Sahibinden az kulanilmiş elti haaa haaahhaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Minik kralice

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2023
893
2.844
Merhaba arkadaslar nefret ederim elti olaylarindan gelin gorunki benim basimda bir bela var evime ne alirsam alayim abartisiz oda alir ben abiye alirim aynisini alir ben elbise alirim aynisini alir ben vitamin alirim aynisini alir ben neden herseyimiz ayni olsun diye soyledigimde ise benim huyum bu bir sey begendimmi sen Alma desende ben alirim diyiyor tek farkimiz benim kedim var onun yok cunku kedi fobisi var bu sefer bize gelirse kedimi onun kucagina firlatacam (şaka kiyamam minoşuma) biktim yawwww

Dert edebileceğim bir sey değil bu
Alsin, yapsin, taklit etsin dursun banane ki?
Kendi karakteri der geçerim.
Suraya konu acacak kadar onemsemem, önemsiyorsam, bende de bir seyler vardir.
Yok valla bisey sadece hevesim kalmiyo bazen biseyi cok befenerek aliyorum oda aliyo sıkıcı bir durum

Kendinize özel urettirmiyorsaniz fabrikasyon ürün olduğu için binlerce kişinin evinde var aldiginiz şeyler

Merhaba arkadaslar nefret ederim elti olaylarindan gelin gorunki benim basimda bir bela var evime ne alirsam alayim abartisiz oda alir ben abiye alirim aynisini alir ben elbise alirim aynisini alir ben vitamin alirim aynisini alir ben neden herseyimiz ayni olsun diye soyledigimde ise benim huyum bu bir sey begendimmi sen Alma desende ben alirim diyiyor tek farkimiz benim kedim var onun yok cunku kedi fobisi var bu sefer bize gelirse kedimi onun kucagina firlatacam (şaka kiyamam minoşuma) biktim yawwww
Bunun neresinde bela? Aldığınız vitamine kadar bildiğine göre ya sosyal medyada her şeyinizi paylaşıyorsunuz ya da her şeyinizi gösterip anlatıyorsunuz. İstemiyorsanız hayatınızı daha kendinize saklı yaşayabilirsiniz. Ki sonuçta aldıklarınız da üstünüze patentli değil, özenir alır. Size dert olacak bir durum yok. Kadın en azından doğru sözlüymüş ne alakası var dememiş de beğendim mi alırım demiş.

Alsın sana ne zararı var. 🧿😁 Ne güzel sana örnek oluyorum kıığz diyerek hafif laf sokmalı hoş bir şaka yapabilirsiniz 🤣
Cok acik bir sekilde dedim zaten bir canta vardi gecen onunla gezerken agzimdan kaydi bunu begeniyorum dedim o benden once aldi şaka gibi babanneme soyledim ammannin kizim uzak dur dedi seni kopyalar mopyalar bu dedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X