlarım ince telli olduğu için badem yağı daha doğrusu tüm yağlar benim saçımı ağırlaştırıyor. saçlarımı yıkadıktan sonra hep sönük sönük duruyo maalesef :KK43: tabii sen doktorun tavsiyesini uygula sonuçlarını da bizimle paylaş tatlım :)

Kod:
tatlım saçlarım ince telli olduğu için badem yağı daha doğrusu tüm yağlar benim saçımı ağırlaştırıyor. saçlarımı yıkadıktan sonra hep sönük sönük duruyo maalesef :KK43: tabii sen doktorun tavsiyesini uygula sonuçlarını da bizimle paylaş tatlım :)

bugün kullanmaya başlıcam ama bilmiyorum inş. faydasını görürüm ya ben kendimi bildim bileli dökülüyo kan tahlili yaptırdım hormonlarım çalışmadığından bu böleymiş hap içiyorum şuan ama dışardan destekde almam lazım sen ne kadardır kullanıyosun 3 ampul ve badem yağımı kullanıyosun başka şeylerde ilave ediyomusun herkes yorumlarda saçlarım sağlıklı ve parlak yazmış sende niye öle yaptı acaba:/

Kod:

bugün kullanmaya başlıcam ama bilmiyorum inş. faydasını görürüm ya ben kendimi bildim bileli dökülüyo kan tahlili yaptırdım hormonlarım çalışmadığından bu böleymiş hap içiyorum şuan ama dışardan destekde almam lazım sen ne kadardır kullanıyosun 3 ampul ve badem yağımı kullanıyosun başka şeylerde ilave ediyomusun herkes yorumlarda saçlarım sağlıklı ve parlak yazmış sende niye öle yaptı acaba:/

benim saçlarımla ilgili herhangi bir sorunum yok çok şükür sağlıklı saçlara sahibim. bu aralar yarım kapak badem yağı, yarım kapak da hint yağı karıştırarak kullanıyorum ama yağların miktarını biraz fazla kaçırsam saçlarım sönükleşiyor bu nedenle mümkün olduğu kadar az yağ katıyorum... tatlım karışımı sabırla kullanırsan ciddi miktarda faydasını göreceğini düşünüyorum...

benim saçlarımla ilgili herhangi bir sorunum yok çok şükür sağlıklı saçlara sahibim. bu aralar yarım kapak badem yağı, yarım kapak da hint yağı karıştırarak kullanıyorum ama yağların miktarını biraz fazla kaçırsam saçlarım sönükleşiyor bu nedenle mümkün olduğu kadar az yağ katıyorum... tatlım karışımı sabırla kullanırsan ciddi miktarda faydasını göreceğini düşünüyorum...

inş. ya saçlarım çok kötü seyrek uzamıyoda fazla bakalım hayırlısıyla bugün başlıyorum:nazar:

kızlar saçlarım ince telli ve kuru bende bu ampullerden kullandım badem yağıyla beraber fakat saçım herzamankinden daha fazla döküldü bende anti tepki yaptı..bir çok şey denedim en cok argan yağından memnun kaldım fakat bu yağın 2 türlüsü var yerli üretim birde ithali var ben ithalini tercih ettim sizede tavsiye ederim....

arkadaşlar ben dün akşam şampuanıma karıştırdım bu karışımı.ama hiç köpürmedi.. kirli değildi üstelik saçlarım.. faydasını gördümmü görmedim mi anlayamadım pek :)

kızlar bence şampuanın içine koymayın ben bunu cildiye doktoruna sordum saça kullan ama şampuana koyma dedi çünkü şampuanla birlikte değişime uğruyomuş yani dahada dökebilir bu arada ben 3 gün önce başladım kullanmaya benim saçlarım ince telli yağlı ve seyrek bunu uyguladm saçımı yıkadm saçlarım sanki pek yıkanmamış gibi oldu sönüktü 1 gün sonra yıkadım yine sönük kaldı ama sonraki yıkamamda sanki kendine gelir gibi oldu yani şuan sönük değil geçici galiba bu bugün uygulıcam yine inş. faydasını görürüm:/

Benim de ince telli, yağlı ve az saçım var. Dolgun ve kalın telli olmasını çok isterdim:KK43: Hangi marka daha iyidir, önerileriniz nelerdir?

Benim de ince telli, yağlı ve az saçım var. Dolgun ve kalın telli olmasını çok isterdim:KK43: Hangi marka daha iyidir, önerileriniz nelerdir?

benimde saç yapımda senin gibi ben bu ampulleri denedim badem yağıyla 2 kere 3 gün arayla uyguladım dahada döküldü 3. yü denemekten korktum minoksil kullanıyodum önceden tekrardan başladm faydasını görmek için uzun süre kullanmak gerekiyomuş benim dökülme problemim hormonlarımdan kaynaklı sen tahlil yaptırdınmı hiç dökülme nedenini araştırdınmı

X