Sağ yumurtalık ağrısı

ne3hir

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2023
127
-56
26
Kızlar ilk defa üye oldum ilk konum lütfen yardımcı olurmusunuz . 1 ay 1 haftalık evliyim pcos vardı evliliğimiz korunmasız devam ediyordu bekârken her ay adet görürdüm ama ben sadece 1 iki gün erken veya geç başlardı o kadar .. evlendikten sonra bi kere adet gördüm o çok normal gecti sonra bende birtakım hamilelik belirtileri oldu ama ben bekârkende hormonlarimdan dolayi yaşyordum zaten o belirtileri işte halsizlik ve. Bi çok şeyi ama yine de evlendim nolur ne olmaz diyip erken gebelik testi aldım adetime bir hafta vardı yaptım çok silik bi bakşta göremeyeceginiz çok dikkatli bakıldğnda görülebilen bi cizgi gördum sonra adet oldum ben ama nasıll bir ağrıyla sızıylaaa sağ yumurtalığıma kramplar ağrılar üzerine yatamamalar bugün biraz iyiyim adet devam ediyor ama pıhtı akıntılı ve kıpkırmızı koyu kırmızı bi tık saha olsa siyaha dönecek o sekil korkuyorum .

Görünmedimm Dedigim gibi bekârkende yaşadğm için pıhtıli adeti onun gibi bişey sandm bide pcos olduğu için ama sağ yumurtalgmda ağrı sızı çokkk nedenn o diyorum yani

Görünmedimm Dedigim gibi bekârkende yaşadğm için pıhtıli adeti onun gibi bişey sandm bide pcos olduğu için ama sağ yumurtalgmda ağrı sızı çokkk nedenn o diyorum yani
Evlendikten sonra regl düzeni değişebilir vücudunuz hormonlarınız alışıyor bu duruma farklı bir şey yaşıyorsunuz çünkü daha yeni evlisiniz. Bende de pco var sadece usg görüntüsü ama ondan kaynaklı ağrılı olmuyor reglim pıhtılı oluyor evet..kanama normal adet döngünüz içinde devam ederse korkmayın uzun sürerse bir doktora görünün. Kimyasal gebelikte yaşadım bu arada gecikmemden sonra yaptığım test çok silik pozitifti beta 70lerdeydi hafif kanamalar oldu daha sonra düşmeye başladı ve kanama arttı. Test yapmazsanız regl gibi geçiyor anlamıyorsunuz bile

Evlendikten sonra regl düzeni değişebilir vücudunuz hormonlarınız alışıyor bu duruma farklı bir şey yaşıyorsunuz çünkü daha yeni evlisiniz. Bende de pco var sadece usg görüntüsü ama ondan kaynaklı ağrılı olmuyor reglim pıhtılı oluyor evet..kanama normal adet döngünüz içinde devam ederse korkmayın uzun sürerse bir doktora görünün. Kimyasal gebelikte yaşadım bu arada gecikmemden sonra yaptığım test çok silik pozitifti beta 70lerdeydi hafif kanamalar oldu daha sonra düşmeye başladı ve kanama arttı. Test yapmazsanız regl gibi geçiyor anlamıyorsunuz bile
bekârken büyük pihtılar düşerdi şimdi küçük küçük kum tanesinden bi tık büyük öyle tarif edeyim farkli bişey var haklsiniz daha çok yeniyim ama bekârken cektiğim ağri ve bu çok farklı bunda direkt yumurtalıklarım acıyor ağriyor ve kramplaniyor ve kan akıntılı geliyor pazar günden 2 gün önce kahve rengi akıntım geldi pazar akşam pembemsi kann sonra dün bugün kırmızı hal aldı çok çok koyu ama akıntılı geliyor .. eylülün ilk haftası olmam lazmdı 20 gün olmuştu adetim biteli tekrar oldum eylülün ilk haftasının gecmesibi kanamanın durup durmayacağnı bekliyorum ama korkudan da hic bir ilaci kullanamiyorum ağrı kesici vs. Belim ağrıyor bel yanlarım özellikle sağ kasığım

Kahve rengi akıntılar gelirken erken gebelik testi yaptım aşırı silik telefonun cekemeyeceği ancak dikkatli baknca görünen bir cizgi belirdi digeriyle beraber .. sonra 2 gün sonra tekrsrladım cizgi koyulaşyormu diye baktım adet olmuştum bu kanama başlamştı işte ikincide hic bisey görünmedii ..

X