sağlıklı beslenerek zayıflıyorum

sabah (07:00)
  • 2 tavada yumurta
  • 1 dilim Keçi peyniri
  • Süt kaymağı
  • 7 8 ceviz
  • 5 6 zeytin
akşam (14:30)
  • Taze fasulye
  • Turşu
  • Yoğurt
Kaçamaklar:
  • 20:00 patlamış mısır mandalina elma
su:2 lt
Spor: Yok
Annem yanımda olduğunda diyete sadık kalamıyorum :KK43:

Merhaba canim. Kolay gelsin. Ben de sana katılayım. Perşembeden beri Karatay diyetine başladım. Emziren anneyim, 2 aylık bebeğim var. 29 kasımda tartıldım ilk basladigim gün 70,5 kg ile, h.k 56. Bu aralar yemek saatlerim tam oturtamiyorum ama yediklerime dikkat ediyorum. Senin de menülerin bana fikir olur. Ben de paylasirim. Böyle takip edersem ben de aksatmadan hedefime ulaşıp sağlıklı beslenmeye devam ederim. Ben hamilelikten önce 1,5 ay gibi karatay diyetini uygularken kendimi çok iyi hissettim. Kronik yorgunluk, ağır uyku, sırt ağrılarım hepsi gitmisti. Kelebek kdr hafif hissediyordum kendimi. Umarım yine aynısını yakalabilirim. Herşeyden önemlisi de sağlık.

Ben de haftalik bildirimi yapayim.
29.11.2018 70.5kg
06.12.2018 68.8kg

Haftaya hedefim 67kg gormek.
Yemek saati duzenimi daha oturtamadim ama karataya uyuyorum ve kahvaltilari asla kacirmiyorum.

Spor olarak bebegi gezdirmeye cikarinca 5000 adim civari yuruyus yapiyorum.
Aslinda bebegin uykusu duzene girse evde spor ve yemek duzenini oturtabilecegim insallah.

Ben de haftalik bildirimi yapayim.
29.11.2018 70.5kg
06.12.2018 68.8kg

Haftaya hedefim 67kg gormek.
Yemek saati duzenimi daha oturtamadim ama karataya uyuyorum ve kahvaltilari asla kacirmiyorum.

Spor olarak bebegi gezdirmeye cikarinca 5000 adim civari yuruyus yapiyorum.
Aslinda bebegin uykusu duzene girse evde spor ve yemek duzenini oturtabilecegim insallah.
Gayet başarılı bir hafta geçirmişsin anlaşılan sonuçun çok güzel tebrik ederim. 2 haftadır annem bendeydi diyet esnedi biraz tekrar başladım annemi gönderince. Regl haftamdı kilom sabit benim. Haftaya da 69 şu kiloları görmek istiyorum ben de

Gayet başarılı bir hafta geçirmişsin anlaşılan sonuçun çok güzel tebrik ederim. 2 haftadır annem bendeydi diyet esnedi biraz tekrar başladım annemi gönderince. Regl haftamdı kilom sabit benim. Haftaya da 69 şu kiloları görmek istiyorum ben de
Inşallah. Ben de bugün diyete sabit kalamadım. Baby showeri vardı arkadaşın dolayısıyla güzel yemeklere karşı koyamadim ama kaldigim yerden devam inşallah.

Yavaş yavaş ketojenik beslenmeye geçiyorum bugün ilk günümde gayet iyi geçti

Kahvaltı (12:00)
  • 3 yumurtadan bulut ekmek ( 9 tane çıktı 8 ini ben yedim )
  • Zeytin
  • Ceviz
  • Peynir
  • Çemen
Ara
  • Sade Türk kahvesi
  • Maden suyu
Akşam (19:00)
  • Unsuz stevialı bitter kek

ketojenik beslenmeye devam

Kahvaltı (09:00)
  • 1 haşlanmış yumurta
  • Zeytin
  • Ceviz
  • Peynir
  • süt kaymağı
Ara (10:00)
  • Sade Türk kahvesi
  • Maden suyu
  • keto kek
ara (14:00)
  • hindistan cevizi yağlı türk kahvesi
Akşam (16:00)
  • avakado püresi
(1 avakado
zeytin yağ
1 limonun suyu
tuz
nane
maydanoz
sarımsak robotta çektim)

Bugunku menum:
Kahvalti:
3 yumurta
5-6 çeri domates
1 salatalık
5 zeytin
Küçük parca beyaz peynir

Öğlen:
1 kase yaban mersini

Akşam yemegi:
Sulu tavuk yemegi

Spor:
30dk yürüyüş
35dk yoga
8dk plank

Su çok içemedim ama alışacağım.

Bugunku menum:
Kahvalti:
3 yumurta
5-6 çeri domates
1 salatalık
5 zeytin
Küçük parca beyaz peynir

Öğlen:
1 kase yaban mersini

Akşam yemegi:
Sulu tavuk yemegi

Spor:
30dk yürüyüş
35dk yoga
8dk plank

Su çok içemedim ama alışacağım.
Gayet güzel bir menü sadece ben genel olarak herşeyi mevsiminde yemeye çalışıyorum senin kshvaltındaki salatalık olmasa daha iyi. Diyet yaparken sağlığımıza da dikkat etmeliyiz. Canan hoca da balık sebze ve meyve mevsiminde yenecek diyor gerçi meyve yemeyin de diyor. Su önemli ödem atmak için çok işe yarıyor. Bitki çayı Türk kahvesi tüketmiyor musun?

Kahvaltı (07:00)
  • 2 tavada acı pul biberli yumurta bol zeytinyağlı
  • Zeytin
  • Ceviz
  • Peynir
  • Yeşil çay
Ara (12:00)
  • Maden suyu
ara (16:00)
Akşam (1630)
  • Tereyağ, yumurta, bitter çikolata ve stevia ile keto kek

Gayet güzel bir menü sadece ben genel olarak herşeyi mevsiminde yemeye çalışıyorum senin kshvaltındaki salatalık olmasa daha iyi. Diyet yaparken sağlığımıza da dikkat etmeliyiz. Canan hoca da balık sebze ve meyve mevsiminde yenecek diyor gerçi meyve yemeyin de diyor. Su önemli ödem atmak için çok işe yarıyor. Bitki çayı Türk kahvesi tüketmiyor musun?
Evet su onemli. Bitki çayı değilde sadece yeşil çay içiyorum emzirdigim için. Türk kahvesi değilde filtre kahve tuketiyorum şekersiz sütlü gün içerisinde 1 kere ama hergün değil. Türk kahvesi şekersiz içemiyorum malesef.

Evet su onemli. Bitki çayı değilde sadece yeşil çay içiyorum emzirdigim için. Türk kahvesi değilde filtre kahve tuketiyorum şekersiz sütlü gün içerisinde 1 kere ama hergün değil. Türk kahvesi şekersiz içemiyorum malesef.
Filtre kahve de oldukça sağlıklı emzirdiğini için her bitki çayı olmaz en iyisi de yeşil çay zaten. Emzirirken hızlı gidiyor kilolar. Emzirdiğini düşününce yediklerin az gibi geldi. Sütündeazalma olmadı dimi?

Filtre kahve de oldukça sağlıklı emzirdiğini için her bitki çayı olmaz en iyisi de yeşil çay zaten. Emzirirken hızlı gidiyor kilolar. Emzirdiğini düşününce yediklerin az gibi geldi. Sütündeazalma olmadı dimi?
Evet ben de fark ettim sutumde azalma olduğunu. O yüzden kahvaltıda iyice doymaya calisiyorum ve bol bol su içmeye dikkat etmeye basladim. Geçen baby showerde güzelce yiyince sutumde çok artış oldu o zmn anladim diyet ile azalma olduğunu. Emzirincede sanki kolay gitmiyor benim kilolar nedense.

Dünkü beslenmem:
Kahvaltı:
3 yumurta omlet
1 avuç ceviz
Yarim avokado
5 tane zeytin
1 yeşil elma
Kibrit kutusu kadar beyaz peynir.

Aksam: tavuk çorbası brokolili

Su: 2lt limonlu su

Spor: 25dk yürüyüş
10dk Yoga( bebek uyanınca yarim kaldi)
Plank yapamadım göbek kaslarım ve omuzlarim ayırıyor daha.

Ben bu hafta çok yavaş verdim kiloyu. Uyku saatim çok düzensiz. Bide gece çorbayı çok geç yedim. Uyutup yemek yapana kdr gece 10 oldu. Yemesemde olurdu ama sutum kesilmesin diye korkumdan yedim. Havalar çok soğudu evde leslie yapmayı deneyecegim bakalim.

Bu gunku beslenmem:
Kahvalti:
3 yumurta
5 zeytin
5 ceviz
1 dilim beyaz peynir
yarim avocado puresi(zeytin yag, limon ve tuz)

oglen:
1 cennet hurmasi

aksam:
etli, havuclu bulgur pilavi 1 porsion
yarim kase yogurt

Su: 2 tl limonlu
4 bardak yesil cay

spor: 35 dk yoga

Kahvaltı (07:00)
  • 2 tavada acı pul biberli yumurta bol zeytinyağlı
  • Zeytin
  • Ceviz
  • Peynir
  • Yeşil çay
Ara (12:00)
  • Maden suyu
ara (16:00)
Akşam (1630)
  • Tereyağ, yumurta, bitter çikolata ve stevia ile keto kek
canim keto kek icin un yerine ne kullaniyorsun? Benim de stevia var ama bir turlu kullanamadim. Canim bu aralar bol kremali pasta cekiyor zor tutuyorum kendimi.

canim keto kek icin un yerine ne kullaniyorsun? Benim de stevia var ama bir turlu kullanamadim. Canim bu aralar bol kremali pasta cekiyor zor tutuyorum kendimi.
Hiç un koymadım bol çikolatalı oldu bu tarif. 4 yumurta 3 %80 bitter 150g. Tereyağ 4 kaşık stevia 1 kabatma tozu vardı içinde üzerine de kremada 80g.bitter i eritip döktüm fındık serptim

Bide bugün benim tartılma günüm. 68kg olmuşum. Hedefim 67 görmekti ama olmadı. Haftaya hedefim 66 görmek.
Aslında gayet iyi vermişsin 69 lardaydın galiba. İlk 1 2 hafta ödemlerden dolayı 2 kilo kadar gidiyor. Sonrasında haftada 1 kilo gibi giden. Karatay da zaten ayda 3 4 kilo verilir diyordu. 3 buçuk ay oldu giden 12 kilo. 2 hafta ara vermiştim onu çıkarırsak ayda 4 kilo. Hiç spor yapmadım denilebilir. Yoga yapıyordum onu da şimdi yapamıyorum. Birkaç gün sonra yeniden başlarım yogaya

X