Sahte hayatlar mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yeni bir parfüm, nemlendirici, saç şekillendirici, şampuan, güneş kremi falan denemek için dermatoloğa mı gidelim melikecikcik? Ben hayatımın vücut nemlendiricisiyle bir oyuncunun postu sayesinde tanıştım mesela. Aşk yaşıyorum kremle 😂
Adı ne bacı kuruluktan kaşınıyorum ne sürsem kesmedi dermatoloğada gittim kendime uygun birşeye denk gelemedim

Eskiden daha fenaydi, artik o kadar abartmiyorlar sani, pembik kurdeleli evleri o kadar fazla gormez oldum. Yeni nesil facebooku pek kullanmaz oldu zaten. Benim bir kuzenim bir gun icinde 3 ayri kahveciden yer bildirimi ve kahve paylasimi yapmisti, karsilastigim en absurt sey oydu. Kahveciler ayni alisveris merkezinde bir de. Birinden cikip birine giriyor herhalde 🤣

Eskiden daha fenaydi, artik o kadar abartmiyorlar sani, pembik kurdeleli evleri o kadar fazla gormez oldum. Yeni nesil facebooku pek kullanmaz oldu zaten. Benim bir kuzenim bir gun icinde 3 ayri kahveciden yer bildirimi ve kahve paylasimi yapmisti, karsilastigim en absurt sey oydu. Kahveciler ayni alisveris merkezinde bir de. Birinden cikip birine giriyor herhalde 🤣
Bence de fazla absürt , parası var alır içer istediği yere gider ne olacak onun hayatıcılar gelmeden gidelim 🤣🤣

Nasıl hep yazıyorsunuz, her gün yeni tez mi yazıyorsunuz. Tezler hakkında bilgim var kendi teziniz hakkında tabii ki bilgi verebilirsiniz
Bir tez yazdım ve şu an yenisini yazıyorum Teknopark’ta bir dr öğretim üyesi hoca ile beraber yürütüyoruz şu an yazıyor olduğumuzu ama bu konunun içerisine bu güzel bilgileri vermek mantıksız sorarsınız cevaplarım

Boş olmak ne biliyor musun saatlerce küfür ve hakaret yediğin bir yerde kalıp kendine yaptığın saygısızlık , içi boş olan tek şey belli sizde 🤣 benim de canım sana daha cevap vermek istemiyor başka konularda hakaret edildikçe keyiflenen biriyle ne konuşabilirim 🤣 byeee
Sen neden saatlerce küfür ve hakaret edilen bir konuya bu kadar hakimsin?

Özgüveni düşük mü 🤣🤣 sksjsksjjsjsjsjddjd eski konularımdan hangisini mesela ? Annemle sorunlarımın olduğu halde bugünlere gelmem mi ? Dem vuruşunuz öyle iğrenç öyle iğrençsiniz ki daha ne kadar iğrençleşir bir insan diyordum gördüm 🤣🤣 bu arada kitap yazarıyım biliyor musunuz ? 2 tane kitabım var isterseniz adını da veririm , öözgüven düşüklüğünden bahsetmişken burada sadece negatiflik saçan senin mi özgüvenin yüksek ?
Ve etrafımda fazlaca sevilen biriyim üzülüp kahrolun hadi . Ayyyyyy
Benim babamın da yazdığı 3 kitap var, ikisi şiir kitabı biri roman. Ne oluyor kitap yazınca?
Görümcemde bir kitap yazdı mesela kendisinden başka okuyan yok
Etrafımda bir sürü kitap yazan var…..kitap yazmak başka bir şey bunu okuma yazma bilen herkes yapabilir, oğlum da yazdı mesela 7 yaşındayken ödül aldı kitlelerin kitaplarını okuduğu bir yazar olmak başka birşey, ne sandın sen kendini yaaa
Etrafında fazlaca sevilen biri olsan Kudra yada herhangi birimiz neden üzülüp kahrolalım senin adına sevinirdik öyle birşey olsa

Benim babamın da yazdığı 3 kitap var, ikisi şiir kitabı biri roman. Ne oluyor kitap yazınca?
Görümcemde bir kitap yazdı mesela kendisinden başka okuyan yok
Etrafımda bir sürü kitap yazan var…..kitap yazmak başka bir şey bunu okuma yazma bilen herkes yapabilir, oğlum da yazdı mesela 7 yaşındayken ödül aldı kitlelerin kitaplarını okuduğu bir yazar olmak başka birşey, ne sandın sen kendini yaaa
Etrafında fazlaca sevilen biri olsan Kudra yada herhangi birimiz neden üzülüp kahrolalım senin adına sevinirdik öyle birşey olsa
Normal konuşsam ters algılarsın laf sokarak bir şey belirtsem anlamazsın neyi anlarsın sen mesela söyle de o şekilde konuşalım seninle ?
Durup durup hortlama bir şeyleri yediremediğin buradan belli gitte az kafamız rahatlasın .

Neyi anlamıyorsunuz biliyor musunuz ? Tanımadığınız halde önyargı da bulunmanız ben burada çok ılımlı da davransam insanlar her şeyi derler de derler sizin için demiyorum ama şu işte özgüveni yok şöyle böyle kelimeler ne gerek var değil mi ? Daha çok fazla kelime varda dillendirmek istemiyorum en son o olduğu için o örneği verdim güzelce oturulup konuşulsa anlamayacak insan değilim 😊 benim derdim sadece önyargı en sinir olduğum şey yüz yüze söylenen çoğu şeyi dikkate alıp hatalı mıyım diye de düşünebilen biriyim … bence burada çok fazla garip insan var yorumum size değil
Aleyküm selam iletirim 👍🏻
Açtığın konu başta sona önyargıdan ibaret suizandan ibaret ne anlatıyorsun sen ya

Ay bunu hiç görmemiştim ya 🤣 sayenizde gördüm şimdi grandiyoz tutum falan böyle kerimelerle ne kadar üstün bilgiye sahibim göstereyim çabaları vs vs…. Bana kendi gelip gelip ben tez isteyince sana yönlendirmesinden çok bilgili bir insan olduğunu anladık bilgi fırlatıyor bize resmen bu genç yaşa o kadar takıldınız ki unuttuğunuz şey bazen genç insanların bile çok fazla bilgili olabileceği … sizler böylesiniz kendi gözünüze inen perdelerle buraya 3-5 kelime yazınca filozof oluyorsunuz değil mi ? Kullandığım cümleler de doğruydu gayet . Eğerti olan şey sizin gibilerin “ gençsiniz sizlerde ne bilgisi olacak gibi alaşağı yorumlarınız
Bir de kızacak ama diye yumuşatılma çabaları …
Böyle uzun uzun içine öyle süslü cümleler yazdığınızda bir şey başarmış olmuyorsunuz siz de … psikiyatri uzmanı hanım
O genç toy vb diye nitelendirdiğiniz çoğu insanın bilgi ve birikimini size hayat gösterir umarım .
Rezil oldun rezil daha da sıvama az gururun olsun ya
Sizin kullandığınız kelimelerin yanlış olduğunu savunduğunuz bilginin yanlış olduğunu söyleyen bir doktora doğru olduğunuzu ispatlayamıyorsanız susacaksınız
Çirkefleştiğin insanların cahilce ahkam kestiğin tıp alanında neler başardığını biliyor musun? Onlardan bir fazlasını yap başlar üstünde taşın. Bilirkişi olduğunu hayal edip sırf hasetlik duygusuyla önyargılarla açtığın konuda geldiğin hale bak. Sayfalardır kendini aklamaya ispatlamaya çalışıyorsun, başaramadıkça sallıyorsun, salladıkça rezil oluyorsun, kendine neden bunu yapıyorsun? Bu kadar kompleksli olmak ağır gelmiyor mu sana?
Sana cevap yazan kişi filozof değil doktor, doktor olduktan sonra senin yanlış bilgilerinin doğrusuna sahip olduktan sonra filozof olmaya ihtiyacı yok. Senin mesleğin ne?
Genç olduğun için cahil değilsin, tıp alanında eğitim almadığın için bu konuda cahilsin.
Haydi şu engin bilginle birikiminle doktor arkadaşımızın söylediklerini çürüt, mahalle ağzıyla değil efendice edeplice sana hitap edildiği şekilde çürüt
Diğer arkadaşın tezini ne yapacaksın? Okusan anlayacakmısın. O tez senin yazdığın kitaba benzemez. Ayrıca kadın neden kişisel bilgilerini sana açık etsin? Sen herkesi kendin gibi desteksiz atıyor sanıyorsun ama burada birbirini tanıyan o kadar insan var ki

Rezil oldun rezil daha da sıvama az gururun olsun ya
Sizin kullandığınız kelimelerin yanlış olduğunu savunduğunuz bilginin yanlış olduğunu söyleyen bir doktora doğru olduğunuzu ispatlayamıyorsanız susacaksınız
Çirkefleştiğin insanların cahilce ahkam kestiğin tıp alanında neler başardığını biliyor musun? Onlardan bir fazlasını yap başlar üstünde taşın. Bilirkişi olduğunu hayal edip sırf hasetlik duygusuyla önyargılarla açtığın konuda geldiğin hale bak. Sayfalardır kendini aklamaya ispatlamaya çalışıyorsun, başaramadıkça sallıyorsun, salladıkça rezil oluyorsun, kendine neden bunu yapıyorsun? Bu kadar kompleksli olmak ağır gelmiyor mu sana?
Sana cevap yazan kişi filozof değil doktor, doktor olduktan sonra senin yanlış bilgilerinin doğrusuna sahip olduktan sonra filozof olmaya ihtiyacı yok. Senin mesleğin ne?
Genç olduğun için cahil değilsin, tıp alanında eğitim almadığın için bu konuda cahilsin.
Haydi şu engin bilginle birikiminle doktor arkadaşımızın söylediklerini çürüt, mahalle ağzıyla değil efendice edeplice sana hitap edildiği şekilde çürüt
Diğer arkadaşın tezini ne yapacaksın? Okusan anlayacakmısın. O tez senin yazdığın kitaba benzemez. Ayrıca kadın neden kişisel bilgilerini sana açık etsin? Sen herkesi kendin gibi desteksiz atıyor sanıyorsun ama burada birbirini tanıyan o kadar insan var ki
Ne derler biliyor musun ya bi ….
Oturmuş hasetinden çatlar gibi yazmışta yazmışsın ben kendi kişisel bilgilerimi burada paylaşıp neler başardığımı göstersem utancından evindeki koltuğu ısırırsın bık bık bık bık 🤣🤣 ben çoğu insana edeple cevap verdim ama senin o küstahlığına edebim kendine haksızlık etme diyor :) Konu bitti herkes çekildi hala sen buradasın 🤣🤣 neye rezil oldum mesela anlatsana biraz ? Otobüse binince aaaa Kk de bunu yazan kız mı diyecekler işe gidince mesleğimden mi edecekler , ben şu orta tuşa basıp kaydırdığım an yoksun sen benim hayatımda , zırvalama daha fazla , millete yağ çekeceğine git biraz kendinle ilgilen . UZATMA ARTIK .

Yorum sana mı atılmış kuduruk ???? 😁 yine mi geldin , Kk çalkalandı bu konuyla ilgili ondandır . Kuduruk seni .
Gerçekten rezil ettin kendini yaw kendine nasıl saygı duyacaksın şu davranışlardan sonra hiç mi utanmıyorsun bak rezil oldun diyorum alçaldıkça alçaldın kendine gel diyorum acizliğin zirve yaptı diyorum hala hakaret peşindesin
Ne oldu bana hakaret ettin de ne oldu? Edepsizliğini çaresizliğini ilan ettin başka ne oldu?

Bunları başarmak için üniversite mezunu olmak mı gerekiyor
Bir şeyleri başarmak için akıl Bali olmak gerekiyor dünden beri dadandın bana ya 🤣 bak kimse değil en çok sen . Allah senin gibi insanlardan korusun ufacık bir olayda sosyal medya içinde bana yapıştın resmen 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X