Sakallı ipten perde

Evet bu fikri ben de çok beğeniyorum. Yeliz sana bir tavsiyem var ben bunun yapılmışını gördüm . Ucuna bancuk takılıyor o zaman boncuklar ağırlık yaptığından daha düz duruyor hem de göze güzel geliyor.

canım onu bende düşündüm ama çocuk odası olduğu için ağzına falan sokar diye.birde gelen giden olucak onların çocukları falan tehlikeli olur diye yapamadım açıkçası

buda komşumun mutfağına yaptığı perde...dolapları kahve,kremdi o yüzden perdeyide aynı renklerde yapmış..

grnt067qf9.jpg

grnt068fq4.jpg

bende kendi evime geçicem 15-20 güne kadar.Elimdeki perdeleri oraya uydurmayı düşünüyorum ama bunlar çok hoş.Bende ya mutfak ya kızımın odasına yapmayı düşündüm..Şimdi oraya rustik yakıcam perdesini öyle ayarladım.Eğer örebilirsem onuda rustiğe takarım belki.Artık taşınma faslı telaşem bitince boş bir zamanda düşünücem yapmayı

arkadaşlar bende yapmayı düşünüyorum çok hoş duruyor

ama yıkandığı zaman nasıl olacak kirpi ip bozulurmu

bide ;

bu kirpi ipten banyo takımlatı örülüyor bileniniz varmı nasıl yapılıyo

ablam ıstıyodu yapmayı guzel fıkırmıs bende merak edıyodum dogrusu

Ben altınakapitone diktim o yüzden biraztoplanıyor onu değiştiricem kaydırmazlardan dikecem ozaman resmini koyarım nasıl yaptığıma gelincede ben çok renkli yaptım yani 10 ayrı renk her renk bir kareyi oluşturdu ve etrafınıda bir renk bordür geçtim ayrıca sakallı ipe bir ip daha karıştırdım halı olduğu için biraz kalın olsun istedim şişle ve 3 parça olarak örüp diktim

çok güzeller ya çok begendim.ah bendede azıcık becerikli olsaydım....senağlama...

Hepsi birbirinden güzel arkadaşlar.
Ben en çok şu camda gergin olanı beğendim yeliz onun resmini daha yakından çekebilirmisin .
Tam anlıyamadım ben onu.brde altına güneşlik nasıl olur fikri olan varmı??*

canım onu bir mefruşat firmasının sitesinden ekledim fiyat olarak 190 yazıyor. diğer perdeleri yaptık bir onu değil.

Beğendim kullanışlı mi acaba? ??

X