saf lavanta yağı

Ben de utandim su an kendimi amlatamadigim icin 😀😀😀
Gercekten satis yapmaya calistiginizi bir an bile dusunmedim
Elimde bu kadar yag olunca bitirmeye calisirken lavantanin ekstra bir urununu almak israf olur diye dusundum
Verdiginiz seffaf bilgiler de cok hosuma gittigi icin elimdekiler bittikten sonra musteriniz olmak isterim
Satis amaciniz olmadigini gercekten anladim 😀😀😀
❤️

Mesela sabah işe giderken yada akşam yatmadan lavabonuza birkaç damla damlatın peçeteyle heryerine sürün durulamayın, hem dezenfekte etmiş hem parlatmış hem de tuvaletinizi banyonuzu mis gibi kokutmuş oluyorsunuz, 24 saat kullanım durumuna göre bazen daha da uzun etkisi sürüyor
Yazın pencereler açık oluyor, pervaza mermere yada balkon demirine biraz damlatıp silin eve sivrisinek girmiyor, eviniz hava akımı oldukça mis gibi kokuyor, çoluk çocuk elini ağzını sürüyor mikrop barındırmıyor
Tezgaha yumurta düştü kırıldı, sildiniz ama çamaşır suyu kullanmazsanız iğrenç koku kalıyor mesela, temizleyip lavanta damlatıp silerseniz yumurtadan eser kalmıyor
Balık kızarttınız yada ağır kokan bir yemek yaptınız cezveye suyu koyun lavanta yağı damlatın ocakta kaynasın kötü koku filan kalmıyor, mutfak arınınca alın kaynak cezveyi salona koyun su soğuyana kadar tüm ev mis koksun yada yatak odasına koyun sabaha kadar uyku ilacı içmiş gibi derin huzurlu uyuyun. Sabah klozete dökün sifona basmayın
Buzlukta oluşan tüm dondurduğunuz gıdalara sinen kötü koku için buzluğu boşaltın temizleyin fişini çekin pamuğa lavanta yağı damlatıp buzluğa koyup kapağını kapatın bekletebildiğiniz kadar bekletin pamuğu alıp bir iki saat havalandırın takın fişini kullanın
Ütü suyuna damlatın tüm kıyafetleriniz nevresimleriniz mis gibi koksun
Migren için parmak ucunuzla şakaklarınıza değdirip masaj yapın
Cook tesekkur ederim ❤❤❤❤❤

Boşuna birileri lavanta yağını her yere kullanmıyordu 🤣🤣

Aldığım ve kokusu beni rahatsız eden lavanta yağım aklıma geldi. Seyreltilmiş olmasından dolayı sanırım beğenmedim 😪

Boşuna birileri lavanta yağını her yere kullanmıyordu 🤣🤣

Aldığım ve kokusu beni rahatsız eden lavanta yağım aklıma geldi. Seyreltilmiş olmasından dolayı sanırım beğenmedim 😪
Lavanta yağı lavanta kokulu oda parfümü yada yumuşatıcı yer silme deterjanı gibi kokmaz, biz bu yapay kokulara alışkınız
Bir de davulun sesi gibi lavanta yağı kokusu da uzaktan hoş gelir, elinize damlatıp sürün koklayın ekşimsi kokar mesela yada yastığınıza damlatıp yatın çok sert kokar. Dozunda seyreltme direk maruz kalmama ile çok hoş sonuçlar alırsınız
Her lavanta türü yağ için uygun değildir, hepsinden yağ çıkar ama uygun olmayanın yağı ekşi bayat kokar. Üretildikten bir süre sonra koku kalitesi zirve yapar
Atmadıysanız bulaşık makinesini çamaşır makinesini tuvaleti lavaboyu dezenfekte etmek için kullanabilirsiniz yada kış şimdi balkonu temizlerken kullanabilirsiniz hem kokusundan rahatsız olmaz hem mikroplardan kurtulmuş olursunuz

Lavanta yağı lavanta kokulu oda parfümü yada yumuşatıcı yer silme deterjanı gibi kokmaz, biz bu yapay kokulara alışkınız
Bir de davulun sesi gibi lavanta yağı kokusu da uzaktan hoş gelir, elinize damlatıp sürün koklayın ekşimsi kokar mesela yada yastığınıza damlatıp yatın çok sert kokar. Dozunda seyreltme direk maruz kalmama ile çok hoş sonuçlar alırsınız
Her lavanta türü yağ için uygun değildir, hepsinden yağ çıkar ama uygun olmayanın yağı ekşi bayat kokar. Üretildikten bir süre sonra koku kalitesi zirve yapar
Atmadıysanız bulaşık makinesini çamaşır makinesini tuvaleti lavaboyu dezenfekte etmek için kullanabilirsiniz yada kış şimdi balkonu temizlerken kullanabilirsiniz hem kokusundan rahatsız olmaz hem mikroplardan kurtulmuş olursunuz
Diffüzöre damlatmak için almıştım ama cilt için satılandan almıştım 😅 Neyse artık değerlendireceğim bir şekilde. Teşekkür ederim.

Biz lavanta yağı üretiyoruz
Lavantayı da kendimiz yetiştiriyoruz
Sorununuz ne anlamadım
Bir litre kaynar suya üç damla lavanta yağı tüm ev için yeterli ev orta büyüklükte ise, kokusu az gelirse bir kaç damla arttırabilir çok gelirse azltabilirsiniz
Lavanta yağını pamuğa damlatıp günlerce eve koku yaymasını sağlayabilirsiniz
Kendi ürettiğimiz yağı seyreltmeden direk yüzüme elime vücuduma sürüyoruz eşimle çocuğuma da sürüyorum hatta eşim egzama hastası ben alerjik bir insanım. Yağımızı her yıl üniversitenin laboratuarına gönderip tetkik ettiriyoruz, sonuçları bildiğimiz için bebeğe bile kullanabiliriz ama piyasadikerin kalitesini bilmiyorum birşey olmaz sürün diyemem. Çok iyi zannedilen iki damlası binlerce liraya satılan esansiyel yağlardaki kalitesizliği hileleri bildiğim için tavsiye bir marka da veremem.
Cildinize ne amaçla sürmek istiyorsunuz?
Seyreltmek için badem yağı kayısı yağı gibi bir yağ ile karıştırabilirsiniz ama ne için kullanacağınıza göre yağ seçimi yapmalı ve kokusuz asiditesi düşük bir yağ tercih etmelisiniz
Kokusuz bir vazeline lavanta yağı damlatıp öyle de sürebilirsiniz
Yada aleovera özüne lavanta yağı damlatıp sürebilirsiniz
Yada avokado kabuğuna lavanta yağı damlatıp sürebilirsiniz
Uçucu yağı mı direkt cildinize uyguluyorsunuz?

Bende almayı çok isterim.

Şöyle bir durum var: biz aile şirketiydik, ailece bu işi yürütüyorduk ama bazı anlaşmazlıklardan dolayı aile bağlarımız koptu, bu da şirkete yansıdı. Bir anda tüm yük benim ve eşimin üzerine kaldı, yeni düzeni oturtma aşamasındayız. Üretimimiz ve satışımız devam ediyor fakat sayfamızda bazı değişiklikler olması gerektiği ve henüz bunları tamamlayamadığımız için şu anlık şahsi olarak yardımcı oluyoruz. Sitemiz: www.lavantolia.com
Ürün bazında da bu yıl sadece lavanta yağı ürettik, önümüzdeki sezon yine lavanta sabunu ve hidrosol üretimimiz satışımız olacak. Sezonunda lavanta çiçeği satışı da yapıyoruz.
Eğer denemek isterseniz yağımızı sizle paylaşmaktan memnun olurum
Sitede satış yok bilgi var ben mi bulamadim. Bir de toptan satış için bir sayfa var ürün yok.

X