Saç Rengi ve Saç Boyama Saç uçlarını sarıya boyatmak

canım
www.imageshack.us giriyosun
gözata pc nde foto nerdeyse onu seçiyosun
host it diosun
bekle yüklesin
altta 5 tane link çıkıyo en alttaki direct li olan onu kopyala
cevap yazma kısmında sarı kutucuk var içinde dağ remi gibi bişey var ona yapıştır
bu kadar..

aay canım çok yakışmışş vallaa... ama ben senden daha esmerim yandım biraz da bana da gider mi ben daha aşağıdan başlasın istiyorum gerçi ama çok doğal durmuş canım güle güle kullan..

cok tesekkur ederım canım ben cok guzel oldugum ıcın degıyo ustune alınma sen:)))
walla bence esmerlere sarı yakısıo benım kendı sacım koyu sıyah bıcok kuafor kıarıye gıbı olursun dıe boyamıodu sarıya:) renk gecıslerı uyumlu olursa oluyo bence

ya ben zeminim küllü kumral olsun diyorum çok açık değil, altlar sarı olsun istiyorum, ama profesyonelce bişey olması lazım ki sırıtmasın.. yani sarı kısımları yüzüme pek yakın olmıcak anlıcaın...

evet canım yani ben baya bi esmerim aslında yani bilmiyorum saçma belki ama kaşlarımın rengini kırıdıryorum rengim açılıyo.. ve en ufak bi kızıllık hiç gitmiyo bana.. sarı yansımalar açık kahve saçlar falan çok yakışıyo..yani ben çağla şıkel in solaryumsuz hali gibiyim biraz daha açık olabilirim makyajlı hali gibi diyelim belki bilmiyorum... ama son halleri gibi diilim öyle diyim..

sutlukawe cnm cok sagol bence burda da gayet güzelsin:)ama ben cok daha uclara dusunuom senden daha uzun bnm saclarım ucları omuzlarda ıste dah uclarda ıstıom bu arada bunu kuaforde mı yaptın ne kadara yaptırdın?

ya bilmiyorum işte yakışmayabilir gibi geliyo esmer olduğum için ama sonuçta komple boyatmıcağım için yakışabilir aslında, merak ediyorum gerçekten maksat hevesim geçsin ama bi de kuaföre baya bi para dökmüş olucam, en iyisi kuaförüme danışmak olucak galiba.. sen ne kadarını boyatmayı düşünüyosun, ben baya bi kısmını boyatmayı düşünüyorum aslında..

yok cnm ben baya bı uclara dusunuom a.s

sutlukawe cnm cok sagol bence burda da gayet güzelsin:)ama ben cok daha uclara dusunuom senden daha uzun bnm saclarım ucları omuzlarda ıste dah uclarda ıstıom bu arada bunu kuaforde mı yaptın ne kadara yaptırdın?

yerimsenibentesekkur ederım cnm ewet kuaforde yaptırdım ben once kahweye boyatmıstım zemın rengın uygunsa boyatmana gerek yok, baljay da 3,5 mılyondu 7 paket attı ıste ama benım arkalarda hıc yok arkalar duz kahwerengı. arkalara da ıstersen ıste bıkac paket daha max 9 10 paket olur bence sana max o daCADIARZU

yerimsenibentesekkur ederım cnm ewet kuaforde yaptırdım ben once kahweye boyatmıstım zemın rengın uygunsa boyatmana gerek yok, baljay da 3,5 mılyondu 7 paket attı ıste ama benım arkalarda hıc yok arkalar duz kahwerengı. arkalara da ıstersen ıste bıkac paket daha max 9 10 paket olur bence sana max o daCADIARZU

evet canım ben arkalarada istiyorum simdi de aklıma takıldı soyle 1 ay falan daha daa uzatsam mı acaba diye tam sımdı arada bı yerde cunku

canım merhaba bende bi ay önce boyattım saçlarımın uçlarını .bence gayet hoş duruo .yaptırmanı tavsiye ederm a.s.

eee arkadaşlar hadi resim koyun yorum yapın kumral için saç markası ve tonu önerin valla bnm aklıma hala hiç yatmadı çok mu pimpirikliyim ne?:))

arkadaslar son bı soru bu ucları kendımın evde yapma sansı varmı papatya suyu yada baska bı urunle yapan oneren varmı saclarım boyalı ve ucları kendımın sarıya boyaması mumkunmu nasıl olur?

X