Saç Uzatma Yöntemleri "Saçım hızlı uzasın" diyenlerin alan

Senem81 eee saclarin nasil enteleyi kurlanali, merak ettim senin sacinda sanirim benim gibi ince ve az?

Slm limoni, evet ettim yarin veya ondan sonraki gün icinde gelicek, bende dört gözle gelmesini bekliyorum. Sen verdigim siteye baktinmi?

ya ben bugun yılan yagını sordum köcük bı sıseye 5 mılyon dedı tek surumluk sız ne kadar alıyorsunuz nasıl sısenın boyu entelı sormadım entel nasıl bısey bu arada bana cvp yazan ark cok tesekkur ederım

entele otu tohum şeklinde küçük siyah-kahverengi arası bişi suda kaynayınca böcek gibi duruyo :)

ben bugün kullanmaya başladım sonuçlarını sizlerle paylaşırım :KK66:

Senem81 eee saclarin nasil enteleyi kurlanali, merak ettim senin sacinda sanirim benim gibi ince ve az?

aslında öncedenince telli deildi ama boya röfleden sonra saclarım inceldi ve ayda 5mm anca uzuyordu 1 ay oldu 1 cm uzadı. yinede sitedeki arkadaslar kadar cok uzamadı ama benim önceki sacıma göre yinede iyi :)

evet benim sacimda ayni öyle boyadan röfleden iyice yiprandi felan ve benimkide ayda 5mm felan anca uzuyo. Hadi ya bi santim uzadi demek, valla ayda bes santim uzasa süper olur yani, sacimin acilen uzamasi lzim artik :KK43:(

Slm limoni, evet ettim yarin veya ondan sonraki gün icinde gelicek, bende dört gözle gelmesini bekliyorum. Sen verdigim siteye baktinmi?

canim ben senden haber almadan öyle acikcasi fazla incelemedim. sen birdaha yazarmisin sitenin adini? ve kaca patladi sana entele otu kargo ücreti filan..?

arkadaşlar ben geçende kuaföre gittim saçlarımdan sıkıldım da kestirmek için.. neyse kesti ama perçem de kesti hiç hoşlanmadım hemen çam terebentin aldım saçım uzasın diye:) zaten bu kulübe üye olmamın sebebi de buydu çam terebentini araştırıyordum tesadüfen kulübe üye oldum iyi de yapmışım:) saçlarım da inşallah çabucak uzar :)

evet benim sacimda ayni öyle boyadan röfleden iyice yiprandi felan ve benimkide ayda 5mm felan anca uzuyo. Hadi ya bi santim uzadi demek, valla ayda bes santim uzasa süper olur yani, sacimin acilen uzamasi lzim artik :KK43:(

evet 5 cm iyi olur :))) ama ben önceden hiç uzamadıgı için 1 cm e razı oldum bakalım devam ediyorum artık uzasınnn

evet 5 cm iyi olur :))) ama ben önceden hiç uzamadıgı için 1 cm e razı oldum bakalım devam ediyorum artık uzasınnn

Senem belkide saclardaki kiriklari kestirip kurlansak daha cok etki yapar, cogu kisi saclarini kestirdikten sonra kurlanmaya basliyo ve daha cok etki yapiyo sanirim, sence kirik saca uyguladigimiz icinmi az uzuyo?

istanbul dışındaoturanlarda :sm_confused: bilmiomki napcek yaww biz gelirizz sırnaşık şey şahsen benn

haftada 3 kez yeterli canım yada benm tavsiyemm banyodan bi saat önce sürr öle yıkaa ne kadar çok yıkarsan okdar çok süreceksin dedmeketir hem saçı bol bol yıkamakta saçı daha temiz ve sağlıklı tutar uzamasınada yardımcı olurr:d

arkadaşlar ben geçende kuaföre gittim saçlarımdan sıkıldım da kestirmek için.. neyse kesti ama perçem de kesti hiç hoşlanmadım hemen çam terebentin aldım saçım uzasın diye:) zaten bu kulübe üye olmamın sebebi de buydu çam terebentini araştırıyordum tesadüfen kulübe üye oldum iyi de yapmışım:) saçlarım da inşallah çabucak uzar :)

aynen canım bende bu sebbeten üyeolmuştm inşallahh saçlarımız hemn uzar dökülmez yanmaz yıpranmaz :nazar: sırnaşık şeysırnaşık şey

Senem belkide saclardaki kiriklari kestirip kurlansak daha cok etki yapar, cogu kisi saclarini kestirdikten sonra kurlanmaya basliyo ve daha cok etki yapiyo sanirim, sence kirik saca uyguladigimiz icinmi az uzuyo?

evet ben buna katılıorumçünkü yıpranmış ve yanmış bi saç nefes alamıyorr örneğin bir koladan pipetle içtiğinizi düşününn pipetin ucu tıkanırsa kola gelmez yada soluk borumuzun kapandığını düşünün nefes alamayız ve ölürüzz:a015: işte bu yü<zden saçlarımızın uçları kırıkkenn yada sağlıksızken biişe yaramazz :çok üzgünüm::çok üzgünüm: ama gel görki gönül kestirmeye razı oluyomu yanık yanık dolaşaıom ortalıktaa:eek:klava:

X