Sahibinden az kulanilmiş elti haaa haaahhaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla don mon bi yana, biz abiyeyi anca kendimiz veya abimiz ablamiz evleniyorsa oyle aliyoruz millet oylesine abiye aliyor davetlerde giyerim diye, ustune eltim benden once giydi diye uzuluyor falan🥴 kendimi fakfakir hissettim🥹 bana boyle hissettirdiginiz icin eltinle birlesip bana abiye alin konu sahibi 😅😅
Shein diye bir site var Burda 30 20 Euro ya abiye var cin Mali cogunluk 20 ila30 tl olsa sende almaz misin

Bu fırçayı mesela bir ara bütün Instagram ahalisi tanitiyordu. Almayı düşünüp kararsız kalmjs olabilir. Üstüne siz de alınca iyi olduğunu düşünüp almıştır. Benim abimin eşiyle aramda bu tarz şeyler çok oluyor. O bana sorar senin robotun hangi marka diye. Çünkü bilir ben arastirmisimdir. Ben onlara sorarım bilmem neyi birebir aynı alırım. Araştırmak istemezsem. Çoğu şeyim annemle ve abimin eşiyle aynıdır. En çok onlarla gorusuyorum çünkü. Asla almayi dusunmedigim bir dudukluyu de arkadaşımdan sonra aldım. Gerçekten bu kadar farkediyor mu diye sordum ona. Ondan da onay gelince dur dedim alayım. Bu işler böyledir yani. Bizim dediğim abimin eşiyle evlerimiz yakınken çok daha fazla şeyimiz aynıydı. Hatta ben çalıştığım için daha çok ben onunkileri alıyorum gibi oluyordu. Çünkü benim vaktim yoktu. Hiç bir kez ne o art niyet düşünmüştür ne ben. Fabrikasyon ürünlerde bu tavrı çok komik buluyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X