Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarına Kına Yakan Var Mı??

kına canlı parlak bi kızıl olmasını isteyenler için ideal
ama sonra değiştrmek isterseniz ne akıyo saçtan ne de boya tutuyo :96:
illaki uzamasını beklemek gerekiyo
içinde elma ceviz çay şarap gbi şeyler konulunca rengi daha hoş oluyo

kınanın getirdiği kızıllığı beğenmedik diyelim, yine kınayla siyah yapabilirmiyiz?

ilk yaptığımda kızıl kahve olmuştu ama kınayı tekrarladıkça belirgin bi kızıl elde ettim

Resimdeki gibi bir kizil mi yoksa bundan daha mi soluk rengi? Bu renk kinayla elde edilir mi acaba?

gingerbyjeangrey.jpg

Son düzenleme:
kınanın getirdiği kızıllığı beğenmedik diyelim, yine kınayla siyah yapabilirmiyiz?

beğenmediniz diyelim o zaman boyamaya kalkınca boyalar tutumuyo
fakat üstüne hint kınası yaparsanız siyaha döner
yada kınanın içine bişey koyuluyo bi türlü hatırlayamadım adını oda koyulaştırıyo
ama riske atmaya değmez bence çünkü geri dönüş yok

Ya benim saçımda sarı röfle war ve dipleride geldi onlarda koyu kahve tonlarında hepsine kına uygulamak istiyorum fakat şu ele sürülen kınalardan. Sarı renk boyalı olupta kına kullananlar ne renk elde ettiniz ?

Ha bi de bu arada kına saçın doğal rengini değiştiriyor mu bu çok önemli lütfen :KK53:

Ya benim saçımda sarı röfle war ve dipleride geldi onlarda koyu kahve tonlarında hepsine kına uygulamak istiyorum fakat şu ele sürülen kınalardan. Sarı renk boyalı olupta kına kullananlar ne renk elde ettiniz ?

Ha bi de bu arada kına saçın doğal rengini değiştiriyor mu bu çok önemli lütfen :KK53:

Sacinin sari yerlerini turuncu koyu yani dogal olan yerlerini koyu kizil yapar. Eger kina uygulamak istiyorsan ve saclarimin her yeri esit renk olsun diyorsan önce sari yerlerin rengini koyulastir.

Evet dogal rengini degistiriyor kolay kolay cikmiyor sactan.

saclarımı daha once hıc boyamadım saclarımda orta koyu kumral desıklık ıstıom bıraz saclarımda dokuluo normal kına onerdıler sacların canlı durur dıe sızce nasıl olur bordo gıbı olurmu kulananlar onerırmıCADIARZU?

canım bende 1 ay önce yaktım açık kestaneydi saçım ,hafif bir kızıllık oluyor ve bence kesinlikle saçlara sağlık veriyor yarın yine yapmayı düşünüyorum.ayda bir yapıcam artık.ama senin ne renk olur tam bilemem.açık olmasını istemiyorsan içine bir tatlı kaşığı rastık kat.aktarda var.onu haricindede çay suyuyla sulandır,bir yumurtada katarsan tamamdır:KK3:

merhaba. benim saçlarım koyu kestane. saçlarımı normal yeşil kına yakarak hafif kızıl yapmak istiyorum. yani turuncu yada kırmızı olmasın yada çok koyu kızıl olmasın. hani kahvemi kızıl mı belli olmaz ya o renkten istiyorum. kınanın içine ceviz yaprağı,adaçayı falan karıştırıyolarmış ama hepsi farklı etki yaratıyomuş. mesela ceviz yaprağı siyah papatya sarı yapoyomuş diye duydum. bu konuda bilgisi olan var mı?

saclarımı daha once hıc boyamadım saclarımda orta koyu kumral desıklık ıstıom bıraz saclarımda dokuluo normal kına onerdıler sacların canlı durur dıe sızce nasıl olur bordo gıbı olurmu kulananlar onerırmıCADIARZU?

canım ben seneler önce kına yakmıştım saçıma. n0rmal kına. saçlarım koyu kestaneydi. çok güzel bi renk yaptı ışıkta ç0k güzel kızıl bi yansıması oluy0rdu ve çok sağlıklı duruy0rdu. senin zemin rengin benmknden daha açkms nasl durur bilemem:S ama kına yapcaksan saçına ç0k uzun süre boya tutmycaktır. ben kaç defa kestirmeme rağmen kaç sene geçmsne rağmen boya tutmaz dediler. en snunda uzn aradan s0nra cesaret edip boyatmstm ve tutmstu tabi zman geçtikten snra.. bu arada konuyu yeni okuy0rum şu an ne durumdasın onu bilmeden yazdım:KK9:

canım ben seneler önce kına yakmıştım saçıma. n0rmal kına. saçlarım koyu kestaneydi. çok güzel bi renk yaptı ışıkta ç0k güzel kızıl bi yansıması oluy0rdu ve çok sağlıklı duruy0rdu. senin zemin rengin benmknden daha açkms nasl durur bilemem:S ama kına yapcaksan saçına ç0k uzun süre boya tutmycaktır. ben kaç defa kestirmeme rağmen kaç sene geçmsne rağmen boya tutmaz dediler. en snunda uzn aradan s0nra cesaret edip boyatmstm ve tutmstu tabi zman geçtikten snra.. bu arada konuyu yeni okuy0rum şu an ne durumdasın onu bilmeden yazdım:KK9:

mavis kınayı nasıl hazırladın? içine ne koydun? kaç saat bekledin? zahmet olmassa tarif edermisin?

canım n0rmal kınayla suyu karıştırdm çamur gbi bi kıvamı oldu. onu bütün saçına yedirerek sürüy0rsun iyice yedirmen gerekiy0 rengin grmesi için. ve teyzem söylemşti üzerini nayl0n posetle sararsak dha iyi grer renk demişti ( ne kadar d0ğru blmiy0rum :) ) sbah 11 gbi yapmstım. saçlarmı da 4 e 5 e doğru yıkamştım.

canım n0rmal kınayla suyu karıştırdm çamur gbi bi kıvamı oldu. onu bütün saçına yedirerek sürüy0rsun iyice yedirmen gerekiy0 rengin grmesi için. ve teyzem söylemşti üzerini nayl0n posetle sararsak dha iyi grer renk demişti ( ne kadar d0ğru blmiy0rum :) ) sbah 11 gbi yapmstım. saçlarmı da 4 e 5 e doğru yıkamştım.

teşekür ederim canım. en yakın zamanda denicem bende. belki saç dökülmem biraz olsun durur :97:

kına yakarken saç diplerim de kına oluyo.krem sürdüğüm halde fayda etmedi,ellerime kına yakmış gibi saç diplerime de kına yaktım kırmızı kırmızı iğrenç oldu

Canım selam.Annem ben sacımı boyamadan once cok anlatıyodu faydasını besler dedi parlatır sacı dökmez korur falan dedi bn gttım boyadım hala söylenir bana :KK70:

kına yakarken saç diplerim de kına oluyo.krem sürdüğüm halde fayda etmedi,ellerime kına yakmış gibi saç diplerime de kına yaktım kırmızı kırmızı iğrenç oldu

saç derisine değdirmeden sürmek lazım. boya yapar gibi saç diplerine de sürülürse saç derisi çok fena boyanır ve kolay kolay çıkmaz kına

saç derisine değdirmeden sürmek lazım. boya yapar gibi saç diplerine de sürülürse saç derisi çok fena boyanır ve kolay kolay çıkmaz kına

hayır arkadaşım asıl deride saçtan daha kısa sürede çıkıyor bende yıllardan beri sadece kına uyguladım çok tecrübeli sayılırım bu konuda senin dediğin gibi yapılırsa arada kendi renk saçlar kalır çok çirkin bi görüntü çıkar ortaya kına boya kadar sıvı da değil katı bi yapısı var sıvı olsa tarakla fala hadi hallolur ama katı madde tarakla yapamazsın en güzeli yüzüne alın çizgisine getirmeden yakmak yıkadıkça deride hemen çıkıyo zaten saçta açıla açıla rengi değişiyo zamanla

X