sadece anne sütü verenler bebeğinizi kaç saatte bir emziriyorsunuz???

ceko walla bende bişey anlamış değilim. gece emiyor gündüz de sabah 11 e kadar emiyor sonra ağzına sürmüyor. dr.'a dedim emmek istmeyen böyle yapmaz dio. adamda şaırdı anlayacağın. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bence naz yapıyor zilli. bakalım bide mamayı denicez. bugün mamadan sonra kakasını yaptı. 2 saatte bir bezini değiştirmeye başladım dışarıya çıkmaya başladı. demekki doyuyor artık. mamayıda oyuncaklarla veriyorum gamyoncuiremsugamyoncuiremsu işim zor yani..

yaw şimdi salladım uyuttum yatağına koydum. 10 dk sonra bi bakim dedim elini sokmuş ağzına cuk cuk emiyor çıldırmamak elde dğil -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

Öznur aslında kızın güniçinde o kadar çiş yapıyorsa doyuyor demektir.Doktor bana güniçinde 3-5 defa çiş yapıyorsa bebeğiniz doyuyordur,endişe etmeyin demişti.Ama annelik işte anlıyorum seni sanki içimizden hep onların aç olduğunduğunu doymadıklarını düşünüyoruz.Koruma içgüdüsü anne olduğumuz ilk gün hediyemiz oluyor bize...

ewet cnm aynen öyle hep açmış gibi geliyor bana. :1no2::1no2:

ceko walla bende bişey anlamış değilim. gece emiyor gündüz de sabah 11 e kadar emiyor sonra ağzına sürmüyor. dr.'a dedim emmek istmeyen böyle yapmaz dio. adamda şaırdı anlayacağın. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bence naz yapıyor zilli. bakalım bide mamayı denicez. bugün mamadan sonra kakasını yaptı. 2 saatte bir bezini değiştirmeye başladım dışarıya çıkmaya başladı. demekki doyuyor artık. mamayıda oyuncaklarla veriyorum gamyoncuiremsugamyoncuiremsu işim zor yani..

yaw şimdi salladım uyuttum yatağına koydum. 10 dk sonra bi bakim dedim elini sokmuş ağzına cuk cuk emiyor çıldırmamak elde dğil -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

off anlattıgın aynıları bizdede var sinir olmak elde deil bende dayanamıcam artık mamaya baslıcam anlasılan bugunde 2 bez degıstırdım eskısı gıbı işemiyorda dr olayı bayramdan sonraya kaldı 15 gun sonra tekrar cagırmısdı araya bayram gırdı ben ist gıdene kadar cok zaman olcak ıyısımı bende ek gıdalara baslim artıkk canım mama ne verıyorsun
baska yapcak bısey yok emmıyorsa dedıgın gıbı uyurken sapur supur emiyor uyanıkken imkanı yokkkk offfff offff

Nil'cim ben anne sütüne daha yakın diye Aptamil 1 kullanıyorum. ama mamaya yeni başlıyacağı için seninki biberonu almayabilir. o yüzden sana tavsiyem Nuby 'nin anne göğsüne benzer biberonlar uçları var onlardan al derim. ben bir sürü marka denedim en sonunda Nuby de karar kıldım.

X