Sadece Klomen Kullanıp ,Çatlatma İğnesi Olmadan Hamile Kalan Var mı?

mrb bende aranıza yeni katıldım. bende 1 buçuk yıldır deniyorum gebelik olmadı bu ay dr gittim tüplerde iltahap olduğunu söledi. ieset verdi ve tedaviye başladı klomen kullanıyorumsabah akşam yanında dostınex kullanıyorum 3 günde 1 .klomen bittikten 2 gün sonra vurunmam için pregnyl çatlatma iğnesi verdi. beni yumurta takibane çağırmadı ama. çatlatma iğnesini göbekten vurulunca daha mı etkili oluyo?biraz korkuyorum tüplerde iltahabı olup ilk tedavide hamile kalan varmı acaba???*:2:

Merhaba arkadaslar;

bende bu gün 2.günüm Klomene başladım.

Pcoluyum,yalnız dr. bana progestron hapı vermedi?

bana verdiği,folik asit,bebe aspirini ve klomen...

klomen bittikten 2 gün sonra kontrolüm var.

Hamile olan arkadaşlar,bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin allah.

Bizlere bilgilerinizi aktarın,dualarınızı esirgemeyin neolur.

Buna öyle ıhtıyacımız var ki...

mrb arkadaşlar bende de pko var 1 yıllık evlıyım ve 8 aydır cocuk dusunuyoruz olmadı henüz dktra gıttım klomen verdı bıttı kontrole gıttım yumurtam oluşmuş 1 tane 20 mm kendılıgındende çatlayabılır dedi fakat istersen iğne vereyım dedi bende iğneyi alıcam gün çok gariptirki yumurta akı kıvamında akıntım geldı dktru aradım iğneyi alma çatlamış olabilir dedi bilmiyorum vurulmadım ama iyi yaptım kötümü yaptım çatlamışmıdır acaba

mrb arkadaşlar bende de pko var 1 yıllık evlıyım ve 8 aydır cocuk dusunuyoruz olmadı henüz dktra gıttım klomen verdı bıttı kontrole gıttım yumurtam oluşmuş 1 tane 20 mm kendılıgındende çatlayabılır dedi fakat istersen iğne vereyım dedi bende iğneyi alıcam gün çok gariptirki yumurta akı kıvamında akıntım geldı dktru aradım iğneyi alma çatlamış olabilir dedi bilmiyorum vurulmadım ama iyi yaptım kötümü yaptım çatlamışmıdır acaba

inşallah çatlamıştr canm. bende pcoluym 3 yıllık evliyim daha öncede kullandm klomen ama bıraktm hemen erken die düşünmüştüm. bu ay yine başladım başka doktora gittim klomen verdi adetimin 2.günündeyim başlamadım şimdi nolcak çok merak ediyorum korkuyorumda.. Rabbim ilk aydan nasip eder inşallah bizlere.. sende adet düzensizliği var mı peki

çok saol canım inşallah allah herkese nasip eder.evet adet düzensizliği nedeniyle gitmiştim zaten pko var sende dedi çok üzüldüm ama rabbimin takdiri ne diyebilirmki.adetime 10 gün daha var bakalım nasip olmuşmu beklemedeyim.allahtan umut kesilmez.senin sorun ney canm

çok saol canım inşallah allah herkese nasip eder.evet adet düzensizliği nedeniyle gitmiştim zaten pko var sende dedi çok üzüldüm ama rabbimin takdiri ne diyebilirmki.adetime 10 gün daha var bakalım nasip olmuşmu beklemedeyim.allahtan umut kesilmez.senin sorun ney canm

bndede pco var tabiki adet düzensizliği kıllanma gebe kalamama....... klomen kullandm günde bi tane 16 mm olmuş hç sanmıyorm bu ay çatlasın.. bakalım hayırlısı.. ee adet olmadn dimi sen daha ne alemde belirti fln var mı

arkadaslar ikinci ay oldu klomen kullandim sonrasinda catlatma ignesi oldum gecen ay bir sonuc alamadim ustelik yumurtaliklarda kist yapiyor igne veya klomen hangisi oldugunu kesin soylemedi doktorum ama neyseki gecti.bu ayda klomen kullandim arti igne oldum ama HAYIRLISI ALLAHTANdiyorum simdi karnim bel kismim agriyor adet olucam hissi var yani ;buyuk hayal kirikligiyla bekliyorum adetimi bakalim ;Bana sonraki ay doktorum asilama deneyecek bakalim benim sorunum pisikolojik ;Insallah bebisle herkesi hepimizin pisikolojisi suppper olur,:emir_bebek::emir_bebek:

yok daha var benim adetime göğüslerde şişlik ağrı var ara ara da kasıklarımda batmalar sızılar oluyo geçiyo.bu yumurtalar kaç olunca çatlıyo benim 20 olmuştu çatlamıştır inşallah inşallah rabbimde nasip etmiştir isteyen herkese banada sanada:KK1:

Kızlarrrrr bir şey soracam yardım edin...çatlatma iğnesinin 12.günü test yaptım silikmilik hiç bişi çıkmadı net negatif çıktı. eğer hamile olsam silik falan çıkardı dimi...böle olup da sonra pozitif olan var mı. hani çatlama günü belli ya çıkar diye düşünmüştüm. Bilgisi olan var mı duyan okuyan yaşayannnn

arkadaslar ikinci ay oldu klomen kullandim sonrasinda catlatma ignesi oldum gecen ay bir sonuc alamadim ustelik yumurtaliklarda kist yapiyor igne veya klomen hangisi oldugunu kesin soylemedi doktorum ama neyseki gecti.bu ayda klomen kullandim arti igne oldum ama HAYIRLISI ALLAHTANdiyorum simdi karnim bel kismim agriyor adet olucam hissi var yani ;buyuk hayal kirikligiyla bekliyorum adetimi bakalim ;Bana sonraki ay doktorum asilama deneyecek bakalim benim sorunum pisikolojik ;Insallah bebisle herkesi hepimizin pisikolojisi suppper olur,:emir_bebek::emir_bebek:

inşallah olmassın canım bende ilk kez bu ay kullandım daha günüme var bekliyorum bakalım nasip kısmet ben de çok kafama takıyodum ama bu ay çok rahatım ben üzülsemde elden bişey gelmicek rabbimin takdiri ne derse o olur.öyle düşün üzülmemeye çalış herşeyde bi hayır vardır öyle düşün:26:

Bir de doktor çarşamba günü yumurta 17 mm dedi ve bir daha bakmadan cuma öğlen iğneni yaptır dedi. erken mi geç mi sizce???

Kızlarrrrr bir şey soracam yardım edin...çatlatma iğnesinin 12.günü test yaptım silikmilik hiç bişi çıkmadı net negatif çıktı. eğer hamile olsam silik falan çıkardı dimi...böle olup da sonra pozitif olan var mı. hani çatlama günü belli ya çıkar diye düşünmüştüm. Bilgisi olan var mı duyan okuyan yaşayannnn

ne testi yaptığına bağlı idrar testimi kan testimi

arkadaşlar bu ay ilk defa klomen kullandım.günde iki kez.

12.gün takibe gittiğimde 17 mm bir yumurtam oluşmuştu.dr. istersen yarın gel

iğne vuralım dedi.bende ilk ay olduğu için istemedim.dr. iğne olmadan da hamile kalabilirsin.

rahim duvarın iyi filan dedi.ama bende şimdi merak ediyorum iğnesiz hamile kalan varmı ???

cnm benimde gittiğimde 17 mm olmuştu.drum gelişmemiş bu ay bişey olmaz iğneyede gerek yok dedi ve ben şuan hamileyim.ara verdikten sonraki ilk klomen kullanışımdı.

yok tam zamanı bi iki günde vermişki dahadaa büyüyebilir diye erken deil bence

Evde idrar testi yaptım canım kaset testlerden 5 liralık... ama diyorlar ya 6-7 günde bhcg salgılanır diye... ne biileyim çıkar diye düşündüm...mantıklı değil mi...

çatlatmaiğnesinin geçkalmamasına çok sevindim canım içimi ferahlattın çooooook teşekkür ederim...

cnm benimde gittiğimde 17 mm olmuştu.drum gelişmemiş bu ay bişey olmaz iğneyede gerek yok dedi ve ben şuan hamileyim.ara verdikten sonraki ilk klomen kullanışımdı.

gözün aydın canım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.çatlatma iğnesi olmadaan mı hamile kaldın

Evde idrar testi yaptım canım kaset testlerden 5 liralık... ama diyorlar ya 6-7 günde bhcg salgılanır diye... ne biileyim çıkar diye düşündüm...mantıklı değil mi...

çatlatmaiğnesinin geçkalmamasına çok sevindim canım içimi ferahlattın çooooook teşekkür ederim...

yok canım idarda çıkmıyo adetinin geçmesi lazım hatta benim yengem hamileydi adeti 4 gün geçmişti ama teste çıkmaadı gitti kan testi yaptı onda çıktı.o teste çok takılma inşallah hamilesindir.bişey deil canım içini biraz rahatlatabildiysem ne mutlu bana

benimde 20m olmuştu bende iğne olmak istemedim kendiliğinden çatlayabilir dedi bakalım hayırlsı.hamile insanın duası kabul olur derler 8 günüm var adetime banada dua et :)

inşallah olur cnm.allahım isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu.ben daha önceki gittiklerimde her ay beklentiye giriyordum.bu ay dr çok ümitsiz konuşunca çokta üstüne düşmedim.belkide ondan oldu.kafanın rahat olmasıda önemli.çatlatma iğnesi olmuştum geçen sene başında klomen kullandığımda o zaman sanki mutlaka kalmalıymışım gibi hissediyodum.ama bu sefer öyle olmadı.

X