Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

Meraba
Benim sacimda boya vardi akti kendi sac rengim suan koyu kumral gibi rengi.sacimi kullu kumral boyamak istiyorum nasil boyamam gerek .

Kızlar saçım koyu sarı rengiydi geçen ay bir cesaret kızıl kahveye boyattim. Sürekli aktı ve çok bunaldım artık. Şuan diplerim kızıl gibi uçları karamel gibi bişey.. acik karamele boyatmak istiyorum sizce nasıl olur

Kızlar saçım koyu sarı rengiydi geçen ay bir cesaret kızıl kahveye boyattim. Sürekli aktı ve çok bunaldım artık. Şuan diplerim kızıl gibi uçları karamel gibi bişey.. acik karamele boyatmak istiyorum sizce nasıl olur
Bence biraz boyani akit sonra sacini acarsin oyle acik karamele boyatirsin

Iyi aksmlar :) Saclarimi evde bal kopugu rengine boyuyordum, daha sonra sıkıldım ve koyu kahve rengine boyadim. Simdi acik renge tekrar donmek istiyorum. Acik kumral rengine boyamak istyorum. Hangi karisimi yapmam getekiyor. Oriel kullanmam gerekiyor sanirim evde cok yipranir mi ? Yardimci olursaniz cok sevinirim

Saçlarımda bakır mı turuncu mu benimde anlamadığım yansımalar var güneşte sanki kına ile boyanmış gibi oluyor majirel 6.11 mi 7.11 mi kullanmam lazım ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim bi de normal majirel mi bi de cool cover var majirelin onu mu kullanmak lazım hangisi

Saçlarımda bakır mı turuncu mu benimde anlamadığım yansımalar var güneşte sanki kına ile boyanmış gibi oluyor majirel 6.11 mi 7.11 mi kullanmam lazım ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim bi de normal majirel mi bi de cool cover var majirelin onu mu kullanmak lazım hangisi

Eklentiler

• 4F9B486F-562B-4D50-AD2E-C27A53CF8D2D.jpeg
    4F9B486F-562B-4D50-AD2E-C27A53CF8D2D.jpeg
    152,6 KB · Görüntüleme: 38
X