Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Gürleşmesi için Ampuller(bepanten,bemiks,evigen) kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
bende kullanıyorum çokda memnunum dökülme sorunum olmuyor hiç çabuk uzamaya başladı aa birde mini mini saçlar çıkıyor kahküllerimden çok faydası var ben 3 ünü kullanmıyorum benim tarifim şöyle:

bemiks
evigen
bepantene
sarımsak yağı
badem yağı
susam yağı
hint yağı
ceviz yağı
menekşe yağı

menekşe yağı süper bişey mutlaka alın saçlar mis gibi kokuyor üstelik dökülmelere bire bir aktar demişdi aldım gerçekden iyiki almışım bemiksin kötü kokusunu vede sarımsağın kokusunu direk kesiyo bakım yaparken menekşe yağı kullanırsanız koku kötü değil süper bi şekilde yayılıyor:KK34::KK34: zeytinyağlı sarımsak kullananlarda menekşeden birazcık içine koysunlar bakın ne güzelde kesiyo kokuyu şampuanada katılıyormuş ama ben katmadım sadece deniyim diye elime biraz alıp şampuanladım saçımı o sıra 2 gün buram buram kokmuşdu:KK1:herkes saçında ne parfümü var diyordu lavatada kullanılıyor ama menekşe dökülme ve kokuda süper lavanta sadece koku faydası var

bende beniks evigen ve bepantene aldım ve şuan kullanıyorum 3 haftadır kullanıyorum ve saçlarım çıkmaya başladı ...dipleri kontrol edince minik minik saçlarım çıkıyo...ayrıca bemiks evigen beapntene içine badem yağı karıştırıryorum daha doğrusu doktor tavsiyesiyle eczane hazorladı bu karşımı..haftada 1 kere de sarımsağı ezip saçlarıma sürüyorum çok canlı yapıyor..ayrıca sarımsak özü saçların dibindeki kılcal damarlardaki kan akışını hızlandırıp tazeledği için yani temiz kanın gelmesini sağladığı için yeni saçların çıkmasını sağlıyor...

2 haftadır yag ampul karısımı yapıyorum sankı uzaması oldu gıbı ama dokulmesı hala devam edıyor:2:5ay once dogum yaptım bu yuzden etkı etmemıs olabılır mı kızlar??

arkadaşlar hem doktor reçetesinde hemde normalde bu ampulleri saç dökülmesi veya gürleşmesi için kullananlar lütfen etkilerini yazsınlar
ben kullandım sanki yaradı gibi ama sizlerden de duymak istiyorum ve nasıl kullandınız
:nazar:

be panten ewıgen bemıks cok yararını gordum sac cıkıo:)ck mtluym.we sacım cok guzl oldu kırık dene bısey bıle klmadı...

saclara parlklk werıo cok guzl oluo ıyıkı kullnmısım bu ampulllerı saclarım eskı halıne dondu oh be:)

arkdslar bıde bıtkısel sampuanınza cam terebntn katın bıraz.doklme durur...

arkadaslar benımde saçlarım çok dökülüyor bu yağ karısımlarının miktarlarını ne kadar duracağını ve haftada kaç gün yapılacağını da yazarsanız cok dua ederim size :)))

arkadaslar benımde saçlarım çok dökülüyor bu yağ karısımlarının miktarlarını ne kadar duracağını ve haftada kaç gün yapılacağını da yazarsanız cok dua ederim size :)))[/Q butun yagların karısımı war aktrda ondn al bence cnm hem karlı. dgrlerı cok masrflı oluıo.kuck sıselerden 4 5 tane yag aldıgını dusunrsek baya masrflı oluo... ben cok fazla bekletıyorum 6 7 saat beklet sacında.masaj yapark sur sacına ..kuck saclarım cktı oley:):)

arkadaslar benımde saçlarım çok dökülüyor bu yağ karısımlarının miktarlarını ne kadar duracağını ve haftada kaç gün yapılacağını da yazarsanız cok dua ederim size :)))[/Q butun yagların karısımı war aktrda ondn al bence cnm hem karlı. dgrlerı cok masrflı oluıo.kuck sıselerden 4 5 tane yag aldıgını dusunrsek baya masrflı oluo... ben cok fazla bekletıyorum 6 7 saat beklet sacında.masaj yapark sur sacına ..kuck saclarım cktı oley:):)

tsk ederim cnm cevabın için peki aldığın bır marka falan var mı önerebileceğin bende önler açılmaya basladı ıyıce yana doğru tarayarak kapatıyorum gerıye atamıyorum ya da ortadan ayırmak mümkün değıl ıns çıkar Allah razı olsun..

tsk ederim cnm cevabın için peki aldığın bır marka falan var mı önerebileceğin bende önler açılmaya basladı ıyıce yana doğru tarayarak kapatıyorum gerıye atamıyorum ya da ortadan ayırmak mümkün değıl ıns çıkar Allah razı olsun..

benmde baya doklmstu azalmstı.saclarım ckmya basladı ck mtluyum.senınde cıkck merk etme cnm..solıfe kullndgım yag karısımn adı aktrcıda war
kutusu beyaz sıyah saclı bı kız resmı war..15tl almstım. cnm

benmde baya doklmstu azalmstı.saclarım ckmya basladı ck mtluyum.senınde cıkck merk etme cnm..solıfe kullndgım yag karısımn adı aktrcıda war

ben doktra gtmeyı dusunuodum bu sıteye baktım herkes ampullerdn bahseıodu ınanmıodum sac cıkrdıgna..bende uyguladım saclarıma olmlu sonc aldım doktra gtmeme gerk klmadı:)kuafrm bıle gozlerıne ınanamadı ona bıle werdım tarıfı cnm sende kulln haftada 3 kez uygula masaj yapark..b

tsk ettim bugün bakayım da baslayayım hemen bu karısımın içine koyuyorsunuz değil mi ampülleri? direk sampuan mı yapıyorsunuz birde yağları arındırmak ıçın?

ewet canım bu karısımn ıcıne bırer tane ampul kırcaksın. dıplerıne surcksın bı guzel masaj yapark..6 7 saat tten snra bıtkısel bı sampuanla yıka.. sampuannının ıcıne cam terebntın kat az bısey

ewet canım bu karısımn ıcıne bırer tane ampul kırcaksın. dıplerıne surcksın bı guzel masaj yapark..6 7 saat tten snra bıtkısel bı sampuanla yıka.. sampuannının ıcıne cam terebntın kat az bısey

koydum onu duymustum daha dün tabi :) birde burda karanfilli su okudum onu da yapıyorum ins iyi gelir sizde isterseniz verebilirim tarıfını.

kesnlkle yag karısımına ampullerden karstrp kullanın sac ckıo arkdslar we sacım super oldu:)

karanfılı bende duydum canım durulama suyu olrkmı kullnckmısz ne:)

bemiks b vitamini içeriyor diğerleride tam bilmiyorum cnm banada doktorum verdi ama bahsettiğin kişi dökülme problemi varmıydı da kullandı

canım ya nasıl kullanmanı tavsiye ettiler

bende bir yerden karanfil suyunu duymustum
bir sorayim dedim deneyenler oldumu diye..
tarifi böyleydi
1 avuc karanfil
1pet sise icinde su
karanfilleri siseye koyup kapagini kapatip 3gün bekletiyoruz
suyun rengi degisiyor sonra pamugu o suya batirip sac dibimize sürüyoruz
yikamaya gerek yokmus cünki kokusu zaten güzelmis diyorlar
ben daha denemedim ama düsünüyorum.. kullananlar oldumu ??

karanfılı bende duydum canım durulama suyu olrkmı kullnckmısz ne:)

canım tarif şöyle ,
1 avuç karanfil
500 ml su
suyun içine karanfili atıp 1 gün bekletiyorsun ve bunu haftada 4 gün saçlarına istediğin miktar sıkıyorsun ve durulamıyorsun.

karanfili yapmaya yeni basladım, tabi ki ilerde göreceğiz bakalım etkisi var mı yok mu ama çok güzel kokuyor, o yeter şimdilik :)

arkadaslar bende duydum ama ne işe yarıyor tam olarak ? ve benım saclarım cabuk yaglanır ters bı etkı yapar mı sızce

X